Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra, zobaczymy ten sie śmieje kto się smieje ostatni :tongue4: :naughty:jeszcze 9 lat i ........................ :pali:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:46_________________________________________________ :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piździ w tej Pile. Panie i Panowie - piątkowego spota zrobimy chyba pod dachem co? Przynajmniej częściowo. Można np. przejechać pod Galerię Kasztanową - na piętrze jest MC i KFC, gorąca kafka, ciacho, stoliki. Co Wy na to?

Proponuję przyjąc następujące założenie: start o 19:00, czekamy 30-45 minut na maruderów :) a później śmigamy pod Kasztanową i idziemy się grzać :naughty: Kontakt dla tych, co przyjadą po 19:45: 603-77-05-99.

Czekam na Wasz odzew.

pzdr, monti

PS a może BAR BIESZCZADZKI na obwodnicy w kierunku Wałcza?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wpadne gofrem to chyba mnie nie pogonicie :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:32_________________________________________________lepiej bar, ja mam kierowce to moge pifko walnąć :tongue4:[br]Dopisany: 14 Październik 2009, 20:36_________________________________________________ :hi:Monti miałeś coś naskrobać,bo będzie lipa dziś :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż naskrobałem, zobacz podwieszony post :D Wszystko jest ładnie opisane, co gdzie i jak. No jeśli niewidoczne, to napiszę raz jeszcze:

Dzisiaj spotykamy się pod Kauflandem, posiedzimy 30 minut i jedziemy na Bar Bieszczadzki. Szczegóły w pierwszym poście. Do zobaczenia!

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...