Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maria Kaczyńska wyjechała na weekend.

Prezydent nie miał co do gęby włożyć, więc zabrał dwóch ochraniarzy BOR-u i wybrał się do restauracji.

- Co pan poleca - pyta kelnera.

- Dzisiaj mamy wyśmienitą zupę z żółwia - odpowiada kelner. Prezydent zamówił polecaną zulę, czeka 30 min, 40 , 50 ................... Zniecierpliwiony wysyła BOR-owika do kuchni. Ten wchodzi i pyta - co tak długo z tą zupą ???

Widzi, że kucharz trzyma żółwia i macha mu nożem przy skorupie chcąc uciąć łeb.

Ale co ciachnie to żółw chowa głowę do skorupy.

BOR-owik na to - pomogę panu.

Przytrzymał skorupę wielką łapą, wsadził żółwiowi palec w du.ę. Żółw wytrzeszczył gały i wyciągnął prężnie szyję a kucharz obciął mu łeb.

Zachwycony kocharz pyta BOR-owika - ależ to było świetne, skąd zna pan taką sztuczkę ?????

BOR-owik na to - Widzi pan naszego prezydenta ? Szyi nie ma a krawaty nosi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona mówi do mężą, kochanie opowiedz mi jakąś bajkę a on : KOCHAM CIE....[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2008, 20:31_________________________________________________Wchodzi facet do wc a tam inny wyrywa sobie włosy łonowe, ten zdziwiony pyta co sie stało?

Nie chce stać to na miękkim leżeć nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.online.prezentacje.org/smieszne/biuro_podrozy.htm

może teraz mi się udało za tamto sory :([br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 18:22_________________________________________________http://www.prezentacje.org/pop/smieszne/test.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:

- Piłeś cos chłopcze? bo coś mi wyglądasz podejrzanie!

- Nie!

- Hmm alkomat mamy zepsuty, więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś, więc zadam ci pytanie jako test. Jak odpowiesz prawidłowo to ciepuścimy.

- Spoko.

- Pierwsze pytanie. Jedziesz drogą i widzisz dwa światła z naprzeciwka, co to może być?

- No samochód, nie?

- No tak, ale jaki? Audi, Mercedes czy Seat? No widzę, że chyba oblejesz test młodzieńcze! Dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie.

- Jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka, co to jest?

- No wiadomo, że motor!

- Eee ale jaki? Suzuki, Honda, czy Kawasaki? No nic chłopcze oblałeś test.

Koleś wk...ił się nieziemsko, pomyślał chwilę i nawija do gliniarza:

- Panie władzo, a czy ja mogę zadać pytanie?

- A no wal śmiało młody człowieku.

- Na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce, z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a. Kto to jest??

- No wiadomo że ku..wa!!

- No tak, ale kto? Twoja matka, żona, czy córka ??

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 13:30_________________________________________________Baba pożaliła się doktorowi że jej mąż jakiś taki anemiczny, apatyczny, niewykazuje ochoty na seks itd. Lekarz przepisiał tabletkę z zaleceniem wsadzenia mężowi tabletki do jedzenia. Po tygodniu baba przychodzi spowrotem do lekarza.

- No i jak? Pomogło?

- Pomogło... wsadziłam mu tą tabletkę do hamburgera, mąż zjadł, rozejrzał się dookoła i nagle jak się na mnie nie rzucił!!! Wziął mnie na stół, nawet nie rozbierał tylko podwinął kieckę i tak mnie posuwał chyba ze trzy godziny!! [:(]

- Nooo! to chyba dobrze?! Czemu pani jest smutna?

- No bo kurde, ja do tej pory tak lubiłam do tego McDonalda przychodzić....

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 13:32_________________________________________________AGH. Profesor przychodzi na wykład i widzi na podłodze pet:

- Czyj to pet?

Cisza.....Profesor ponownie :

-Czyj to pet ?

Nagle z końca sali

- Niczyj , można wziąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...