Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za błyskawiczną odpowiedź, więc się muszę zastanowić czy warto dać 500zł więcej za nówkę w stosunku do używki 2 letniej. :)

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie, posiadam Audi A4 B6 w tym małą nawigacje w liczniku.

Chciałbym zamontować zestaw RNS-E w swoim aucie czy to jest dużo roboty? Proszę o informacje czy jest dużo przeróbek.

Pozdrawiam.

Krystian (praid)

Opublikowano

rozwin "zwijak" wyzej i poczytaj

Opublikowano

Panowie :hi: Kupilem na alledrogo klucze do wyjmowania rns-e , i kurde :wallbash: cienkie gowno, wkładam scietym rogiem do srodka ekranu, dociskam ale nic sie nie zakleszcza , prob :wallbash: uje ciagnąc to wyskakują a radio jak siedzi tak sieszi :wallbash::mysli: WTF

Opublikowano

Bo to to lipa jest... :thumbdown: lepiej zrobic na ich wzór z jakiegos twardszego materiału, ja np zrobilem z szpachelki takiej do gipsu :decayed:

Opublikowano

Panowie :hi: Kupilem na alledrogo klucze do wyjmowania rns-e , i kurde :wallbash: cienkie gowno, wkładam scietym rogiem do srodka ekranu, dociskam ale nic sie nie zakleszcza , prob :wallbash: uje ciagnąc to wyskakują a radio jak siedzi tak sieszi :wallbash::mysli: WTF

włóż scietym rogiem na zewnątrz ekranu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie :hi: Kupilem na alledrogo klucze do wyjmowania rns-e , i kurde :wallbash: cienkie gowno, wkładam scietym rogiem do srodka ekranu, dociskam ale nic sie nie zakleszcza , prob :wallbash: uje ciagnąc to wyskakują a radio jak siedzi tak sieszi :wallbash::mysli: WTF

włóż scietym rogiem na zewnątrz ekranu :polew: :polew: :polew:

Sie kurde smiej złośliwcze :bokser: Ja tego nie wyciagałem a z tymi kluczami wysłali mi Alex instrukcje, i narysowane ze scietym do ekranu, wiec tak robiłem bo nie chciałem nic zje...c ale jutro zrobie tak jak mowisz, chyba ze se jaja robisz :gwizdanie:

Znajde Cie SKNERO :polew: :polew: Boczki kupie.... Jak spadną ceny ;)

Opublikowano

Panowie :hi: Kupilem na alledrogo klucze do wyjmowania rns-e , i kurde :wallbash: cienkie gowno, wkładam scietym rogiem do srodka ekranu, dociskam ale nic sie nie zakleszcza , prob :wallbash: uje ciagnąc to wyskakują a radio jak siedzi tak sieszi :wallbash::mysli: WTF

włóż scietym rogiem na zewnątrz ekranu :polew: :polew: :polew:

Źle kolego mówisz, klucze wkładamy ściętym rogiem do środka a nie na zewnątrz. Czyli ścięte boki kluczy schodzą się do siebie (do środka radia lub RNS-E). :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie :hi: Kupilem na alledrogo klucze do wyjmowania rns-e , i kurde :wallbash: cienkie gowno, wkładam scietym rogiem do srodka ekranu, dociskam ale nic sie nie zakleszcza , prob :wallbash: uje ciagnąc to wyskakują a radio jak siedzi tak sieszi :wallbash::mysli: WTF

włóż scietym rogiem na zewnątrz ekranu :polew: :polew: :polew:

Źle kolego mówisz, klucze wkładamy ściętym rogiem do środka a nie na zewnątrz. Czyli ścięte boki kluczy schodzą się do siebie (do środka radia lub RNS-E). :gwizdanie:

No i masz wpierd...... Alex :polew: :polew:

Opublikowano

cool jak chciales wyjmaki trzeba bylo dzwonic. 80% wyjmakow na allegro to syf o złym kształcie.

Jakby co to ja mam dojscie do dobrych :decayed:

Opublikowano

dobrze wkladales tylko lipne masz albo za waskie jakies.. :kwasny:

Opublikowano

Spróbuj je wszystkie wsunąć najpierw a dopiero potem pociągnąć delikatnie. U mnie też tak było, że jak włożyłem jeden i pociągnąłem, żeby sprawdzić czy się zakleszczył to od razu wyskakiwał a jak wszystkie włożyłem to radio wychodziło :hi:

Opublikowano

Sprobuje Młody, a jak nie pojdzie to siemian i wszystko jasne :wink4: Kurde jest coś do Audi czego nie masz albo nie załatwisz :polew:

Opublikowano

Nie ma dla mnie ramki biegow i listewki na wlacznik swiatel 7n6 :polew:

Opublikowano

Siemian ma dobre zniżki na panele, drzwi itp itd jak by ktoś chciał, 'wyrobił' sobie :polew: :polew:

Opublikowano

Znajde Cie SKNERO :polew: :polew: Boczki kupie.... Jak spadną ceny ;)

jak coś to szukaj w caritas :gwizdanie:

prędzej spadną w orlenie :gwizdanie:

Opublikowano

Cool - zrob sobie z wycieraczki - jak masz areo - na nich samochod pociagniesz a nie wyskocza :tongue4:

W warzsztacie jest opis jak mozna zrobic :good:

Opublikowano

Witam, czy ktoś wymieniał u siebie głośniki w b6 ? bo potrzebna mi jakaś informacja jak podłączyć 2 wzmacniacze pod rnse [dla glośników przod tył- 4 kanały, i monoblock na woofer w bagażniku]. na allegro szukalem i są kostki z 4 rca, ale brakuje w tym przypadku podłącznia monoblocka na woofer.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam, czy ktoś wymieniał u siebie głośniki w b6 ? bo potrzebna mi jakaś informacja jak podłączyć 2 wzmacniacze pod rnse [dla glośników przod tył- 4 kanały, i monoblock na woofer w bagażniku]. na allegro szukalem i są kostki z 4 rca, ale brakuje w tym przypadku podłącznia monoblocka na woofer.

Pozdrawiam

Wymieniać głośniki na pewno wymieniał :decayed: a co do podłączenia wzmacniaczy po pierwsze to rns-e nie ma wyjść RCA Przy ori wzmacniaczu HK czy Bose podawany jest sygnał High. Da się to obejść stosując odpowiedni adapter jednak podobno z stratą dla dźwięku. Po drugie chyba coś za mocno kombinujesz ze chcesz dać dwa wzmacniacze. Normalnie powinien wystarczyć jeden a porządny z odpowiednią ilością kanałów. No chyba że masz jakiś mega wypasiony sub.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.