Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Arre sa ludzie na forum którzy się zarzekają ze potrafiąa zrobić tak by drzwi pokazywało , nie pamiętam teraz kto ale znajdę te wypowiedzi

Ta jedna to pewnie machina zamówił :-D

Hehe pytanie czy ta antena z c6 będzie gadać, pola jej fotę i wtyczkę w szczególności od niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arre sa ludzie na forum którzy się zarzekają ze potrafiąa zrobić tak by drzwi pokazywało , nie pamiętam teraz kto ale znajdę te wypowiedzi

Ta jedna to pewnie machina zamówił :-D

Hehe pytanie czy ta antena z c6 będzie gadać, pola jej fotę i wtyczkę w szczególności od niej

to jest fizycznie nie mozliwe... mialem w a6 licznik z a4 wgralem wsad z a6 do niego... znalazlem komorki od pokazywania drzwi i jedyne co pokazywalo to drzwi kierowcy... Dlaczego? bo w a4 sa krancowki pod licznik a w a6 ida do modulu komfortu i z niego dopiero do licznika

jak dla mnie nie ma bata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jest różnica taka jak opisałeś ale mimo to ktoś sięe zarzekał i to nie jeden , muszę to znaleźć ale nie teraz bo jestem w robicie na telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modul zegarka radiowego 4B0 919 145 A

kostka 3 pinowa. posiadam rowniez kabel o dlugosci 50cm wraz z wtyczka

4293537463.jpg

4293537463_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest chyba z B7, chyba, ale głowy nie dam.

Kostka 3 pinowa, ale w liczniku A4 B5 coś mi się wydaje, że jak sprawdzałem ścieżki to też są wykorzystywane tylko 3 z 4 pinów.

Czy zadziała, nie wiem, trzeba by było sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w liczniku napewno sa wykorzystywane 3 piny, w module z jaegera sa 3 kabelki. ten modul co pokazalem byl wyciagniety z A6 C6, po numerach pasuje do B6, B7. jest temat o montazu tego modulu do tych modeli u nas na forum. teoretycznie bedzie pasowal, zasada dzialania musi byc ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość ofert jednych i drugich to do B5 jest tego znacznie więcej.

Pytanie powinno brzmieć czy są realne szanse na kupno "europy" do B5.

Tak są, ale z braku laku można kupić angola, zmienić tarczę, wsad i masz co chciałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już się tak nie przechwalaj bo dobrymi radami psujesz innym interes :grin:

Aż wezmę swój wystawię, kilka linii nie ma, ale działa, wszystko ok no i EU :wink: Tanio nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, szybka odpowiedz. wiem ze info o otwartych drzwiach pasazerow nie bedzie w liczniku z A6 a czy mozna jakos zakodowac informacje o otwarciu drzwi kierowcy czy to tez nie wchodzi w gre? gong wyje jak sa swiatla wlaczone takze jakies info o drzwiach dochodzi do licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem z a6 to drzwi kierowcy dzialaly ale tylko kiery Trzeba chyba pin przelozyc ale nie pamietam powinno Ci dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj kiedyś pisał o tym że zrobił przejściówkę z kostek 2x26 na 2x32, nie ma ktoś czegoś takiego do sprzedania? :wink:

Ewentualnie jest w pomorskim ktoś kto pomógł by przerobić kostki? :decayed:

I jeszcze jedno pytanie, jak chciał bym sprawdzić w domu licznik z A6 przedlift to do czego mam go podłączyć? Mam gdzieś tam rozpiskę pinów, przy liczniku wtyczki są, tylko jak to podłączyć, i o co chodzi z linią K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 12v na terminal 15 i 30 , masa na terminal 31

Bez lini k nie podlaczysz inerfejsu żeby np zrobić test zegarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, szybka odpowiedz. wiem ze info o otwartych drzwiach pasazerow nie bedzie w liczniku z A6 a czy mozna jakos zakodowac informacje o otwarciu drzwi kierowcy czy to tez nie wchodzi w gre? gong wyje jak sa swiatla wlaczone takze jakies info o drzwiach dochodzi do licznika.

z pierdylion postow wstecz gdzies pisalem ktora komorka we wsadzie odpowiada za wyswietlanie drzwi na fis ale kiedy nie pamietam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz dobry a ten na forum siedzi:facepalm::decayed:

Milcz jak do mnie mówisz ;):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany gdzie kupic emulator do zegarow z rs4 b5 zeby konewke zgasic,bo co chwile drze ryja i irytuje mnie to strasznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...