Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Fura koks, ale najbardziej powala mnie .............................................. jakość nawierzchni :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dopiero mod kierowac siedzac na fotelu pasazera :grin: dobrze wyglada,podobna do mojej,chociaz moja bardziej czarna,Ty masz chyba metalic ?? :co:

No niestety :kwasny: To jest ebony pearl. Za to i tak chyba nie ma znaczenia bo będzie nowy kolor :decayed:

@mystic, przecież w Polsce już też aż tak źle nie jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to i tak chyba nie ma znaczenia bo będzie nowy kolor :decayed:

folia? biała perła? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mystic, przecież w Polsce już też aż tak źle nie jest :wink:

Niestety w Sz-nie i okolicach jest coraz gorzej masakra przez duże M robią główną arterię wjazdową a reszta dróg dogorywa, jednym słowem dramat :facepalm: zastanawiam się nad przeprowadzką do Rzeszowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to i tak chyba nie ma znaczenia bo będzie nowy kolor :decayed:

folia? biała perła? :slina:

Jaka tam folia? Żebym miał tak jak Siemian? Na zewnątrz auto białe a drzwi otworzysz to czarne :grin::grin: Nie Siemian??

@mystic, w zeszłym roku byłem w Szczecinie i wiem o czym mówisz, tragedia, a najlepsza ta droga za dworcem pkp, tory na środku a kostka chyba jeszcze położona za Hitlera po boku, tam 20km/h, więcej nie da rady na 18stkach :kwasny:

A co do koloru to nie wiem, myślę o białej perle ew. cukierkowym coś jak Nosb ale myślę też o jakimś lekkim customie :decayed: Co by nie było, musi dobrze leżeć z pomarańczowym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to i tak chyba nie ma znaczenia bo będzie nowy kolor :decayed:

folia? biała perła? :slina:

Jaka tam folia? Żebym miał tak jak Siemian? Na zewnątrz auto białe a drzwi otworzysz to czarne :grin::grin: Nie Siemian??

tak tylko zapytałem :decayed: jak musi pasować do pomarańczy to chyba tylko biały pasuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mi się tak wydaję :decayed: Tutaj w Irlandii białe audi są kojarzone trochę z wiochą bo 'boyki' sobie malują a4 na (vanowy) biały :decayed: i naklejają naklejki rs4 quattro 1.9tdi i jeszcze s line gdzie tylko się da i zakładają zawór spustowy i się wożą pod gimnazjum :grin:

Może to czas by skończyć z tym stereotypem i dowalić na cukierkowy biały z pomarańczowymi wstawkami:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o felgach Artec L 9 cali z przodu i 9.5 z tyłu? Środek oczywiście w pomarańcz :decayed:

ArtecL5x1128x17ET35.jpg

Są do dostania w dobrej cenie no i szeroko jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz gleba jest :thumbup1: ale koła dobrać to Ty nie umiesz :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18' myslalem o nich do mnie bo lubie 5-ramienne z rantem masz tu aukcje byly na allegro ale nie wiem czy gosc sprzedal czy nie

18'' ATP Breyton 5x112 stan bdb 8,5J (nie bbs rh) (2347016308) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TSW 20" 8,5J 10J 5x112 AUDI VW MERCEDES (2398451819) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

19 zoponami 235/35/19-LATO super wyglad (2383151320) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty cipko dajesz mi linki do 20" felg a sam jeździsz na 17... :decayed: Sam se na tym jeździj, ja chcę szeroką 18" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty wieśniak jesteś ?:decayed: Parapety są fajne go golfa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...