Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maria Kaczyńska wyjechała na weekend.

Prezydent nie miał co do gęby włożyć, więc zabrał dwóch ochraniarzy BOR-u i wybrał się do restauracji.

- Co pan poleca - pyta kelnera.

- Dzisiaj mamy wyśmienitą zupę z żółwia - odpowiada kelner. Prezydent zamówił polecaną zulę, czeka 30 min, 40 , 50 ................... Zniecierpliwiony wysyła BOR-owika do kuchni. Ten wchodzi i pyta - co tak długo z tą zupą ???

Widzi, że kucharz trzyma żółwia i macha mu nożem przy skorupie chcąc uciąć łeb.

Ale co ciachnie to żółw chowa głowę do skorupy.

BOR-owik na to - pomogę panu.

Przytrzymał skorupę wielką łapą, wsadził żółwiowi palec w du.ę. Żółw wytrzeszczył gały i wyciągnął prężnie szyję a kucharz obciął mu łeb.

Zachwycony kocharz pyta BOR-owika - ależ to było świetne, skąd zna pan taką sztuczkę ?????

BOR-owik na to - Widzi pan naszego prezydenta ? Szyi nie ma a krawaty nosi !!!

Opublikowano

żona mówi do mężą, kochanie opowiedz mi jakąś bajkę a on : KOCHAM CIE....[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 20:31_________________________________________________Wchodzi facet do wc a tam inny wyrywa sobie włosy łonowe, ten zdziwiony pyta co sie stało?

Nie chce stać to na miękkim leżeć nie bedzie.

Opublikowano

kolego nie mozesz wklejac linku do zalacznika z Twojej poczty, bo niby jak my sie tam mamy zalgowac?

Opublikowano

http://www.online.prezentacje.org/smieszne/biuro_podrozy.htm

może teraz mi się udało za tamto sory :([br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 18:22_________________________________________________http://www.prezentacje.org/pop/smieszne/test.htm

Opublikowano

Zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:

- Piłeś cos chłopcze? bo coś mi wyglądasz podejrzanie!

- Nie!

- Hmm alkomat mamy zepsuty, więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś, więc zadam ci pytanie jako test. Jak odpowiesz prawidłowo to ciepuścimy.

- Spoko.

- Pierwsze pytanie. Jedziesz drogą i widzisz dwa światła z naprzeciwka, co to może być?

- No samochód, nie?

- No tak, ale jaki? Audi, Mercedes czy Seat? No widzę, że chyba oblejesz test młodzieńcze! Dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie.

- Jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka, co to jest?

- No wiadomo, że motor!

- Eee ale jaki? Suzuki, Honda, czy Kawasaki? No nic chłopcze oblałeś test.

Koleś wk...ił się nieziemsko, pomyślał chwilę i nawija do gliniarza:

- Panie władzo, a czy ja mogę zadać pytanie?

- A no wal śmiało młody człowieku.

- Na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce, z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a. Kto to jest??

- No wiadomo że ku..wa!!

- No tak, ale kto? Twoja matka, żona, czy córka ??

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 13:30_________________________________________________Baba pożaliła się doktorowi że jej mąż jakiś taki anemiczny, apatyczny, niewykazuje ochoty na seks itd. Lekarz przepisiał tabletkę z zaleceniem wsadzenia mężowi tabletki do jedzenia. Po tygodniu baba przychodzi spowrotem do lekarza.

- No i jak? Pomogło?

- Pomogło... wsadziłam mu tą tabletkę do hamburgera, mąż zjadł, rozejrzał się dookoła i nagle jak się na mnie nie rzucił!!! Wziął mnie na stół, nawet nie rozbierał tylko podwinął kieckę i tak mnie posuwał chyba ze trzy godziny!! [:(]

- Nooo! to chyba dobrze?! Czemu pani jest smutna?

- No bo kurde, ja do tej pory tak lubiłam do tego McDonalda przychodzić....

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 13:32_________________________________________________AGH. Profesor przychodzi na wykład i widzi na podłodze pet:

- Czyj to pet?

Cisza.....Profesor ponownie :

-Czyj to pet ?

Nagle z końca sali

- Niczyj , można wziąć!

Opublikowano

Wybory Miss. "Dać za wygraną" nabiera tu zupełnie nowego znaczenia. :naughty:

Opublikowano

Bo znaki drogowe to trzeba znać :naughty:

131715170047eec0ba02126rj7.jpg

Opublikowano

"Wirtuoz" .. :polew:mcm zgłosić go do mam talent :decayed: :decayed:

Opublikowano

Każdy Chińczyk powinien w życiu zrobić trzy

rzeczy:

- buty

- dżinsy

- magnetofon

Wpada Eskimos do baru i mówi:

- Whisky proszę!

A barman:

- z lodem?

Eskimos:

- A wy***ać Ci?!?!?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.