Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały mi dwie literki TT więc mogę ci podarować w gratisie :wink4: strzel sobie V6TT z każdej strony :decayed:

biore ! :decayed:

Chyba mam gdzieś adres :mysli:[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 21:29_________________________________________________

popieram, odstresowuje taka renowacja autka i satysfakcja gwarantowana, robiłem podobną operację u siebie ale nie aż na takim poziomie, gratki efektu

Widziałem widziałem, efekt :good: kolor lakieru masz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekonałem się do zakupu tej polerki z twojego linka, BTW pady Monstera i 3M są dobre ?

Nie mam wielkiego doświadczenia ale 3M i Monster nie rozleciały mi się na tej maszynie. W padzie scholla stopił się rzep, nie wiem może jakaś trefna sztuka się trafiła.

Makki pisał, że weszła nowa wersja tej maszyny Das-6 PLUS, która jest sporo mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale nie wiadomo kiedy się pojawi w PL i w jakiej cenie, jeszcze nie kupiłem jej ale się w sklepie zarejestrowałem, dzięki za info[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 13:08_________________________________________________http://www.polishedbliss.co.uk/acatalog/new-products-kestrel-das6-power-plus-dual-action-machine-polisher.html cena nie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena, jak bym drugi raz kupował to chyba bym wziął tą mocniejszą choć na obecnej nie ma tragedii.

Tak czy siak i tak docelowo do korekt lakieru kiedyś zainwestuję w dobrą rotację, a Das-6 zostanie do nakładania politur i wosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientowałem się w MrCleaner i podobno mocniejszy jest czyli ok 800W, nie wiem jak Pro ale Turbo jest ulepszony na 3 pierwszych prędkościach, więc może to ulepszone Pro, dostępność za ok2-3 tyg. bo są problemy z dostawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki chłopaki :) wczoraj myłem znowu auto i po poprzedniej kosmetyce, teraz mycie z pianą a potem na dwa wiadra w godzinkę się wyrobiłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dokładnie oglądnałem.

Rozumiem.Po prostu idealna korekcja jest bardzo ciężka.

U mnie to samo.Na zero wyciac wszystki ryski jest bardzo ciezko.

BTW lepiej teraz kupic Dasa 6 PRO ma wieksza moc,wiekszy zakres obrotow na gorze (6800)dluzszy kabel i jest bardziej stabilna na pierwszych biegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej kupic bardziej profi polerke :naughty:

ja kupilem Flexa L 1503 VR ale widzialem na ebay tanio DeWalt to jest bdb firma - http://cgi.ebay.co.uk/DeWALT-DW849-VARIABLE-SPEED-POLISHER-240v-NEW-/300346123210?pt=UK_Home_Garden_PowerTools_SM&hash=item45ee0623ca

rowniez pracownicy Meg's uzywaja go podczas pracy :wink4: a DA wykanczaja...

co do tych rys to raczej zejda przy odpowiednich umiejetnosciach srodkach / padach i maszynce

oczywiscie jak masz odp. grubosc lakieru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki chłopaki :) wczoraj myłem znowu auto i po poprzedniej kosmetyce, teraz mycie z pianą a potem na dwa wiadra w godzinkę się wyrobiłem :wink4:

wyglada super :cool1: , a powiedzcie mi chlopaki wy tez nie uzywacie wycieraczek jak pada zeby przedniej szyby nie porysowac :decayed:, bo jak prosilem makkiego zeby mi cos w przedniej szybie sprawdzil to powiedzial ze ok ale auto ma brudne a jak brudne to on szyb nie otwiera a jak pada to nie wuzywa wycieraczek :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada super :cool1: , a powiedzcie mi chlopaki wy tez nie uzywacie wycieraczek jak pada zeby przedniej szyby nie porysowac :decayed:, bo jak prosilem makkiego zeby mi cos w przedniej szybie sprawdzil to powiedzial ze ok ale auto ma brudne a jak brudne to on szyb nie otwiera a jak pada to nie wuzywa wycieraczek :decayed::polew:

Wiesz, Makki to ekstremista.;) Ale za to jak jego auto się prezentuje...

Ja szyby otwieram, a wycieraczki używam. No ale ma to swój skutek uboczny, w postaci rys.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody sa po to zeby z nimi jezdzic ;)

on tez jezdzi ale nie uzywa podstawowych funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, auto jeździ ... i cały czas ładnie zapitala. Po majowej kosmetyce szybkie mycie to przyjemność :) wystarczy trochę APC i Karcher w sumie 20 minut i auto błyszczy :gwizdanie: możecie się nabijać ale ostatnio robię na prawdę sporo km i np. owady ptasie kupy itp schodzą bez problemu przy najmniejszym wkładzie pracy. Polecam zainwestować w dobre kosmetyki bo później korzyści są b.odczuwalne, przestaniecie się nabijać :polew: w sumie teraz z perspektywy to współczuję mycia auta jeśli ktoś nie miał do tej pory do czynienia z poprawie pielęgnowanym lakierem :polew:

Z ostatnich nowości to zimowe koła przygotowałem na sezon:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

... no i przed chwilą otworzyłem paczuszkę od devastation :hi: ze zregenerowanymi tylnymi hamulcami od S4. THX's devastation profi zrobiona robota, zaciski dostały wszystkie nowe gumnki i smary :kox: W następnym tygodniu wymiana oleju i filtrów więc przy okazji się założy heble i zrobi odgrzybianie klimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profi robota :good: wygladaja jak nuuufffki :naughty:

ValetPro Bliberry Wheel Cleaner + Bilt Hamber Surfex HD + IronX + glinka zdziałały cuda :naughty:

na czyste felgi poszły dwie warstwy wosku do felg RIMWAX :) a na opony dressing Migliore Bella Lustra Tire Glaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...