Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o 15 A , nie pozycje 15 , pisze teraz z telefonu i nie znajdę tego obrazka , ogólny opis dla b5 pokazuje 43 jako pusty ale kilka opisóww jest gdzie 43 to sterowanie silnika

Śmieszne jest to ze kręci kreci ale nie zaskakuje, wygląda to tak jakby zapłonu nie dawało , przy braku paliwa inaczej kreci , dławi się a tu czyste kręcenie i brak zaskoku , kontrolka immo gaśnie normalnie, a i nie powoduje to żadnych błędów vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bezpieczniki%20w%20kabinie.jpg

Jeszcze z logiem klubu

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

W sumie to z b6 chyba ale fakt faktem moj silnik dokladni taki sam dawali do b6 i b7 wiec tu musi być klucz do zagadki , mam hybrydę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest u ciebie tam coś ponad.

W polskiej instrukcji nie ma, ale jest stara i od sedana.

Swoją mam DE i zobaczę tam.

Tam to samo.

---------- Post dopisany 29-05-2014 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 22:37 ----------

bediks, Twój FIS mówi, że świeci jak świeci albo wymiana. :polew:

14112832150_90ba1c17f9_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa po chinsku mówi , jak to zrobiłeś chce tak w aucie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał czy wskazówki po ściąganiu trzeba przekręcać w lewo aby były równo podpowiadam:

Nic nie trzeba cofać, same się cofną a jak już się cofną to można je na output teście nałożyć jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest?

Czy licznik od A6 C5 Lift można zakładać do A4 B5 Lift 2000r listopad?

Chodzi mi o to ,czy po takiej zamianie nie trzeba rzeźbić wsadu.

Bo to może być trudne.

Przepraszam, ale mam problem ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznikz A6 odwrotnie pokazuje stan paliwa, i jak dobrze pamiętam coś nie grało z komunikatem otwartycz dzwi, ale ogólnie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo źle szukacie

Ja swój igla fis z 2004 r znalezlem nie po frazie licznik fis a4 a zegary a4 fiz , trzeba stosować różne kombinacje słów i można znaleźć naprawdę fajny rarytas za pol darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ma ktoś numery miski olejowej na taką z dziureczką na czujnik ? :) Czujnik mam, ale sobie fruwa w powietrzu :P

038 103 601 N <- znalazłem takie ale pokazuje mi google że to do A3 ?

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy po wpieciu modulu zegarka radiowego Jaeger do licznika VDO ktory fabrycznie nie zostal wyposazony w taki modul ( na ogol wbudowany) zegarek zsynchronizuje sie a magiczna palma pojawi sie ?

Odpowiedz :

http://s22.postimg.org/oohxv1j25/WP_000070_2.jpg

czy w liczniku VDO z A6 C5 takim polfitowym miales oryginalna kostke 4 pinowa do ktorej mogles podlaczyc antene do zegraka radiowego? mam licznik VDO 4B0 920 933G gdzie z tylu nie ma wtyczki ale sa odsloniete w obudowei 4 male miejsca lutownicze tak jakby przygotowane na kostke. Znajaduja sie one nad obrotomierzem. mam licznik jaeggera z ktorego moglbym wyciagnac ta antene i przelutowac taka kostke ale nie wiem czy gra warta swieczki. Rowniez chcialbym zalatwic sprawe z zle wskazujacym paliwem. Czy ktos posiada prawidlowe wartosci ktore trzeba wgrac w epromie? Posiadam vagcomandera i kabelek viakena na COMa i moglbym zgrac wsad i go pozniej zmodyfikowanego wgrac ale czy istnieje duze ryzyko ze licznik padnie?

moj licznik pochodzi z 2,5tdi , cyfrowe zegarki, biale podswietlenie i srebrne ramki. na liczniku jest jeszcze napisane D09, 110.080.128/001 280102 21145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest tak ze modul masz wbudowany, podłącz licznik do auta na noc , nie adaptując go, tylko po to by miał podtrzymany prąd , i był na powietrzu w sensie auto, i rano palma sama powinna sie pojawić, jak tak to chętnie przyjmę twoja antenę z jaegera za czteropak :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jutro z ta palma na podlaczonym dluzszy czas zasilaniu. co do anteny to posiadam rowniez od audi a6 c6 montowana w zderzak. wygalada tak samo jak te co siedza w b6/b7. Jestem w stanie ta jaegera jak i ta z c6 oddac za pare groszy tak by chcociaz starczylo na lampke podsufitowki lift z napisame airbag off albo na ramke wokol lewarka skrzyni biegow w kolorze czarnym. a moze posiadasz takie graty to dojdzie do zamiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety takich gratow, najlepiej noc żeby postam pod chmurka i będziesz wiedział , ja miałem licznik z a4 i do niego wpialem bo w a4 w etce dzieła sięie na takie z radiowka i nie a patrzalem z a6 w etce i nie ma podziału, ja miakem w a4 liczniku juz ori gniazdko pod to a jak kupiłem z a6 to puste było ale mowie chyba maja wbudowane, oczywiście mowa o Eu a nie GB , właśniee potrzebuje do testów taka jedna antenę bo soulmaster wlutowal piny do angielskiego licznika bo też puste miejsca były ale angliki na pewno nie maja sterowania radiowego i chcemy podpiąć i zobaczyć co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinałem w swojej A6 C5 licznik z fisem Vdo właśnie z pustymi pinami na zegarek. Na drugi dzień rano pojawiła się palemka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, w takim razie moduly zegarkow beda za pare groszy na sprzedaz. teraz pozostaje tylko kwestia wskaznika paliwa. jaka czynnosc jest lepsza, bezpieczniejsza i najmniej pracochlonna: granie przerobionego wsadu czy zmiana plywaka, rzezba przy nim ?? jesli granie wsadu to kto mi pomoze podmienic odpowiednie komorki. vagcomandera na COMa posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli miałbym tylko zmieniać paliwo to pływak, jeśli chciałbyś żeby drzwi pokazywało też to wtedy edycja wsadu ale musisz znaleźć kogoś kto to umie zrobić i nie up***dolic licznika

Zamawiam antenę jedna:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli miałbym tylko zmieniać paliwo to pływak, jeśli chciałbyś żeby drzwi pokazywało też to wtedy edycja wsadu ale musisz znaleźć kogoś kto to umie zrobić i nie up***dolic licznika

Zamawiam antenę jedna:decayed:

Nie bedo drzwi godoly powiadam to wam ja :decayed:

inne sterowanie jest w a6 inne a a4 ( a6 po module komfortu, a4 po pompce)

i mozecie sobie cuda wianki we wsadzie przestawiac i drzwi jak pokaze to jedne od kierowcy tylko a z reszta H wielki przez duze W

:whistling:

pees same wskazania plywaka da sie bez problemu po wsadzie zmienic ale ktore komorki za to odpowiadaja nie wiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

pees 2 trzeba jeszcze potencjometra lutowac do licznika z a6 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem zeby fotodiode zmostkowac co by skutkowalo mocnym swieceniem zegarow. potencjometr posiadam z roznych licznikow wiec pewnie w razie koniecznosci cos dosztukuje.

bediks, jedna antena ta ori z jaegera jest juz zamowiona i czekam na przelew. zostanie ta z A6 C6 ze zderzaka. jak chcesz to moge ci ja odsprzedac. jak jestes zainteresowany to pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...