Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze czekam aż przyjdą poczta polską.

Felipe a ty ich już nie zakładałeś? Wydawało mi się, że coś wspominałeś.

Pozdro

Avant 110 Turbodirekteinspritze Rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie na wsi drogi dziurawe, wiec zobaczymy

u nas też drogi niczego sobie, jak by wyłożone czarnym serem szwajcarskim :( Niestety ostatnio miałem bliskie i głębokie spotkanie z hm...... takim małym kraterem, bo do zwykłych dziur bym tego nie zaliczył. Najgorsze jest to że ta dziura zaatakowała mnie znienacka, czułem się taki bezbronny nic nie mogłem zrobić, choć się broniłem jak mogłem, niestety poległem :( teraz mi coś puka z prawej strony i załamę się jeżeli to coś poważnego, bo ostatnio wymieniałem końcówki drążków i przy okazji przegląd zawieszenia, z naszych oględzin, moich, brata i 2 mechaników stwierdziliśmy, że zawiecha idealna, jak widać bezbronna wobec naszych już nie Łódzkich, ale polskich dziur :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopisuję się do grona testujących. Mam nadzieję, z rok na nich przelecę :chytry: Jak przelecę na nich trochę kilometrów to podzielę sie wrażeniami. Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie było znaku ostrzegającego to trzeba było wezwać Policje i zrobić oględziny,fotki dziury i protokół,a póżniej ustalić kto jest odpowiedzialny za drogę i domagać się pokrycia kosztów naprawy. Jeśli droga jest ubezpieczona ( a większość dróg jest) to śmigać po kasę do firmy ubezpieczającej. Nie wolno darować im tej nieudolności.

A tak na marginesie może znacie jakąś stronkę lub program gdzie można by wysłać krótkie filmiki pokazujące coraz gorszy stan naszych dróg. Kiedyś był na TVN Turbo program pt. " Ale Dziura" czy coś podobnego ale dziś już chyba nie ma tego programu. Czyżby stan polskich drógł uległ radykalnej poprawie. Osobiście tego nie zauważyłem jadąc codziennie do pracy odcinek 10km w 30minut na 1,2 i czasami 3 biegu. Szybciej się nie da,bo średnio na odcinku 100m naliczyłem 100 dziur. Oryginalnego asfaltu sprzed 20 lat już praktycznie nigdzie nie ma,bo co roku władze miejscowe dziadują i łatają tysiące dziur zamiast wylać nowy asfalt. Wydaje mi się ,że położenie asfaltu w tym przypadku byłoby tańsze w perspektywie kilkuletniej gdyż 2-3 razy w roku trzeba łatać ogromną liczkę dziur i nierówności.

Może zrobimy sobie na forum taki wątek wyśmiewający nasze wspaniałe Unijne drogi i będziemy tam wklejać ciekawe filmiki . Zrobimy konkurs na najgorszą drogę w Polsce - teraz po zimie będzie tego trochę. Myślę,że w tym konkursie miałbym duża szansę na zwycięstwo :> O znalazłem jeden filmik z mojej bardzo bliskiej okolicy http://poboczem.pl/filmiki/news/misja-na-marsa,887119 Taką nawierzchnię jak na tym moście pokonuję na codzień do pracy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak trzeba było zrobić, ale widocznych uszkodzeń brak, może troszkę falga, ale to stalowa więc mała wartość, cieszę się, że w obecnej chwili nie mam alu i też nie do końca mogłem tak zrobić jak piszesz, bo niestety jestem bardzo zabiegany, każda może nie minuta, ale godzina jest dla mnie w cennia, a wiem ile trzeba czasu i nerwów zmarnować, a po co mi to? wystarczająco te dziury mnie dobijają. Kupując A 4 liczyłem się z częstym naprawianiem zawiechy, tak wybrałem, też nie będę jeździł jak jakiś pedancik 2,5 km na godzinę więc tak czy śmak kiedyś by mnie to spotkało :( bo naprawdę nie wszystko da się ominąć.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 16:32 _________________________________________________....i jeszcze jedno, żadko można spotkać znak ostrz. przed dziurą lub w jej okolic, bo u nas dziury powstają jak grzyby po deszczy, dużo jeżdze i widze co się dzieje, dzisiaj łatają tutaj jutro już druga jest obok, więc znaki powinny być ustawione przy wjazdach do miast, że drug brak, czasami gdzie nie gdzie występuje asfalt i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas rozwiązali ten problem ustawiając tablice typu "Droga uszkodzona na odcinku 10km".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za Ciebie, znam Bydgoszcz i wiem, ze jest wyjątkowo dziuro-podstępna, u mnie planowy montaż w przyszłym tygodniu, a propos wahaczy wyglądają na solidne i te wygrawerowane "MS Automobiltechnik"...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komplecie tych wahaczy znajomy zrobił już ponad 30tyskm i jak na razie nie narzeka:). Ja zamierzam też kupić ten zestaw MS :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam (musze) wymienic pare elementow w przednim zawieszeniu i zastanawiam sie co o czyms takim myslicie. czy warto w to zainwestowac czy sobie odpuscic :

http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-AUDI-A4-A6-VW-PASSAT-OEM-QUALITY_W0QQitemZ110239935427QQihZ001QQcategoryZ10372QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość, że 3 dychy zrobione na Master Spor-cie i cisza to już cieszy, wynik przy naszych drogach już całkiem przyzwoity. :th: Ja mam świeżo włożony zawias więc nie wnoszę nic ciekawego ale mam nadzieje, że przynajmniej taki wynik osiągnę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko,że kupując pojedynczo za 3 wahacze Lemfordera zapłacimy tyle co za komplet Master Sport. Jak będę miał jakiś jeden wahacz do wymiany to chyba kupię komplet Master Sport,wymienię jeden,a resztę zostawię na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tez tak chcialem robic , ale sie nie opłaca lepiej raz a porządnie i taniej Ci wyjdzie. :wink4:

No ale po co wymieniać dobre ori wahacze - nie lepiej wymienić tylko te padnięte,a jak za jakiś czas padną następne to zabrać z kompletu i wymienić następne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze mają to do siebie że jak jednego wymienisz to następne się "obrażają" i za jakiś krótki czas wymienisz po kolei wszystkie i znowu robota i kasa w błoto..! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...