Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Wczoraj zmieniałem koła na letnie i kumpel powiedział mi, że mam wyjechane końcówki drążków plus cztery wahacze. Zaproponował mi żebym kupił na swoją jazde komplet DENCKERMANN, czytając ten wątek piszecie, że MS też się nadaje. Co mi doradzacie??? Dodam, że jeżdżę 10 tyś. rocznie przy spokojnej jeździe. Chciałbym wymienić cały komplet. Z góry dzięki za porady. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu zostawiam auto u mechaniora będzie zakładał mi całe zawieszenie przednie - 8 sztuk wachaczy, koncówki drążka i stabilizatory - za calosc powiedział mi 300zł i zastan awiam sie czy to dobra cena czy nie, czy moze szukac innego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na pierwszy montaz dolne wahacze szly TRW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na pierwszy montaz dolne wahacze szly TRW?

kogo pytasz? jeśli mnie to w tecj chwili są ori lemfordera z 2001 roku bo jeszcze jest wybita data

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu zostawiam auto u mechaniora będzie zakładał mi całe zawieszenie przednie - 8 sztuk wachaczy, koncówki drążka i stabilizatory - za calosc powiedział mi 300zł i zastan awiam sie czy to dobra cena czy nie, czy moze szukac innego gościa

W Krakowie wygląda to podobnie. Trzech moich znajomych mechaników podało mi przedział pomiędzy 250 a 300.

Do tego dochodzi jeszcze koszt ustawienia zbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam wszystki co wiedza :) bo u mnie sa TRW z logiem audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam wszystki co wiedza :) bo u mnie sa TRW z logiem audi

Tak były takie montowane na pewno w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda teraz, ale pod koniec 2010 zakładałem komplet MS zakupiony na allegro. Wytrzymał około 25 tyś. i jeszcze nic nie było słychać. Później niestety był dzwon ;) więc nic więcej nie mogę powiedzieć. Dodam tylko tyle że przez te 25 tyś nie mogę złego słowa powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiezam wymienic wachacze, miał moze ktos stycznosc z tymi?? http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-vw-passat-b5-f-vat-i2171023244.html bo sie zastanawiam czy warto zaplacic za takie. a chce troche pojezdzic, zeby nie zagladac do samochodu przez jakis czas?? Dzieki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiezam wymienic wachacze, miał moze ktos stycznosc z tymi?? http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-vw-passat-b5-f-vat-i2171023244.html bo sie zastanawiam czy warto zaplacic za takie. a chce troche pojezdzic, zeby nie zagladac do samochodu przez jakis czas?? Dzieki za informacje

Jest wątek poświęcony wahaczom master sport. Można poczytać.

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15905-ALL-B5-MASTER-Sport-opinie-i-test-online-wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam MS-y jak ktoś ma taniego mechanika, albo sam wymienia to idealne rozwiązanie. Końcówki drążka mimo opinii tandetnych też mi sie dobrze trzymają. Podstawą jest wymieniać wahacze parami i powinno być git :) wole dać 550za MS z gwarancją niż 500 za no name albo 1500za lema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz gwarancji na MS jeśli nie montujesz ich w ASO :)

no już widzę miny mechaników z ASO jak ktoś przyjeżdża z MS :polew: prawda jest taka, że obojętnie jaka gwarancja to i tak nikły procent jest rozpatrywany pozytywnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem opinii o SRL-u. Natomiast ostatnio musiałem zmienić górny wahacz i kumpel zaproponował mi firmę RTS, powiedział że cena jest taka sama jak FEBI ale jest 100 razy lepsza od FEBI-ego. Więc zakupiłem i zobaczymy. Z tego co czytałem jest to MADE IN SPAIN. Jeśli się ktoś spotkał z tą firmą proszę o info.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem przez 5 lat w hurtowni motoryzacyjnej i z własnego doświadczenia może z czystym sumieniem polecić wahacze firmy RTS. Jest to produkt hiszpański nie jakiś pakowacz lub cudowne produkty made in china z Allegro. Wymieniłem choć nie wszystkie ale zawsze 2 górne z prawej strony i jak na razie po przejechaniu ok 30 tyś cisza. W Berlingo zmieniłem również końcówki i kompletne wahacze RTS i przejechał ok 50 tyś i odpukać cisza zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie. Także jeśli chodzi o moje skromne zdanie bardzo Pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem przez 5 lat w hurtowni motoryzacyjnej i z własnego doświadczenia może z czystym sumieniem polecić wahacze firmy RTS. Jest to produkt hiszpański nie jakiś pakowacz lub cudowne produkty made in china z Allegro. Wymieniłem choć nie wszystkie ale zawsze 2 górne z prawej strony i jak na razie po przejechaniu ok 30 tyś cisza. W Berlingo zmieniłem również końcówki i kompletne wahacze RTS i przejechał ok 50 tyś i odpukać cisza zawieszenie jest w bardzo dobrym stanie. Także jeśli chodzi o moje skromne zdanie bardzo Pozytywnie.

Ile kosztuje komplet RTS do b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gwarancja obowiązuje jeżeli jest podbita przez jakikolwiek istniejący warsztat. I własnie MS nie robi problemów przy wymianie i jest wszystko szybko wymieniane. Kto Ci w ASO MS-y montuje? Jak kupujesz komplet to dostajesz karte gwarancyjną którą ma podbić warsztat montujący zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...