Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX


badboy

Jaki kolor dekorów???  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kolor dekorów???

    • biały mat
      6
    • biała perła
      14
    • czerwona alcantara
      5
    • carbon
      34


Rekomendowane odpowiedzi

zderzak wygląda super, a tylny zwykły? z boku by pasowały listwy z S-line/S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaczek zawsze mi sie podobal CARACTERE :wink4: a zwlaszcza jak ktos ma FMICA jest o wiele wiecej miejsca niz standard .

Dokladeczki tez w kolorek :good:

dokładeczki już dawno w kolorku ;-)[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 13:35_________________________________________________

zderzak wygląda super, a tylny zwykły? z boku by pasowały listwy z S-line/S4

wiem że by pasowały :)

jedynym kłopotem jest tutaj te około 1300zł za 2 pary plastików :)

ale w planach są listwy od S4.

tył jak narazie zwykły ale planuję wydech od 2,5 TDI i może zderzak od S4 jeśli uda się go dorwać w jakieś rozsądnej cenie.[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 13:36_________________________________________________update - 17" + Front Bumper Caractere :decayed:

img1528k.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1529m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1519n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

img1530x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

img1532r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zapraszam do komentowania :)

pozdrawiam

badboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fura..fajnie sie z tym zderzakiem prezentuje :kox: ja też taki chce..nie chcesz może odsprzedać :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fura..fajnie sie z tym zderzakiem prezentuje :kox: ja też taki chce..nie chcesz może odsprzedać :decayed::tongue4:

dajesz po znajomości 3 patyki i jest Twój :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze ta siata w zderzaku tak jakos niekomponuje sie z grillem.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze ta siata w zderzaku tak jakos niekomponuje sie z grillem.. :mysli:

no cóż jest możliwość założenia grilla votexa bądź też caractere lecz mnie ta aktualna konfiguracja jakoś specjalnie w oczy nie kuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta siatke w tym zderzaku to komplet z tym zderzaczkiem czy dokupiles ja??

w oryginalnym zderzaku caractere jest ten sam wzór mam tutaj na myśli te klastry miodu czy jak się to zwie:P

niestety mój nie był w komplecie z siatkami i musiałem dokupić, ale chyba aż tak źle to nie wygląda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mi sie bardzo podoba...tez chce kupic taka siatke do swojego zderzak...na jakiejs aukacj to kupiles czy gdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieeeknie wyglada z tym zderzakiem :good:

z bliska widac niestety roznice w strukturze grilla i kluju to kluje ale tylko z bliska :wink4:

powiedz mi lepiej jak te kratki wyrezales skoro nie byly ze zderzakiem - dokupiles taki material z metra? czy na wymiar do tego zderzaka?

powiem Ci ze wg mnie w bardzo dobrym kierunku z modami idziesz :good: choc te tylne lampki to kwestia gustu tak samo jak pelna dokladka tylna pomalowana (wg mnie obowiazkowo trzeba zostawic na spodzie ciemna czesc +/- tam gdzie inne wersje maja rury wydechowe - tak pomiedzy rurami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mi sie bardzo podoba...tez chce kupic taka siatke do swojego zderzak...na jakiejs aukacj to kupiles czy gdzie??

oczywiscie allegro

tu masz link do aukcji: http://allegro.pl/item1189541951_vts_siatka_abs_920_x_600_firmy_maxton_czarna.html

oczywiście cena w zależności co do wielkości ;-)[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 23:44_________________________________________________

pieeeknie wyglada z tym zderzakiem :good:

z bliska widac niestety roznice w strukturze grilla i kluju to kluje ale tylko z bliska :wink4:

powiedz mi lepiej jak te kratki wyrezales skoro nie byly ze zderzakiem - dokupiles taki material z metra? czy na wymiar do tego zderzaka?

powiem Ci ze wg mnie w bardzo dobrym kierunku z modami idziesz :good: choc te tylne lampki to kwestia gustu tak samo jak pelna dokladka tylna pomalowana (wg mnie obowiazkowo trzeba zostawic na spodzie ciemna czesc +/- tam gdzie inne wersje maja rury wydechowe - tak pomiedzy rurami)

gdybym miał grill w chromie kłuło by to moje oczy ale tak jakoś mi to nie przeszkadza;-)

lampki na żywo wyglądają naprawdę o niebo lepiej aniżeli na fotkach tutaj takie foto przed zamontowaniem z bliska:

cimg1697k.jpg

niech kolega H4mm3R sie wypowie :P po za tym jeszcze złej opinii od osoby która widziała to na realu nie słyszałem :wink4:

a jak chciałbyś tą tylna dokładke pomalować ? chyba nie widziałem do tej pory dokładki w takim stylu jak Ty mówisz. Masz jakieś foto ?

kupowałem siatkę z metra a potem flex i rezanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, widze że masz takie same plany jak ja czyli przód Caractere i tył S4 :wink4:

Mi udało sie dzisiaj wyrwać bardzo tani tylni zderzak S-line i narazie taki bedzie no chyba że uda mi się gdzieś dopaść S4 ale szukam już od kilku miesięcy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, widze że masz takie same plany jak ja czyli przód Caractere i tył S4 :wink4:

Mi udało sie dzisiaj wyrwać bardzo tani tylni zderzak S-line i narazie taki bedzie no chyba że uda mi się gdzieś dopaść S4 ale szukam już od kilku miesięcy ;(

ja narazie będę się rozglądał... zobaczę co z tego wyniknie..

póki co na 1 planie jest zawiecha od s-line'a, której za chiny nie mogę nigdzie znaleźć :/

będziesz na spocie w rybniku w sobotę? albo jutro w jastrzębiu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz na spocie w rybniku w sobotę? albo jutro w jastrzębiu ???

Moge podjechać w piatek do Gliwice, wpadnij też porównamy nasze zderzaki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz na spocie w rybniku w sobotę? albo jutro w jastrzębiu ???

Moge podjechać w piatek do Gliwice, wpadnij też porównamy nasze zderzaki :wink4:

jakby nie było są 3 zderzaki Caractere na forum z tego 2 ze śląska, srebrne :P no i do tego są całkiem blisko od siebie hehe :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25audi_a4.jpg

Pany chcę iść w tym kierunku tzn pomalowanie środków lamp na czarno, ściema szyb, dach w czarny połysk i listwy S4 w czarnym macie co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25audi_a4.jpg

Pany chcę iść w tym kierunku tzn pomalowanie środków lamp na czarno, ściema szyb, dach w czarny połysk i listwy S4 w czarnym macie co Wy na to ?

jak dla mnie bomba :good: tylko nie wiem jak z tym czarnym dachem :tongue4:

i srodki lamp na czarno odloz, duzo roboty a przy czarnym lakierze owszem efekt swietny a przy srebrnym juz nie bedzie sie tak rzucac w oczy :wink4:

szyby :good: , listwy s4 albo s-line :good: , tylko zrob cos z tym tylem :tongue4: spojler na klape, dokladka :naughty: wydech :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25audi_a4.jpg

Pany chcę iść w tym kierunku tzn pomalowanie środków lamp na czarno, ściema szyb, dach w czarny połysk i listwy S4 w czarnym macie co Wy na to ?

jak dla mnie bomba :good: tylko nie wiem jak z tym czarnym dachem :tongue4:

i srodki lamp na czarno odloz, duzo roboty a przy czarnym lakierze owszem efekt swietny a przy srebrnym juz nie bedzie sie tak rzucac w oczy :wink4:

szyby :good: , listwy s4 albo s-line :good: , tylko zrob cos z tym tylem :tongue4: spojler na klape, dokladka :naughty: wydech :naughty:

dzięki za rady ;) jednak moim zdaniem czarne środki lamp na srebrnym lakierze również rzucają się w oczy tworzą taki ładny kontrast tak jak na tej fotce powyżej;)

tył odłożę sobie na przyszły sezon na ten chcę dokończyć przód i już nie będę nic więcej z nim rezał obiecuję hehe a na tył planuję spojler S4, dokładka na szybę, no i zderzak s-line ale ten bezrurkowy.

póki co 27.09 wirus :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...