Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekam na przesyłkę - z tego co zamówiłem to ma przyjść całość na podmiankę - tuba, wzmak i plastikowa obudowa BOSE :>[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 22:28_________________________________________________

poluje juz dlugo na sama tube bose dla klienta , i pupa, dajcie info jak by ktos mial

czaki tu jest link do aukcji gdybyś chciał co zakupić :hi:

http://allegro.pl/subwofer-wzmacniacz-audi-a4-b6-b7-bosse-i1681780801.html

lub

http://allegro.pl/subwofer-wzmacniacz-audi-a4-b6-b7-bosse-i1679583543.html

Opublikowano

Koledzy mam do was szybkie pytanko.

Kupiłem sobie 4 szt.fajnych głośników oczywiście okazyjnie i nie zastanowiłem się nad tym czy te głośniki będą pasować do mojej B7.Są to rozmiary 16 cm.

O jakich rozmiarach będą pasować głośniki w dzwi przód i tył.Te co ja teraz posiadam które chcę zamontować to są dwa głośniki firmy HERTZ i dwa firmy TEC

http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-tuba-basowa-aktywna-i1687972964.html

i czy muszę rozbierać całe dzwi,czy wystarczy wyciągnąć tylko tą plastikową kratkę?

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc :hi:

Opublikowano

Gdzieś widziałem, że ktoś w necie wstawiał 16cm do B7. Na fotkach były zastosowane obudowy od seryjnych głośników z wyciętymi membranami i magnesami - po wycięciu powstały takie ala dystanse, w które zostały wmontowane nowe głośniki 16cm :mysli:

Opublikowano

Gdzieś widziałem, że ktoś w necie wstawiał 16cm do B7. Na fotkach były zastosowane obudowy od seryjnych głośników z wyciętymi membranami i magnesami - po wycięciu powstały takie ala dystanse, w które zostały wmontowane nowe głośniki 16cm :mysli:

to znaczy że będą pasować?i mogę je montować?czy potrzebuję do tego te plastikowe membramy?

Opublikowano

Gdzieś widziałem, że ktoś w necie wstawiał 16cm do B7. Na fotkach były zastosowane obudowy od seryjnych głośników z wyciętymi membranami i magnesami - po wycięciu powstały takie ala dystanse, w które zostały wmontowane nowe głośniki 16cm :mysli:

to znaczy że będą pasować?i mogę je montować?czy potrzebuję do tego te plastikowe membramy?

potrzebujesz plastikowe obudowy od seryjnych głośników, w które wstawisz całe nowe nie seryjne głośniki. Lub jest inna lepsza opcja, że dorobisz dystanse z MDF u jakiegoś stolarza.

Ale OT się zrobił nie związany z tematem poszukaj na forum są tematy o tym :wink4:

Opublikowano

Hm to delikatne buczenie po podłączeniu przodu u mnie również występuje :confused4:.Wcześniej sygnały miałem podłączone kablem ekranowanym razem z wiązką która idzie z prawej strony auta oraz z przewodami głośnikowymi i była tragedia.Kabelek kupiony od kolegi z forum.Później zdecydowałem się sygnały puścić środkiem auta bez ekranu no i jest tak sobie ale nadal słychać lekkie buczenie silnika.Już 3 raz się przymierzam do wyeliminowania tego świstania i nic.Moim zdaniem ten ekran niewiele pomaga w tym konkretnym przypadku,może nawet wcale.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a skąd jest brane + i - do wzmacniacza ( na wykresie 3 w kółeczku dla plusa i 56 dla masy)?? gdzie to jest??

Opublikowano

Ostatnio wlazłem za radio... buczy nie tylko sub ale także głośnik centralny... :mysli:

Opublikowano

a powiedzcie panowie, czy jak sie wlacza wzmacniacz to jest jakies cykniecie, bzykniecie czy cos tam jeszcze (przed zakodowaniem). Niby wszystko ladnie podlaczone a pupa... nie gra... nawet kuzwa po piny do ASO sie wybralem. i teraz nie wiem czy wzmak walniety, czy cos z kablami nawalone...

Opublikowano

a powiedzcie panowie, czy jak sie wlacza wzmacniacz to jest jakies cykniecie, bzykniecie czy cos tam jeszcze (przed zakodowaniem). Niby wszystko ladnie podlaczone a pupa... nie gra... nawet kuzwa po piny do ASO sie wybralem. i teraz nie wiem czy wzmak walniety, czy cos z kablami nawalone...

Powinno cyknąć. Podłącz najpierw same kable od zasilania czyli "+", "-" i sterujący (tez "+").Powinien się włączać bez kodowania cykniecie dość ciche ale słyszalne.

Opublikowano

jest tak jak napisal miodzio - po podłączeniu od razu powinien działać. U mnie jeden jak kupiłem był walnięty i po podłączeniu nawet nie jęknął więc musiałem odesłać do sprzedawcy.

Jeśli po podłączeniu nie działa to może być wzmak walnięty z dużą dozą prawdopodobieństwa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czytalem caly watek przejawialo sie pytanie odnosnie sedana wiec chcialbym je powtorzyc .. z tego co wynika z opisu do sedana nie idzie subwoofer tylko glosnik na tyl w klape.. a instalowal ktos z was suba do sedana tak wogole sie da?? na logike biorac jak w sedanie nie ma suba to chyba to o wiele gorzej gra prawda?? i jaka jest szansa zeby np... podlaczyc suba z q7 ktore idzie np w kolo zapasowe czy to ma sens zeby uzupelnic system bose w glebszy bas??

Opublikowano

Czytalem caly watek przejawialo sie pytanie odnosnie sedana wiec chcialbym je powtorzyc .. z tego co wynika z opisu do sedana nie idzie subwoofer tylko glosnik na tyl w klape.. a instalowal ktos z was suba do sedana tak wogole sie da?? na logike biorac jak w sedanie nie ma suba to chyba to o wiele gorzej gra prawda?? i jaka jest szansa zeby np... podlaczyc suba z q7 ktore idzie np w kolo zapasowe czy to ma sens zeby uzupelnic system bose w glebszy bas??

Nie prawda w sedanie jest głośnik basowy w półce razem z takim plastikiem .Nie pamiętam jaki bas jest w avancie ale tak naprawdę na pewno w sedanie nie jest gorze a być może nawet lepiej.Ja mam sedana i jestem zadowolony z dźwięku bose.
Opublikowano

Czy glosniki 8H0 035 411 B podejda? To sa chyba od a3 a nie wiem czy spasuja.

Opublikowano

...aaa, jeszcze z tego co mówił czaki - kostka i piny głośnika centralnego BOSE a seryjnego różnią się (trzeba będzie zaopatrzyć się w ASO).

O jakiej kostce myślisz :mysli: z tego co widzę to centralny jest podpinany bez kostki tylko na "wsuwki". Kostka nie podejdzie bo styki rozchodzą się na zewnątrz:

IMG_0943.jpg

Kto mi powie co to za przewód (ten z lewej) w wiązce od bose ?

IMG_0938.jpgIMG_0940.jpg

wie ktoś może jakieś średnicy i głębokości jest centralny głośnik ?

Opublikowano

pewnie wiekszosc ktora wypiela znany juz nam pin nr 7 zauwazyla ze przy wlaczania RNS-e dzwiek jest za glosny i nie pomaga nawet calkowite sciszenie dzwieku przed wylaczeniem.Kolejny minus - nie da sie sciszyc lub zglosnic systemu mowy czy tez rozmowy telefonicznej prowadzonej za pomoca ori systemu Bluetooth.Jest na to jakis sposob procz ponowengo wpiecia pinu na swoje miejsce ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy jest duża różnica w jakości grania miedzy etapem I a II w przypadku BOSE??? Na razie mam podpięty tylko tył i teraz zastanawiam się nad przodem bo jest z tym trochę roboty.

Opublikowano

pewnie wiekszosc ktora wypiela znany juz nam pin nr 7 zauwazyla ze przy wlaczania RNS-e dzwiek jest za glosny i nie pomaga nawet calkowite sciszenie dzwieku przed wylaczeniem.Kolejny minus - nie da sie sciszyc lub zglosnic systemu mowy czy tez rozmowy telefonicznej prowadzonej za pomoca ori systemu Bluetooth.Jest na to jakis sposob procz ponowengo wpiecia pinu na swoje miejsce ?

Ja tam rozmowę telefoniczną mogę zciszyć i pogłośnić pokrętłem na kierownicy i gałką chyba też :decayed:.
Opublikowano

pewnie wiekszosc ktora wypiela znany juz nam pin nr 7 zauwazyla ze przy wlaczania RNS-e dzwiek jest za glosny i nie pomaga nawet calkowite sciszenie dzwieku przed wylaczeniem.Kolejny minus - nie da sie sciszyc lub zglosnic systemu mowy czy tez rozmowy telefonicznej prowadzonej za pomoca ori systemu Bluetooth.Jest na to jakis sposob procz ponowengo wpiecia pinu na swoje miejsce ?

Z pierwszym się zgodzę, ale telefon da się normalnie ściszyć pokrętłem na rnsie.

Opublikowano

Czy jest duża różnica w jakości grania miedzy etapem I a II w przypadku BOSE??? Na razie mam podpięty tylko tył i teraz zastanawiam się nad przodem bo jest z tym trochę roboty.

mieszkasz obok to mozemy sie ustawic i posluchasz. ja mam bose dokladane "temi recami" - stage II. bedziesz mial porownanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.