Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Widać bo widać :mysli: Ja bardziej się domyślam niż widzę, czemu nie zrobił pożądnego zdjęcia :mysli: Zresztą to nie problem napisać do gościa by zrobił i przesłał zdjęcia dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko :>... Łącznik to jeszcze pół biedy :>..... Oby reszta się trzymała :>..................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :>, no cóż widze że są różne opinie na temat wahaczy. Mój komlet Febi nie wytrzymał zbyt długo ( ok. czterech miesięcy, przy przebiegu ok. 12 tyś):wallbash:... Nie zdecydowałem się na Master Sporty, lecz na Lemfoldera, mam cichą nadzieje że dłużej na nich pośmigam :).. Zresztą każdy z nas ma swoje zdanie :mysli:, i zakłada to co ma.. :)..

p.s a tak na margineśie, polecam pogadać z naszym kolegą klubowym Tom 77 :th:, fajny gość :th:.. Może pomóc w sprawie części, coś doradzi :>... No i ma fajne ceny :th:.... kupisz nie kupisz, porównać zawsze można :>.....

Nosfer :hi:, dzięki za polecnie Tom77 :th:.....

napisz jak sie sprawuja Lemfoldera wachacze ile przejechales bo tez planuje sie na nich przezucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja na tym komplecie przejechałem 9000 km, wachacze pracują jak należy.Zastrzeżenia co do jakości mam tylko do końcówek drążków - po 1500 km jeżdżąc po warszawskich drogach - do wymiany.Teraz założyłem końcówki firmy MOOG - 6000 km wczoraj sprawdzane, wszystko wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie łacznik prawy MSa wytrzymal 10km po tak gigantycznym przebiegu guma wyszla z gniazda,wlozylem ja spowrotem palcami,natomiast reszt jest narazie ok ,chociaz dolne wahacze maja bardzo ugiete gumy od amorków jakby były za miekkie.Nastepnym razem lemf.zakupie.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misor sie raczej nie obrazi bo juz nie ma ms w ofercie ale w moim przypadku MS to byla pomylka, po 7tys zaczelo trzepac - po sprawdzeniu okazalo sie ze padl wahacz -dzieki misiorowi /gwarancja/ otrzymalem nowy, teraz juz mam 12tys i znow cos nie tak - nawet nie zagladam pojezdze jeszcze 2 miesiace i wymieniam na lemforder calosc - moze to przez to ze jezdze dosyc agresywnie a do tego na 225/45r17 (felga ori audi s4 , 7,5cala),

albo poprostu mialem pecha.... :shocked: , ale mozecie mi wierzyc - nie ma nic gorszego jak trzesaca sie kierownica - co do samoego misiora to jak najbardziej polecam bo gosc jest naprawde wporzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak kupiliście nowe elementy zawiechy Master Sport to czy przy dolnych wachaczach ruszały się gałki z których wystają sworznie śrób? Bo ja właśnie dostałem zamówione wachacze MS i zdziwiło mnie to gdyż jak zadziałam niewielką sił ana nie (dłonią) to się ruszaja w tych gniazdach. Czy one ie maja bysztywne a ruszac się dopiero pod wpływem sił występujących podczas jazdy? Bardzo prosze o opinie w tej sprawie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak kupiliście nowe elementy zawiechy Master Sport to czy przy dolnych wachaczach ruszały się gałki z których wystają sworznie śrób? Bo ja właśnie dostałem zamówione wachacze MS i zdziwiło mnie to gdyż jak zadziałam niewielką sił ana nie (dłonią) to się ruszaja w tych gniazdach. Czy one ie maja bysztywne a ruszac się dopiero pod wpływem sił występujących podczas jazdy? Bardzo prosze o opinie w tej sprawie Pozdro

Nie, nie,,, Mają się ruszać :gwizdanie:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawelc. Wiec rozumie że moje wachacze są ok i właśnie mają się ruszac te wystające sworznie na które nakręca się nakrętke. Uspokoiłes mnie, mam nadzieje że troche na nich pojeżdze. Tak poza tym kupiłem drążki kierownicze firmy MOOG i tam ten sworzen ani drgnie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pawelc. Wiec rozumie że moje wachacze są ok i właśnie mają się ruszac te wystające sworznie na które nakręca się nakrętke. Uspokoiłes mnie, mam nadzieje że troche na nich pojeżdze. Tak poza tym kupiłem drążki kierownicze firmy MOOG i tam ten sworzen ani drgnie. :rolleyes:

Troche pojeżdzisz, to się wyrobi :)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wy jeżdzicie lub kto wam to składa?? ja zrobiłem teraz już łacznie 29 . 000tys po bydgoskich drogach i się śmieje i czekam kiedy coś puknie, fakt ostatnie 4.000 tys to trasa espanola :evil: nadal polecam MS, Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wy jeżdzicie lub kto wam to składa?? ja zrobiłem teraz już łacznie 29 . 000tys po bydgoskich drogach i się śmieje i czekam kiedy coś puknie, fakt ostatnie 4.000 tys to trasa espanola :evil: nadal polecam MS, Pozdrawiam!

dokladnie wachacze maja byc montowane w poziomie, ale nie wielu mechaniką sie chce gdyz jest to czaso chlonne, i przykrecaja je na pałe. A pozatym po montowaniu w poziomie nie skreca ich na gotowo tylko troszke, puzniej stawiamy auto na kola i bujamy nim ze by sie ulozyly, i wtedy dopiero dokrecamy. Nie prawidlowy montaz wachacz skraca ich zywotnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna rada kolego z tym skręcaniem zawieszenia. Ja przed oddaniem wozu do mechanika napewno mu o tym przypomne. mam adzieje ze mnie nie wywali z zakladu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje zakladalem sam wraz ze znajomym mechanikiem, wszystko bylo skrecone prawidlowo i dopilnowane przez mnie osobiscie

akurat ja tego zawieszenia nie polecam i tylko wydaje swoja opinie po tescie 10tys km przypominam felgi 17" 225/45r17zawieszenie -20mm

nie jezdze jak baba, wahacze sie wysypaly w moment, guma na wahaczu wyskoczyla, potem piasek itp i po klopocie, reszta wahaczy wg stacji pdignostycznej tez w niedlugim czasie do wymiany -juz nie trzyma tak jak trzeba co jest odczuwalne przy jezdzie i male luzy na trzepakach,

i to wszystko w ciagu 10tys kilometrow - wg mnie wynik tragiczny!!!!!!! wiecej wytrzymaly herzogi ktore poprzednio niemiec zalozyl (25tys km)

skoro zrobiles 29tys km jedz na stacje diagnostyczna sprawdz zawieche i sam sie przekonasz ze juz od dawna napewno cos jest wybite

pewnie jezdzisz na 15 czy 16" i nie jest to odczuwalne albo jezdzisz po masle a nie po polskich drogach, ja w swoim odczuje kazde drganie;

od tej pory przylanczam sie do chlopakow z forum co pisza - tylko lemforder - mieliscie w moim przypadku racje, wiecej tego bledu nie popelnie i bede was sluchac :notworthy: , za szybko jezdze zeby ryzykowac znow jakims badziewiem a kupno ms-sportow uwazam za blad i wyrzuceniem 600zl i czasu na wymiane[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 16:52 _________________________________________________aha przypominam ze ms-sport nie ma juz wahaczy w swojej ofercie

pewnie dlatego, ze bylo na nie za duzo reklamacji -i dalsza ich produkcja nie miala sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja standardowo się wyłamie i powiem że jeżdżę na regenerowanych ori wahaczach zresztą nie tylko ja ale i kupa moich znajomych tez na nich jeździ i sobie chwalą ja osobiście zrobiłem na nich 30kkm i na przeglądzie tydzień temu zawieszenie 100% sprawne zero stuków puknięć czy złego prowadzenia auta kolega zrobił 50kkm również zadowolony :tongue4: a prawda jest taka każdy wkłada to na co go stać lecz przeliczając sobie koszty robociznę i ilość tanich kompletów które się wymienia to lepiej zainwestować raz a porządnie w porządne albo regenerowane wahacze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są koszta regeneracji całego kompletu wachaczy przednich w audi a4?

dobre pytanie

a ja mam drugie pytanie

czy jezdzi ktos na MS lub innych tanich wachaczach na zawieszce ok -60mm i felgach 225/45R17 lub czyms podobnym.... bo jestem ciekaw ile u mnie wytrzymaja tanie wachacze przy tych parametrach ktore podalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...