Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanko, zakupiłem licznik anglika od forumowego kolegi ( z 2 wyświetlaczami cyfrowymi, obecnie mam 1/2 fisa), czeka mnie zmiana przebiegu ewentualnie wsadu i oczywiście sczytanie PIN-u.

Jaki kabel musiał bym zakupić aby działał (vag commander czy vag tacho)

Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam po zmianie licznika na pełny fis mam mały problem bo w poprzednim po otworzeniu drzwi pokazywało mi na liczniku otwarte drzwi a na nowym nie pokazuje. Dokładnie to chodzi mi o moment kiedy nie ma kluczyka w stacyjce. Co może być tego przyczyną?

Opublikowano
Panowie mam pytanko, zakupiłem licznik anglika od forumowego kolegi ( z 2 wyświetlaczami cyfrowymi, obecnie mam 1/2 fisa), czeka mnie zmiana przebiegu ewentualnie wsadu i oczywiście sczytanie PIN-u.

Jaki kabel musiał bym zakupić aby działał (vag commander czy vag tacho)

Pozdrawiam.

Posiadam VAG Tacho 2.5 i mogę go śmiało polecić to planowanych przez Ciebie operacji.

Opublikowano
Panowie mam pytanko, zakupiłem licznik anglika od forumowego kolegi ( z 2 wyświetlaczami cyfrowymi, obecnie mam 1/2 fisa), czeka mnie zmiana przebiegu ewentualnie wsadu i oczywiście sczytanie PIN-u.

Jaki kabel musiał bym zakupić aby działał (vag commander czy vag tacho)

Pozdrawiam.

Posiadam VAG Tacho 2.5 i mogę go śmiało polecić to planowanych przez Ciebie operacji.

Czyli mam rozumieć, że bez problemu chwycę licznik anglika VDO i mój obecny jaeger-a??, czytałem że mogą być problemy dlatego zastanawiam się nad jakimś vag commander.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo VAG tacho (od 2.5 wzwyż) radzi sobie również z jaegerami.

Opublikowano

A czy ten vag tacho poradzi sobie z immo 3 ( bo jeśli dobrze pamiętam w licznikach 2001 było immo 3 ?? )

Opublikowano

orientuje sie ktos , czy mechanizm obrotomierza z benzyny podpasuje do diesla ?

Opublikowano

Witam.

Powiedzcie mi koledzy jak to jest z zegarem z a6 (białe podświetlenie), dokładnie chodzi mi o wskaźnik paliwa, ja mam a4 z 97 1.9TDI i jeśli podłączę te zegary to wskaźnik coś pokaże, i co trzeba zmienić i czy np pasuje od A6 pływak, czy można coś przerobić w moim?Mam podłaczone takie zegary ale jagera i od a4, ale mtślałem żeby zmienić na VDO bo w tych z jagera zamało pokazuje paliwa i temp też dochodzi tylko do 80 stopni ni emowiąc o napieciu które pokazuje na postoju 15V, i np jak uruchomie silnik to ladowanie pali się aż wcisne tak około 1300 obrotów i potem jest już OK, na starym gasło odrazu.Pozatym na tym jager wszystko chodzi OK

Opublikowano

witam ma ktoś za przeproszeniem debiloodporną rozpiskę z licznika 96 bez fisa na fis 2000 z cyfrowym zegarkiem i białym podświetleniem

Opublikowano
orientuje sie ktos , czy mechanizm obrotomierza z benzyny podpasuje do diesla ?

Są takie same, ale nie wiem jak to się ma do rocznika licznika (przedlift, I lift, II lift).

Jeśli chcesz mam licznik po I lifcie ('98) na części, z tym że nie do końca mam pewność, czy silniczki sprawne, bo podłaczyłem go nieświadomie pod 24V i jak się podłączy go to coś tam wariuje.

Opublikowano

Panowie udało się komuś ogarnąć aby na fisie nie wyświetlało sensora poziomu oleju ? Żadne podanie masy nie pomaga...

Masz cztery wyjścia:

- założyć ori czujnik i wrzucić do oleju :decayed:,

- zrobić emulator sygnału,

- znaleźć zegary w których nie wyświetla się ten komunikat,

- przyzwyczaić się.

Ja trafiłem na zegary, w których komunikat się po prostu nie wyświetla (8D0920931C) :hi:

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

20120407427.jpg

Opublikowano

Panowie, potrzebuję wsad do licznika 8D0 920 980, jeśli ktoś posiada byłbym wdzięczny.

Opublikowano

77 stron:shock3:

panowie pytanie krotko i na temat

jak podłączyć na krótko prostownikiem licznik 98 w celu sprawdzenia fis-a

3 kostki mam i zegarek analogowy

jakby ktoś był uprzejmy napisać ktory pin w jakiej kostce i jaki kolor kabelka

Opublikowano

soprano:

1 i 23 do +

7 lub 9 do minusa

strona 113 :)

roberto343:

Dzięki za linka, mam już ten plik ale nie wiem w 100% czy się nada do mnie :/

Opublikowano

już sobie poradziłem ale dziękuje

Opublikowano

o widze, ze watek sie ruszyl na calego. szoda, ze wczesniej do wszystkiego dochodzilem sam ;) mi pozostalo jeszcze podlaczyc temp oleju ale w AEB'ie, czy ktos wie czy mozna wykorzystac sygnal klimatronika czy trzeba czujnik wstawiac?

Opublikowano

czujnik zamontuj, przewód z sygnałem powinien być już przygotowany w fabryce

Opublikowano

Panowie udało się komuś ogarnąć aby na fisie nie wyświetlało sensora poziomu oleju ? Żadne podanie masy nie pomaga...

Masz cztery wyjścia:

- założyć ori czujnik i wrzucić do oleju :decayed:,

- zrobić emulator sygnału,

- znaleźć zegary w których nie wyświetla się ten komunikat,

- przyzwyczaić się.

Ja trafiłem na zegary, w których komunikat się po prostu nie wyświetla (8D0920931C) :hi:

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

http://img7.imageshack.us/img7/9533/20120407427.jpg

od czego są wskazówki, że takie grube?

miałem jagera, mam vdo i wszedzię inne, cieńcze:whistling:

Opublikowano

Myślę że to kwestia naświetlenia. taki efekt specjalny, w dzień pewnie wyglądało by to normalnie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.