Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liga Mistrzów 2009-2010


Gość Mr. Axe

Rekomendowane odpowiedzi

haha bo co arsenal rozwalila;> wczoraj

e tam od razu rozwaliła... Messi rozwalił :naughty::kox: co do MU to jak pisałem wczoraj nie będzie żadnego angielskiego zespołu w półfinałach :cool1: Bayern się nie podda :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graja ladnie nie powiem ale mam jej juz dosyc wsyzscy sie tak podniecaja, a tu nie tylko liczy sie skutecznosc,[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:33_________________________________________________powiem wam ze szanowalem Ronaldo za to jak gral w pilke, ale teraz jest dla mnoe mozna powiedziec 0, gra ale kasa go przycmila;/[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:34_________________________________________________kolego nie boj sie wierze w ManU, stracili swoja gwiazde ale pokazuja ze nie liczy sie tylko jeden zawodnik ze inni tez umieja kopac!! a nie Real gwiazdeczki piz*eczki:d odpadli znowu<lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie z tym nie zgodze:)

byl taki cytat kiedy nie pamietam jak on brzmial

"Nie trzeba byc wielkim by wygrywac, wygrywali mali"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie z tym nie zgodze:)

byl taki cytat kiedy nie pamietam jak on brzmial

"Nie trzeba byc wielkim by wygrywac, wygrywali mali"

ważne,że MU odpadnie za chwile :polew::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie z tym nie zgodze:)

byl taki cytat kiedy nie pamietam jak on brzmial

"Nie trzeba byc wielkim by wygrywac, wygrywali mali"

ważne,że MU odpadnie za chwile :polew::kox:

racja :kox:

ps, kto wyłączył forum ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem wyniki dzisiejszych meczów to woda na młyn dla Barcelony :kox:

z kim ma niby Barca przegrać??Lyon,Inter,Bayern :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest panowie ManU wygrywa i tak bedzie pamietajcie Glory Glory ManU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coś kolega ucichł...ciekawe czemu :mysli::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem wyniki dzisiejszych meczów to woda na młyn dla Barcelony :kox:

z kim ma niby Barca przegrać??Lyon,Inter,Bayern :polew:

zeby sie barca nie zdziwila wlasnie,jak ja inter posle jeszcze za burte,tak jak chelsea :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca wygra Ligę Mistrzów :decayed:. Mam nadzieje, że Inter dostanie lanie od Barcy... Nie lubię tego klubu razem z Morattim na czele... Gdyby nie afera Calciopoli byli by zwykłym przeciętniakiem Seria A...a przez tą afere Juve najbardziej ucierpiało... :disgust::(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca wygra Ligę Mistrzów :decayed:. Mam nadzieje, że Inter dostanie lanie od Barcy... Nie lubię tego klubu razem z Morattim na czele... Gdyby nie afera Calciopoli byli by zwykłym przeciętniakiem Seria A...a przez tą afere Juve najbardziej ucierpiało... :disgust::(.

swiete slowa :good: wyglada na to ze Inter tez ustawial mecze :gwizdanie:

fajnie macie ze mozecie obejrzec mecz...ja zaczynam prace o 21 ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec mamy Inter - Barcelona (juz ich raz ograli na CN w fazie grupowej 2:0 , takze licze ze ich przejda)

no i Bayern - Lyon - tu bym stawial na Monachium

Jest szansa na final Barcelona - Bayern :decayed: byloby , w zeszlym roku 4:0 ich pojechali , ale ten Bayern wydaje sie byc silniejszy.

No nic nie ma co sie podniecac w Sobote fajne Gran Derbi :kox: :kox: a potem Inter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez interu nie lubie,od zawsze fan Juve choc to co ostatnio sie dzieje z tym klubem to porazka jest :kwasny:

tez widze final Barca-Bayern, bylaby niespodzianka gdyby bayern wygral,przejsc MU to nie byle co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż serce boli to co się dzieje z Juve... ;(. Potrzeba wzmocnień i odmłodzić kadrę dobrymi piłkarzami... Diego to za mało... W Juve widział bym Jesusa Navasa albo Davida Silve i przede wszystkim jakiegoś dobrego napastnika bo Del Piero sam meczu nie wygra... Mam nadzieje, że się załapią na 4 miejsce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o Juve to naprawdę jest tragedia ;( a co do finału LM to tak jak Kolega wyżej powiedział Barca-Bayern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w sobotę Barcelona pojedzie Real przynajmniej 3:0 to Inter nie będzie w stanie zatrzymać Barcelony :decayed:. Barcelona to jedna wielka rodzina (takiej atmosfery nie ma w Interze i innych klubach też) i to zgranie :naughty:. To już było widać rok temu jak zdobyli każdy puchar zaczynając od Mistrzostwa Primera Division na Klubowym Pucharze Świata kończąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...