Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dopowiem tylko ze im auto jest bardzij zglebione tym teoretycznie wahacze powinny dluzej wytrzymac, jest mniejszy zakres pracy calego zawieszenia na krotszych sprezynach/amorach wiec mniejszy jest tez zakres pracy gora/dol tuleii kazdego z wahacza :)

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też ostatnio byłem zmuszony wymienić kompletne zawieszenie przednie,gdyż strasznie waliło a stabilizatorem to ręką można było ruszać.Padło na firmę niemiecką-HPS,ze względów finansowych.Narazie zrobione 1000km,ale różnice widać i słychać na pozytywne.Zdemontowane jest całe oryginalne Lemfordera.Po kupnie :audi: zrobiłem na nim na naszych drogach 30tyś.km,gdzie też wymieniany był 1 banan i końcówki dr.kierowniczych(Lem'a).Zobaczymy ile wytrzyma HPS...

Opublikowano

Witam czy jeszcze założyciel tego tematu ma te wahacze bo potrzebuje kupić do mojego audi ? . Jestem z elbląga i ciężko tu cokolwiek kupić : Kwaśny:

Opublikowano
Witam czy jeszcze założyciel tego tematu ma te wahacze bo potrzebuje kupić do mojego audi ? . Jestem z elbląga i ciężko tu cokolwiek kupić : Kwaśny:

pisz lub dzwoń do TOM77

Opublikowano

Jeśli chodzi o zawias M-sport powiem tak. Zajechałem do fachowca od zawieszki "Nowak" Lubin pytam jakią zawieche kupić byłem przygotowany na lemforder i koszt ok 1300-1500zł mówi mi gość zeby nie kupować żadnego lemfordera tylko M-sport skojarzyło mi sie to z BMW ale ok jak gość radzi... Siadam na neta patrze 580zł myśle coś jest nie tak. Ale założyłem jeżdże już czwarty miesiąć a robie miesięcznie 3-4tyś i nic dodam ze auto jest zglebione i fela 18. Zobaczymy ile to wytrzym ale jak narazie jestem bardzo zadowolony. UWAGA przy zakupie bo są już podróbki M-sportów na wahaczach musi być wybite master sport i cośtam germany dokladnie nie pamietam.

Opublikowano

Witam chciałbym szybkiej pomocy chce zamówić dzisiaj z allegro cały zestaw zawieszenia m.sport wyślecie mi linki dobrych sprzedawców z allegro bym nie został oszukany ... i nie DOSTAŁ W KARTONIKU CZEGOŚ INNEGO bardzo liczę na waszą pomoc z góry dziękuje ...

Opublikowano
Witam chciałbym szybkiej pomocy chce zamówić dzisiaj z allegro cały zestaw zawieszenia m.sport wyślecie mi linki dobrych sprzedawców z allegro bym nie został oszukany ... i nie DOSTAŁ W KARTONIKU CZEGOŚ INNEGO bardzo liczę na waszą pomoc z góry dziękuje ...

http://a4-klub.pl/members/tom77-9739/

Opublikowano

KPL WAHACZY Master-Sport A4 A6, Superb, VW Passat (2453960344) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupowalem od niego jakis czas temu pobraniem kolo 9 rano, na drugi dzien juz mialem do godziny 15, wygladaly na orginaly, zrobilem naarzie 2000km i jest cisza :) gosciu ma 100% pozytywow przy sporej ilosci komentarzy wiec mozna smialo polecic

Opublikowano

Dzięki wielkie za informacje ale zamówiłem już wczoraj wahacze ale nie MS tylko WAHACZE KRAFT VW PASSAT AUDI A4 A6 GERMANY WZMA 1W (2469696932) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zobaczymy jakie będą efekty...

Opublikowano

czy jest jakas róznica wahacza przedniego dolnego prostego w b5 i b6? widze aukcje master sport a4 do 2001, od 2001 z cienkim sworzniem. prawda czy sciema?

Opublikowano

Prawda, sa inne bo laczniki tez sa inne

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano

dzieki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tez mam MS z allegro i jest bardzo zadowolony :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy dużo słyszałem o firmie KRAFT- tłumaczę gówno do potęgi n :polew: końcówki nie wytrzymały 1000 km masakra :facepalm:. Dobrze że zawiecha była tylko do testowania i nic mnie nie kosztowała teraz tylko LEM, FEBI, TRW pozdrawiam :wink:

Opublikowano

ostatnio zakładałem wahacze lema ze spiłowanymi znaczkami trzeba dokupić na drugą stronę i zobaczymy końcówki drążków też lema

Opublikowano

Niebawem zainwestuje w Mayle HD, ciekawe jak się będą spisywać jako całość.

Opublikowano
Niebawem zainwestuje w Mayle HD, ciekawe jak się będą spisywać jako całość.

nie inwestuj...już było parę osób z forum i nawet z tego wątku:mysli:...dość parę stron do tyłu co odradza

Opublikowano

ta na krótka metę będzie zadowolony:wink:

Opublikowano

yhyyy...potem dołączy do zawiedzionych klientów:whistling:

:decayed: ja dwa lata jeżdzę na kompletnym LMO i gwincie i jedynie co mi zaczęło stukać to maglownica:wallbash::wink:

Opublikowano

Witam 2 mce temu wymienialem caly komplet krafta na przod, po wczorajszych ogledzinach gumy gornych wahaczy spekane to samo z lacznikami stab.... Najechalem 4,5 kkm w sumie po autostradach... czy ten kraft to takie g.... czy mechanior cos zrypal jak zakladal.... ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.