Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione kola


marcinr1308

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję...

Ja gdy zobaczyłem rano że nie mam dekli w aucie byłem wkurwiony, gdybym zobaczył taki widok to całą pragę bym przeczesał z lolą i bym znalazł sk***ysynów (w moim przypadku pod kamerą to zrobili i mam film).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to spotkalo zaje*ali mi oryginalne alusy z a4 z nowymi oponami :wallbash: :wallbash: :wallbash: teraz u mnie na parkingu z 22 na 23 pazdziernika zaj*bali tez alusy dla sasiada z renault laguny :wallbash: :wallbash: ale [przynajmniej byla kultura bloczki podstawione... nie wiem co to sie porobila zlodizejstwo totalne do tego jeszcze dla kumpla ze stancji zagarneli caly samochod... a tak to felgi to jest normalka tutaj :wallbash: kradna nawet 14 stalowki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie maja jak spłacać kredytów wiec sobie dorabiają :gwizdanie:

wieksza strata jak porozcinają opony i skatuja felgi

kiedyś byłą taka akcja w Gdansku na jednym osiedlu ok. 20 aut

jeden tak sie przyczepił że w oponie zostawił złamane ostrze noża, po kilkanaście cięć nożem na jednej oponie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najgorsze jest to, że można zastać taki widok nawet jak ma się śruby zabezpieczające... ;( :wallbash:

Śruby i inne zabezpieczenia nie maja racji bytu. Bo albo dadzą rade i z zabezpieczeniami albo ze złości porysują gwoździem całe auto i szkoda będzie jeszcze większa. Skur***** , łapy im poobcinać !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak kiedyś kolesiowi położyli Yarisa w błocie :evil: Totalne chamstwo przemieszane z buractwoskurwysyństwem :evil:

Zgłoś kradzież i poszukaj felg na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czewie tez bylo pare takich przypadko i auta rzucone na glebe, nawet nie podkladali nic zeby nie uszkodzic tarcz czy podwozia ... Kradli/kradna najczesciej fele w rozmiarach 14-16 i to dosc chodliwe modele. Mi kiedys u tesciowej pod domem chcieli buchnac z paska bbs`y, cale szczescie ze akurat o tej godzinie wstaje do pracy to sie nie udalo ale niestety ich nie zlapalem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki kraj....

po 1. kupujcie sruby zabezpieczajace

po 2. kupujcie 19" :polew: takich nie kradna az tak ... tylko 15-17 ( bo to latwo sprzedac )

nie wiem jak mozna miec alusy drogi i nie zabezpieczac ich ?

wiem ze to nienaturalne ale taki kraj ...

domu przeciez tez nie zostawiacie chyba otwartego ?

pamietajcie ... okazja czyni zlodzieja :)

dobre srubki to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak, pokaż mi te dobre śrubki :) Nie zrozum mnie źle, sam mam śruby zabezpieczające, ale nie ma większego problemu z odkręceniem kół nawet z dobrymi, firmowymi śrubami... niestety. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...