Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było zagrożenie że Diablo przegra tą walkę ale jednak ten jego lewy sierpowy jest bardzo ciężki ... :good:[br]Dopisany: Listopad 30, 2011, 14:12:25_________________________________________________Diablo złamał mu nosa i szczękę ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wygrał, ale...Dajcie mu mocnego przeciwnika, koniec z kelnerami jeśli chce coś naprawdę osiągnąć. Z Huckiem już tak łatwo nie będzie. Z Greenem miał szczęście bo w 5 rundzie spokojnie mógł się zakończyć pojedynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o walkę z Huckiem to promotor Włodarczyka już od dawna próbował coś takiego zorganizować ale Helmutom zawsze coś nie pasuje i nigdy nie zgodzą się na walkę poza granicami DE i tego chyba nie trzeba tłumaczyć... :cool1:

Trener Marco Hucka obawia się takiej walki bo wie że Diabla bardzo mocno bije i wystarczy jeden cios i jest po walce gdzie jego pupilek może mieć problemy do pozbierania się.

Trener Wagner własnie w podobny sposób stracił swojego słynnego Króla Abrahama i teraz dla Marco dobiera bardzo ostrożnie przeciwników i Diablo byłby bardzo złym wyborem ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o walkę z Huckiem to promotor Włodarczyka już od dawna próbował coś takiego zorganizować ale Helmutom zawsze coś nie pasuje i nigdy nie zgodzą się na walkę poza granicami DE i tego chyba nie trzeba tłumaczyć... :cool1:

Trener Marco Hucka obawia się takiej walki bo wie że Diabla bardzo mocno bije i wystarczy jeden cios i jest po walce gdzie jego pupilek może mieć problemy do pozbierania się.

Trener Wagner własnie w podobny sposób stracił swojego słynnego Króla Abrahama i teraz dla Marco dobiera bardzo ostrożnie przeciwników i Diablo byłby bardzo złym wyborem ... :cool1:

to Artur Abraham z kim przegrał :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Andre Dirrellem ( przez dyskwalifikację) w tym przypadku Abraham nie dawał sobie rady i zachował się bardzo nie sportowo... :thumbdown:

Andre zakończył karierę gdzie doznał poważnych urazów głowy(prawdopodobnie wraca do zdrowia i jeszcze się pokarze na ringu )

....Ward nie dal żadnych szans Abrahamowi... :cool1:

2.http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Ward-nie-dal-szans-Abrahamowi,wid,13409029,wiadomosc.html

A słynna COBRA go upokorzyła ... :cool1:

3.http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Froch-upokorzyl-Abrahama,wid,12894108,wiadomosc.html

Odnoszę wrażenie że jeśli Houck wyjedzie z DE gdzieś walczyć to czeka go to samo .... :cool1:

[br]Dopisany: Grudzień 01, 2011, 12:18:48_________________________________________________ Własnie się zaczęła gala w Wawie Dawid Kostecki - Byron Mitchell

Gala w Helsinkach Powietkin Boswell

Robert Helenius - Dereck Chisora

A o 3:00 rano gala w Nowym Jorku

Paweł Wolak - Delvin Rodriguez

Miguel Angel Cotto - Antonio Margarito.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wynik Cotto-Margarito?

Cotto zwyciężył przez techniczny nokaut walka została przerwana z powodu kontuzji oka Margarito ... :hi:

Szkoda mi bardzo Wolaka dawał z siebie wszystko ale Rodriguez był lepszy i przerwał marzenie Pawła o walce i pas mistrza świata WBA z Cotto ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie to zobaczyłem TRAGEDIA :(

i wygląda na to że chyba po ciosie na wątrobę ... :kwasny:

Paweł Wolak ogłosił że przechodzi na emeryturę i ma racje bo on toczył bardzo ciężkie walki ... :cool1:

[br]Dopisany: Grudzień 08, 2011, 22:26:19_________________________________________________Dzisiaj w nocy walka : Amir Khan - Lamont Peterson

gala się zaczyna o 3:00 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka Khana z Petersonem była dobra :) warto było obejrzeć :naughty: ... Jestem ciekaw czy Mitchell coś zawojuje w wadze ciężkiej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze, za cholerę się na tym nie znam

ale taki filmik to warto obejrzeć

gość ma zdrowo narąbane, jak na moje rzecz jasna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On zmienił profesje , wcześniej brał udział w Tańcu z Gwiazdami :shocked:.

możliwe, ale weź traf gościa .....

chyba że po kursie salso-samby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były Król ABRAHAM wygrał w pierwszej swojej walce po powrocie na ring.

Oglądałem tą walkę i to już nie jest ten Arthur co przed porażkami w Super Six .... :cool1:

Przygotowania Kliczki do walki 18 lutego z Chisorą ....

Czekam na walkę Powietkin - Huck i mam nadzieje ze nie będzie żadnego przekrętu bo walka będzie u Helmutów i Alexander pokarze gdzie jest miejsce tego pajaca Marco ...

http://www.sport.pl/boks/1,64992,10966395,Boks__Marco_Huck__Powietkin_boi_sie_Kliczkow__ja_ich.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były Król ABRAHAM wygrał w pierwszej swojej walce po powrocie na ring.

Oglądałem tą walkę i to już nie jest ten Arthur co przed porażkami w Super Six .... :cool1:

Szkoda, że nie widziałem. Po ostatnich jego walkach, skutecznie mnie zraził do oglądania walk ze swoim udziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...