Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Poranne odpalanie diesla


hamadini

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś -23 ,dwa razy podgrzałem i chwycił :good: a co do przekażnika to słychać go ,tylko trzeba wyłączyć nawiew bo zagłusza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie rano było -30.Po dwukrotnym podgrzaniu świec moja b5 1.9tdi odpaliła,ale praca silnika byla nierówna po minucie auto zgasło.Ponowne próby uruchomienia kończą się niepowodzeniem i zapala się kontrolka od hamulca ręcznego.Byłbym wdzięczny za jakieś pomysły co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie rano było -30.Po dwukrotnym podgrzaniu świec moja b5 1.9tdi odpaliła,ale praca silnika byla nierówna po minucie auto zgasło.Ponowne próby uruchomienia kończą się niepowodzeniem i zapala się kontrolka od hamulca ręcznego.Byłbym wdzięczny za jakieś pomysły co to może być.

ta kontrolka to myśle że jakieś anomalie elektroniczne pod wpływem niskiej temp, mi sie dziś termometr sam przestawił na farenhaity

a u ciebie prawdopodobnie ropka przymarzla, -30 to już troche jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaznik slychac po jakis 15sekundach, slychac pykniecie. jak macie voltomierz na blacie to tez to widac na voltomierzu. ja dzis jeszcze nie odpalalem,ale u mnie na pomorzu to tylko -13 jest,takze nie ma tragedi, choc aku mam slaby :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakieś pół godziny idę odpalać moją gadzinę po dwudniowym postoju ;), mam nadzieje że zaskoczy skubana bo świece mam do wymiany, i pewnie kąt wtrysku do ustawienia, a cierpię na dramatyczny brak kasy w tym miesiącu, ale jeszcze kilka dni i wypłata będzie to doinwestuję furkę :), więc trzymajcie kciuki hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie rano było -30.Po dwukrotnym podgrzaniu świec moja b5 1.9tdi odpaliła,ale praca silnika byla nierówna po minucie auto zgasło.Ponowne próby uruchomienia kończą się niepowodzeniem i zapala się kontrolka od hamulca ręcznego.Byłbym wdzięczny za jakieś pomysły co to może być.

na to wychodzi że kaszka się zrobiła z oleju napędowego, filtr paliwa będzie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim chyba 6 razy przkręcałem kluczyk a mam nowe świece aku Centra Futura 77Ah i przy -26 było ciężko. Musiałem potem aku ładować dziwnie słaby a ma 4 msc dopiero :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem dzisiaj po jakis 6sec pierwszego kręcenia, swiece tez długo sie nagrzewały przy -21 stopniach, wczasie kręcenia też wyskoczył komunikat (!), ale jak bym zaprzestał krecić to juz bym nie odpalił, po odpaleniu znika :good: kąt wtrysku mam do roboty to juz wiem napewno

Ten kumunikat to już chyba oznaka słabosci aku. Przy każdym podłaczeniu vaga mam bład zbyt niskiego ładowania przez te mrozy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano po odpaleniu pokazało mi -30 st C

2xpodgrzewanie i od strzału chodził - chwilę nierówno ale nie zgasł i za moment normalnie :dance2:

Zrobiłem zdjęcie komurą aby zachować od zapomnienia a i pochwalić się jest czym. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-20c stał dwa dni

nowe swiece NGK nowy aku

po 3sekundach krecenia odpalił ale troche nierówno pochodził i jest gitara

Honda mojej żonki (pb) dwa tygodnie stała strzał od razu ciepło w środku mega szybko :kox: nie ma jak to PB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda mojej żonki (pb) dwa tygodnie stała strzał od razu ciepło w środku mega szybko :kox: nie ma jak to PB :decayed:

ja tez pale od strzala. wsiadam - nie zdazy sie raz obkrecic nawet - i smigam. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpaliłem ... z buta do pracy. W sobotę przy -20st. odpaliłem za trzecim razem. Teraz zamawiam nowy aku: Centra Futura 77Ah 760 A i zobaczymy jak sobie poradzi. Żeby tylko paliwo mi nie zamarzło :wallbash:

To mój aku :cool1: musiałem go ładować ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam stary 6 letni akumulator, od niemca jeszcze i dyga jak szalony, choc raz musialem juz go pod prostownik podlaczyc,ale to sam go swiadomie zabilem, przed swietami, ciagle tylko dojazdy do sklepu co dwa kilometry i znowu swiece zagrzewac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny widok jak na ulicy ciągają klekotki a moje A4 odpaliło :gwizdanie: Mówię z uśmiechem do sąsiada kup se audi :polew: bo ma Vw

poniedziałek rano -24*, stał od soboty ok. 15-tej, świece wymienione przed sezonem na NGK (3 były spalone), aku jeszcze ori, zapalił po pierwszym przekręceniu kluczyka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiaj umarł.. o 11 rano było -24, wiec w nocy to 30 spokojnie było :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...