Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

rozbawiłeś mnie. 

Skoro jesteś hurtownikiem to pochwal się ile osób w Twojej  hurtowni pracuje (nie licz tylko psa, listonosza, Pana Zdzisia co czasem śmieci wyrzuci jak na piwo potrzebuje), jaka jest wartość magazynu, zrób jakieś zdjęcia swojego przybytku - pokaż te półki hurtowni zapchane towarem. Mam wrażenie, ze jesteś zwykłym sklepem interentowym, co handluje wirtualnym towarem który leży gdzies w prawdziwych hurtowniach na półce (ale wyprowadź mnie prosze z błedu). Teraz każdy malutki sklepik nazywa się hurtownią - bo tak lepiej brzmi. Zdołuję cie troche - mechanicy pewnie mają większe rabaty w prawdziwych hurtowniach niż Ty. Pracowalem w duuuzych firmach i wiem jak to działa. Sieciówki na silę chcą wykończyć małe sklepiki, przeważnie robią to dajac mechanikowi jakis, który obrotem musi splacic biorąc od nich towar np za 50 000zł.

Wrzuciłem w google adres Zdunowo 6 (taki masz na stronie) z całym szacunkiem ja żadnej hurtowni tu nie widzę:

https://www.google.pl/maps/@52.5098447,20.5074295,3a,75y,28.95h,90.52t/data=!3m6!1e1!3m4!1s0-zIJ3S0ZAXS8AQ42hEuxQ!2e0!7i13312!8i6656

Dlatego czekam na zdjęcia.

Wracają do wahaczy MS odpowiedziałeś jedynie w jakim kraju. Skoro wiesz, że to Indie podaj nazwę fabryki:D Wiesz , że dzwonią tylko jeszcze nie wiesz w jakim kościele. 

Zatem zamiast non stop swoimi mądrościami czepiać się SKV proponuję wziąć się do roboty i rozwijać własną firmę nie opluwając przy tym innych, a może faktycznie kiedyś będziesz hurtownią czego Ci życzę.

Zawartość dodana 7 minutes later

cytat z działu "Reklamacje i zwroty" z Twojej strony: 

Cytuj

Towar nie może nosić śladów używania, montażu itp. Opakowanie firmowe produktu nie może być zniszczone i nie może być zaklejone bezpośrednio taśmą pakową, aby nie naruszać oryginalności opakowania. Niezbędna także jest faktura lub paragon jako dowód zakupu w naszej firmie. Przesyłki zwrotne za pobraniem nie będą odbierane.

Wiesz, że to są klauzule niedozwolone i za takie coś UOKiK może Ci przywalić kare.... Nie możesz tego kolego wymagać od klienta. Chyba Twoja hurtownia powinna zmienić kancelrarie prawną co ją obsługuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 12.02.2017 o 12:43, rachmistrz napisał:

rozbawiłeś mnie. 

Skoro jesteś hurtownikiem to pochwal się ile osób w Twojej  hurtowni pracuje (nie licz tylko psa, listonosza, Pana Zdzisia co czasem śmieci wyrzuci jak na piwo potrzebuje), jaka jest wartość magazynu, zrób jakieś zdjęcia swojego przybytku - pokaż te półki hurtowni zapchane towarem. Mam wrażenie, ze jesteś zwykłym sklepem interentowym, co handluje wirtualnym towarem który leży gdzies w prawdziwych hurtowniach na półce (ale wyprowadź mnie prosze z błedu). Teraz każdy malutki sklepik nazywa się hurtownią - bo tak lepiej brzmi. Zdołuję cie troche - mechanicy pewnie mają większe rabaty w prawdziwych hurtowniach niż Ty. Pracowalem w duuuzych firmach i wiem jak to działa. Sieciówki na silę chcą wykończyć małe sklepiki, przeważnie robią to dajac mechanikowi jakis, który obrotem musi splacic biorąc od nich towar np za 50 000zł.

Wrzuciłem w google adres Zdunowo 6 (taki masz na stronie) z całym szacunkiem ja żadnej hurtowni tu nie widzę:

https://www.google.pl/maps/@52.5098447,20.5074295,3a,75y,28.95h,90.52t/data=!3m6!1e1!3m4!1s0-zIJ3S0ZAXS8AQ42hEuxQ!2e0!7i13312!8i6656

Dlatego czekam na zdjęcia.

Wracają do wahaczy MS odpowiedziałeś jedynie w jakim kraju. Skoro wiesz, że to Indie podaj nazwę fabryki:D Wiesz , że dzwonią tylko jeszcze nie wiesz w jakim kościele. 

Zatem zamiast non stop swoimi mądrościami czepiać się SKV proponuję wziąć się do roboty i rozwijać własną firmę nie opluwając przy tym innych, a może faktycznie kiedyś będziesz hurtownią czego Ci życzę.

Zawartość dodana 7 minutes later

cytat z działu "Reklamacje i zwroty" z Twojej strony: 

Wiesz, że to są klauzule niedozwolone i za takie coś UOKiK może Ci przywalić kare.... Nie możesz tego kolego wymagać od klienta. Chyba Twoja hurtownia powinna zmienić kancelrarie prawną co ją obsługuje...

No ale teraz zabłynąleś... Pracowałeś w dużych firmach tak? No pewnie tak siedziałeś na filii inter carsu albo byłeś śmiesznym przedstawicielem handlowym i raczej to drugie bo widzę że wiedzę teoretyczną masz dużą. Wiesz co znaczy słowo hurtownik a co detalista?

Jestem oczywiście małym punktem który prowadzę w domu czego nie ukrywam bo nie jest to moje jedyne źródło dochodu.  Nie muszę zapychać sobie półek nie wiadomo czym bo mam około 15 dostaw dziennie z różnych hurtowni. Wy macie pewnie co 3 miesiące jak nie ma sztormu na morzach. Często do mnie klienci dzwonią i pytają skad te ceny bo mechanik który kupuje za 150tyś zł miesięcznie z inter carsu(tzw klient GOLD) ma wszystko znacznie drożej niż ja. Nie zawsze wielkość ma znaczenie jak to mówią. Pracowałem w kilku firmach związanych z branżą moto,ba nawet handlowałem łożyskami i piastami SKV i w niektórych przypadkach wystarczy mieć trochę znajomości i odpowienie podejście do tematu. Ale co ja mogę wiedzieć jestem tylko małym nic nie znaczącym punktem a prawda jest taka że po za skv o konkurencji dla mnie czy dzika czy Toma możecie pomarzyć:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2017 o 20:32, bullecik napisał:

ja odnoszę wrażenie że to wszystko ten sam chińczyk produkuje ;)

ja zaś obserwując w roli czytacza ten wątek uważam, że połowa piszących w tym temacie ma jakieś powiązania z kontem Dystrybutor SKV... szczególnie kolega rachmistrz, który brzmi jak sponsorowany ujadacz dystrybutora... Niestety, tak na prawdę nie ma ŻADNYCH obiektywnych opinii o tym produkcie po przebiegu wyższym jak 10 tysięcy kilometrów.

Są jakieś wypowiedzi z kont widm, zapewne też poukładanych ze sprzedającym. Cały ten wątek to lekka kpina, dystrybutor który siedzi nocami i weekendami na forum, czuwa nad tym co się tu piszę. Konta widma służące do budowania dobrej opinii o produkcie... Mówienie, że miejsce produkcji towaru to tajemnica handlowa... od KIEDY? Przecież jak byk to jest kłamstwo (jedno z wielu?), polecam:

https://forumprawne.org/prawa-konsumenta/313096-kraj-pochodzenia-produktu-tajemnica-handlowa.html

Do tego tworzenie lewych kont osób szkalujących produkty MS... cyrk komedia, a może nowoczesny marketing?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego KrzysiuK w przeciwieństwie do konkurencji nie bawimy się w wypisywanie wychwaleń na temat własnej marki, jak byś nie zauważył to stworzyliśmy osobny wątek w którym to osoby które zgłosiły się do testu dostawały w promocyjnej cenie zestawy SKV.

Jest on tutaj:

Jest tam spora grupa osob które to zrobiły pomiędzy 30-90 tys km na naszym zawieszeniu i nadal jeżdżą.  Poświęć troszkę czasu, przeczytaj wątek będziesz miał lepszy obraz sprawy na temat produktu i do tego zachęcam wszystkich gdyż nie mamy się czego wstydzić jeśli chodzi o produkt czy obsługę klienta.

Oczywiście możesz nadal twierdzić, że wszyscy którym sprzedaliśmy wahacze to osoby przez nas znane.... ale co ja na to poradzę.  Dla niektórych Elvis nadal żyje  i też nie idzie ich przekonać, że wcale tak nie jest.

 

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Skv zrobiłem narazie 30kkm,problem prawego banana niestety mnie nie ominął,wymieniłem go dwa razy, z wiadomych przyczyn,po zgłoszeniu problemu do kolegi Dystrybutor Skv, po dwóch dniach miałem nowy wahacz w domu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzamy, to właśnie od kolegi Strazak93 wyszła afera z prawym bananem. Pierwszy potraktowaliśmy jako "przypadek" wymieniliśmy więc na kolejny (niestety z tej samej partii)i znow to samo, to otworzyło nam oczy że jest coś na rzeczy. Swoją drogą na tym ostatnim wymienionym bananie gdzie już nie był z wadliwej partii ile zrobiłeś km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawicie mnie dalej... czy ktoś wreszcie z administracji siądzie i prześledzi adresy IP z których wy i wasze widma piszecie...? :D

z forum passata pogonili was tak, ze śladu nie ma po tych żałosnych próbach robienia marketingu forumowego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj KrzysiuK Ty masz chyba faktycznie jakąś obsesje.... ale nie martw się takie rzeczy się leczy w obecnym czasie...

Ps. Zainwestuj w okulary i wejdź na forum passata w dział testy. Życze miłej lektury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie obrażaj mnie.  Piszę to co widzę i nikt normalny z Mahle, Lemmfordera czy nawet Kamoki nie siedzi dniami i nocami po forach i nie przekonuje do swoich produktów. Wiesz jak to jest z powiedzeniem "dobry towar sam się obroni"? Wy musicie dodatkowo robić marketing pod ten wasz towar...

 

To gdzie produkujecie te swoje cuda? Dalej to jest tajemnica handlowa czy doedukowaliście sie ... ;D

Edytowane przez KrzysiuK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie będziemy się przed Tobą tłumaczyć z tego, że zapewniamy informację na temat naszego produktu na forum i nie boimy się poddać go testom publicznym- wydaje mi się, że to zaleta - po prostu nie boimy się konfrontacji z takimi niedowiarkami jak Ty. Czy to źle wg Ciebie, że ludzie którzy mieli problem z naszym towarem zostali wzorowo  obsłużeni mimo, że nie kupili towaru u nas i nas za to chwalą? Czy gdyby pluli to byłbyś szczęśliwszy?

Krzysiu czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Sam dałeś link do forum prawnego gdzie jasno jest napisane, że obowiązkiem sprzedawcy jest podanie producenta  LUB importera towaru. Importerem jesteśmy my - wielokrotnie o tym pisaliśmy. Wysil się trochę - poczytaj i zanim się uczepisz zastanów się 10 razy czy masz czego by nie wyjść na  pieniacza.

Zawartość dodana 1 minute later

Ps. Znalazłeś już wątek na forum passata? Czemu nawet jak prawdziwy facet nie przeprosisz i nie powiesz - przepraszam nie zauważyłem tylko dalej szukasz dziury w całym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj jak mam na imie, nie kręć. 

NIe szukałem, pewnie ta sama ściema co tutaj. Kiedyś to było dostępne bez rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nie dopisanie jednej literki Twojego nicku, nie sądze by cokolwiek wnosiło to do merytoryki tematu jednak stać mnie na słowo przepraszam. Tym bardziej ubolewam, że po raz kolejny zarzucasz mi "kręcenie".

Widzisz jednak znalazl się wątek na passacie i jest po nim ślad a Ty się kolejny raz myliłeś.

Wracając do tematu wątku pozwólmy może innym się wypowiedzieć gdyż temat wątku to "jakiej firmy wahacze polecacie".

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez sensu ta napinka. Jako klient stwierdzam jedynie że po wymianie wadliwego banana jest już 5 tys zrobione, na pozostałych 15 tys. Wynik może niezbyt wysoki ale zawsze to coś.

marivs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nowym bananie zrobione około 4kkm,narazie wszystko jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiło mnie to, jak sam wymagał info skąd Esen bierze zawias, a sam podał, że bierze z Indii :facepalm: tak samo Esen może brać z Niemiec. Choćby z Chin brali, nic Ci do tego, a wmawianie komuś, że powinno się mówić skąd sie bierze towar to głupota. To czy powie czy nie, jest tylko kwestią wyboru sprzedawcy. A co jak podpisali umowę, w której jednym z punktów był nie ujawnianie dostawcy osobom postronnym?

Za chwile zaczniesz sie doczepiać do tego, że odpisuje w różnych godzinach, a nie tej samej. Chcesz pokazać, że MS jest lepszy? Udowodnij to udokumentowanymi, REALNYMI przebiegami aut z tymi zawiasami, a nie szukasz dziury w całym. Dokładnie jak politycy, porażka.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum passata można tez znaleźć wzmianki o wysuniętych tulejach z prawego banana z master sportów... , 034motorsport ten sam temat w tym samym czasie... wnioski można wysunąć samemu 

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety (albo stety) w dzisiejszych czasach wszystko idzie w masową produkcję,  i błędy w trakcie takiej masówki często szerokim echem się odbijają.Zapytałem w komentarzu jakiej firmy są wahacze  My nie ukrywamy,  że to dzięki forum jako pierwsi zrobiliśmy wielkie halo o te banany, bo to był pierwszy przypadek reklamacji na wahacze w 4 letniej sprzedaży.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na video pokazane są wahacze firmy ... 034motorsport 

https://store.034motorsport.com/control-arm-kit-density-line-b6-b7-audi-a4-s4-rs4.html

 

ja akurat banany w tym samym czasie montowałem MOOG, kolor gumek wzmacniających zupełnie inny i póki co tfu tfu nie mam problemu z tymi tulejami. 

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...