Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie widziałem żeby MS nie wytrzymał 20-30tyś także nie wierze że 2tyś wytrzymuje a założyłem ich chyba osobiście z 20kpl



Osobiście polecam Ci SKV, sam zrobiłem na nim (już na ten moment) 8k km i wszystko bez żadnych luzów cichutko pracuje jak trzeba, jak za tą cenę to można wg. mnie brać w ślepo.
Poprzednio miałem MSy, wytrzymały max 3 miesiące (ok 2k km) i dolne wahacze były w takim stanie, że furgon mojego dziadka ma mniejsze luzy w piastach.

Zrobisz 30,40tys km i dopiero wtedybędzie można mówić o trwałości. 8tys to jest nic, czasem trzaskam tyle w dwa miesiące.

erchi a myślisz że to wytrzyma taki przebieg :facepalm:


jeszcze troche po wypowiedziach langisty to SKV pojdzie na pierwszy montaż w oooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawia debilny sposób promowania MS (Zosia, Marysia), który działa na korzyść konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać wypowiedzi fanatyków MS :)

nie jestem fanatykiem MS dla mnie numer 1 to lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bp lem wieksza firma i wygrywa przetarg na pierwszy montaz

jesteś w błędzie kolego do modelu a4 b5 na pierwszy montaż górne wahacze dostarczała firma lemforder a dolne TRW. w 99 roku TRW wycofano z pierwszego montażu z powodu słabej jakości zawieszenia i zastąpiono dolne wahacze firmą lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać wypowiedzi fanatyków MS :)

nie jestem fanatykiem MS dla mnie numer 1 to lemforder

Tak tak :thumbup1: lepiej skończyć ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj jestem posiadaczem wahaczy SKV kupione przez forum od użytkownika Dystrybutor SKV otóż na pierwszy rzut oka wahacze wyglądają konkretnie cały zestaw waży dosyć sporo  sworznie sztywne tylko w  Bananach sworznie nie są takie sztywne jak w pozostałych. Ale to narazie tylko ocena ręczna wszystko okaże się po zamontowniu.  Narazie problemy z kanałem wiec troszkę to potrwa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, TomOskroba napisał:

Banan to od razu możesz oddać na reklamację :grin:

Spokojnie spokojnie, juz z tej partii niedoprasowanego prawego banana nie mamy zawiasow :) ale czas zweryfikuje wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Dziękujemy za komentarz - wnoszący wiele do wątku:banan: Tylko 1600zł do auta za 5000zł,

Od kiedy to Toyota ma quattro ha ha ha ha :) ot może za opla 5tyś to dobra promocja ale za B6 w dobrym stanie tak mało nie zapłacisz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy ludzie czytać nie umiecie? Koleś wbił jak filip z konopi trolując i jeszcze go bronicie o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Langista napisał:

Wy ludzie czytać nie umiecie? Koleś wbił jak filip z konopi trolując i jeszcze go bronicie o.O

Dokładnie :D

Pragnę zauważyć, że tytuł wątku to

Jakiej firmy wahacze polecacie ?

zawieszenie aluminiowe jest w a4 b5 i vw passat b5

a gdzie takie znajdę  auta w cenie do 5000zł?

np tutaj:

http://allegro.pl/samochody-149?id=149&order=qd&string=audi a4&bmatch=base-relevance-floki-5-aut-1-5-1025&buyUsed=1&price_to=5000&a_enum[178][1]=1

 

 

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to polecił Lema. Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? I znajdź mi B6 za 5000 mądralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widzę w wypowiedzi maciej12312 by napisał że chodziło mu o wahacze do b6.

Tytuł wątku brzmi "jakie wahacze polecacie" a nie jakie wahacze do b6 polecacie - więc czemu mi karzesz szukać b6 do 5000zł?

Uważam, że każdą wypowiedź na forum powinno sie jakoś merytorycznie przedstawić  a nie wyskakiwać jak filip z konopii z tekstem ni z gruszki ni z pietruszki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ostatnio miałem przyjemność wymiany wahaczy przednich w swojej a4 b6 i po rozmowie z mechanikiem zainwestowałem w oryginalne czy lemfordery a czemu bo mam zamiar pojeździć trochę autem i robiłem dla siebie wiec chciałem założyć coś dobrego a  na pierwszy montaż wkładają lemfordery a na nasze dziurawe drogi to lepiej zainwestować niż przy każdej wymianie olei od razu i wahacze wymieniać ;) co do ceny trzeba poszukać bo  w sklepie w mniejszej miejscowości zapłaciłem mniej niż np na allegro są sprzedawane i nie mówię o jakiś groszach tylko różnicy było ponad 30zl na sztuce przy górnych np a dolnych jeszcze większa różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...