Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

witam

ja właśnie zmieniłem same górne MS po dwóch latach (45 tys km). a tak naprawdę pukały tylko wewnętrzne. reszta po wyjęciu ok ale i tak zmieniłem całość. myślę że to dobry wynik chociaż końcówki drążka MS to muszę zmieniać raz w roku, nie dają rady dłużej. teraz sobie ori zregenerowałem i zobaczę. za rok dam znać.

Kolego drążków MS sie nie zakłada nawet jak kupisz komplet wahaczy z drążkami to lepiej kupiś jakieś dobre końcówki bo przy wymianie wahaczy zbieżności nie trzeba ustawiać ale przy drążkach już tak wiec koszt drążka MS + zbieżność = dobry drążek i spokój na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie zluzujcie trochę przecież chciałem Was tylko nakręcić nieco i widzę że się mocno udało :polew: :polew:

MS w Niemczech ma jedynie biuro handlowe, cały towares chłopaki z MS zamawiają w chinach, korei, a działa to w banalny sposób. zlecają tam zrobienie zestawu wahaczy, robią próbny komplet i odsyłają do Master Sporta w DE, ten go testuje. Jeśli pohula i daje radę - zamawiają.

Aktualnie MS ma 3 fabryki współpracujące na takiej zasadzie i stąd bywają najpewniej takie szokujące różnice w jakości.

dokladnie, tak samo jest LMO. Jedni trafiaja na zestawy co smigaja na nich 70tkm i wiecej a inni maja mniej szczescia i po 10tkm...kapa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wachacze MS

16 calowe felgi i zrobiłem jakieś 10 tys km i coś się odzywa lewa strona uważam że to Lipa dałem za nie 600zl [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________chyba że to zaczyna pukać końcówka musze sprawdzić bo one sa podobno słabe tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się powtórzę i powiem: regeneracja, 500 zł i minimum 60 tkm :tongue4:

pełna regeneracja z tulejami gdzie nie dzwonilem to ponad 1000zł

ja mam wahacze MS

16 calowe felgi i zrobiłem jakieś 10 tys km i coś się odzywa lewa strona uważam że to Lipa dałem za nie 600zl [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________chyba że to zaczyna pukać końcówka musze sprawdzić bo one sa podobno słabe tej firmy

no to juz wiesz co ci puka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam kolesia co regeneruje wahacze, ale swozni (najslabszy punkt wahacza) nie da sie zregenerowac...no chyba ze sie myle :mysli: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MS przejechałem 10 tyś km, i już zawiecha zaczyna się sypać, będąc ostatnio pod autem zobaczyłem parciejące gumy przegubów na bananach, całe zardzewiałe i dostające już luzu końcówki drążków, słabo jeszcze wyczuwalny luz górnych wahaczy.

Niczego innego nie spodziewałem się po MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowiedzieć, kto jeździ na MS z końcówkami drążków np. LMO?

kolego :szukaj: ...doslownie kilka postow wyzej jest napisane :wallbash:

45 000 km i cisza ..... (końcówki Lem)

normalnie... dla ciebie specjalnie zem to wyjustowal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam testowanie:

dziś założony nowiutki komplet Mastersport z końcówkami drążków kierowniczych.

Zawieszenie seryjne, balon 205/60/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowiedzieć, kto jeździ na MS z końcówkami drążków np. LMO?

kolego :szukaj: ...doslownie kilka postow wyzej jest napisane :wallbash:

45 000 km i cisza ..... (końcówki Lem)

normalnie... dla ciebie specjalnie zem to wyjustowal :gwizdanie:

Dziękuję, dziękuję, jak tylko poczytałem tu na forum o MS (ze dwa lata temu) to było jasno napisane, że końcówki muszą być LMO i wtedy zwykle wszystko gra (oczywiście prawidłowa technologia wymiany). Dobrze przypomnieć tym co chcą wymienić zawieszenie na MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 2 wahacze od MS, jeden mi padł po jakieś 20-25 tys km, drugi był z innej firmy i też padł po 15 tys km

Jakby ktoś chciał przeczytać gwarancję od MS

i6wif4.jpg

Polecam zamówić na Allegro od użytkownika Export_Import, gość dodaje kilkanaście śrub gratis, jest ich sporo :decayed: Mogę podesłać foto jakby ktoś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem właśnie w trakcie zakładania kompletow nowych MSów. Dla ciekawostki moge wam napisać że moja audziora ma przejechane 350tys przyjechała do polski z niemiec 2 lata temu mając 305tys na liczniku. W czasie wymiany okazało się że siedziały jeszcze w zawieszeniu 3 lemfordery od nowości .Pozostałe wahacze to było zbiorowisko jakiegoś quap'a nonameów i trw te powymieniane wszystkie już wypukane ponownie a 2 z 3 oryginalnych lemforderow jeszcze są w technicznym stanie idealnym. To jest wynik.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5tys km przejechane na komplecie i górny wahacz do wymiany a jeżdżę na 195/65/15 :wallbash: Nawet końcówki z MSa nie zdążyły się odezwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ! jak jest ze śrubami dodawanymi do tego zestawu ? mam wrażenie, że brakuje mi... po 3 śruby na stronę. Czy u was też tak jest ? Mam te 6 śrub dokupić w ASO, czy ja coś przeoczyłem. A na dodatek są dwie wielkie z ogromnymi podkładkami, które nie wiem czemu mają służyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ! jak jest ze śrubami dodawanymi do tego zestawu ? mam wrażenie, że brakuje mi... po 3 śruby na stronę. Czy u was też tak jest ? Mam te 6 śrub dokupić w ASO, czy ja coś przeoczyłem. A na dodatek są dwie wielkie z ogromnymi podkładkami, które nie wiem czemu mają służyć ...

Śruby dodawane do wahaczy to dramat jesli chodzi o jakość - u mnie przy montażu było 2 śruby za dużo ....., ale założyłem i jak narazie już prawie 50 000 śmiga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...