Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba jakas klatwa po wymianie lacznikow i jednego wachacza, polecialy banany z obydwu stron, cos czuje ze chyba w najbliszym czasie sypnie sie reszta , ale co sie dziwic i tak dlugo wytrzymaly, poczekam jeszcze chwilke jak sie sypnie reszta to wymieniam dalej na master sporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie stalo po przejechaniu 43 tysiecy na wachaczach master sport pierwsze oznaki zuzycia, zaczelo stukac wiec odrazu wskoczylem pod auto i sprawdzilem, co sie okazuje minimalny luz na tylnym gornym ale jest jeszcze do jazdy reszta w porzadku. Posypaly sie laczniki stabilizatora zaczela sie guma odklejac od metalu, jutro wymienie na nowe i smigam dalej ciekawe jak dlugo jeszcze wytrzymaja.

ja jak założe MS to chciałbym przejechac na nich 43000 , moim zdaniem bardzo dobry wynik :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz zawieszenie? ja mam seryjne amory i czerwone springi FK Automotiv

efekt _ zaczesany pozytywnie na zakrętach nawet 130km/h przy suchym asfalcie bez dziur[ a niewiele takich]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynku co do tych wahaczy MS, ta firma jest z Monachium, dzwoniłem do znajomych zapytać ile to kosztuje bezpośrednio u nich, ale wg tego jak się dowiedzieli to ta firma już nie produkuje tych kompletów.... więc wychodzi na to że zostały na rynku jakieś prywatne zapasy, trudno wyczuć w tym momencie co będzie z gwarancją??

[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 20:44 _________________________________________________Witam,tak jak się kiedyś dowiadywał w fabryce adikrakow o zaprzestaniu produkcji wahaczy MS,tak chyba się kończą zapasy!?Prawdopodobnie kupiłem na Allegro jeden z ostatnich kompletów w cenie 599zl.

Panowie kto chce je kupić ,to chyba ostatni gwizdek :mysli:

Murzynku co do tych wahaczy MS, ta firma jest z Monachium, dzwoniłem do znajomych zapytać ile to kosztuje bezpośrednio u nich, ale wg tego jak się dowiedzieli to ta firma już nie produkuje tych kompletów.... więc wychodzi na to że zostały na rynku jakieś prywatne zapasy, trudno wyczuć w tym momencie co będzie z gwarancją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie...

Ci co ujezdzali te MS polecacie te wachacze?

w sumie nie robie jakich setek tysiecy kilometrow

a jakby faktycznie wytrzymaly te 40tys to bym byl kontent...

to co brac ms'y czy zbierac na cos lepszego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem na cały komplet i jestem zadowolony, kupiłem na allegro za 580 zł [promocja wielkanocna była]

oryginał od super sprzedawcy

jak masz kasę to kup sobie TRW, ale ja na przykład jestem studentem i muszę patrzeć jakość/cena

Poza tym ja mam czerwone springi FK Automotiv czyli bardzo twarde i obniżające + seryjne amory,

a wahacze sprawują sie u mnie dobrze jak narazie, oczywiście unikam studzienek i wrednych dziur ale ostatnio teraz to one mnie szukają

PANOWIE JA PROPONUJE WALCZMY ZE SMOŁĄ w nawierzchni bo to nie jest asfalt tylko zupka smolista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ten komplet whaczy (master sport) na allegro + końcówki drążków kierowniczych (tej samej firmy) w styczniu a dzisiaj już wymieniałem końcówki na nowe i dwa wahacze dolne do których przykręcany jest amortyzator na febi bo z końcówek odpadła guma a w wahaczach zrobiły się takie luzy że przyjeździe od 50 do 70km\h stuki były nie do wytrzymania, więc jestem teraz w plecy z kasą i stanowczo nie polecam nikomu tej firmy. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ten komplet whaczy (master sport) na allegro + końcówki drążków kierowniczych (tej samej firmy) w styczniu a dzisiaj już wymieniałem końcówki na nowe i dwa wahacze dolne do których przykręcany jest amortyzator na febi bo z końcówek odpadła guma a w wahaczach zrobiły się takie luzy że przyjeździe od 50 do 70km\h stuki były nie do wytrzymania, więc jestem teraz w plecy z kasą i stanowczo nie polecam nikomu tej firmy. Dziękuję i pozdrawiam

Moze kupiles stare po kilku latach wiadomo co sie z guma dzieje, ja na MS przejechalem 43 tysiace i nie po drodze tylko po dziurach, zakladalem w pazdzierniku, a w maju mi sie sypnely, co do koncowek MS tez slyszalem nie najlesze opinie ale w innych wozach niz A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem trochę bo zmieniałem w na początku stycznia i zaraz po tym wystąpiły stuki w prawej stronie ale nie miałem czasu tego zmienić bo miałem zarezerwowany prom i pojechałem tak do anglii, potem jeździłem po anglii jakieś pół roku (ciągle mi to stukało) i teraz przyjechałem do polski i zobaczyłem że z końcówek też nic nie zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu ja wczesniej nie widzialem tego tematu :rolleyes:

lepi - mowisz ze nie polecasz firmy bo Ci sie popsuly a wiekszosc opinii jest pozytywnych.

Powiem tylko tyle ze jak za tą kase to itak niema co narzekac, a czasem nawet i lemf albo febi sie popsuje.

Narazie faktycznie na hurtowni niema wahaczy MS w zestawie ale posiadam w bdb cenie febi (999zł z koncówkami) wiec jak ktos niechce MS i niestac go na lemf to mysle ze dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK no to sie pochwale, po zakupie auta zmienialem górny przedni wahacz i przez niewiedze kupilem 4MAX i...

Po 40 tys wybil sie chyba orginalny górny tylny a ten 4MAX trzyma sie. To skłania mnie do stwierdzenia że chyba lepiej kupić tańszy zestaw, przynajmniej nie bedzie żal tych pieniążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinskie czy nie jak przejezdzi sie na nich 40 tys.km za 600zl to i tak warto kupic,bo dac 1500zl zeby przejezdzic 60 tys czy 70tys to troche duzo porownujac kilometrarz do ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy słyszał ktoś o wahaczach firmy Ruville ? Jak się sprawują? warto kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda że wcześniej się nie zarejestrowałem i poczytałem tego forum... właśnie założyłem wahacze RTS do swojej Niunii. i zaczynam się lekko obiawiać czy dobrze zrobiłem bo nic w tym temacie nie znalazłem o firmie RTS.

ale człowiek się uczy cały czas na błędach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...