Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Są już jakieś aktualniejsze mapy na 2013 rok?

I btw. dlaczego navi czasami się gubi? Drugi raz już stało mi się to dzisiaj w Nowogardzie... Navi kieruje mnie w prawo i gdzieś wyprowadza w pole, potem jak załaduje trasę drugi raz to jestem ciągle na off-road :grin:

I jak za pierwszym razem ustawiam trasę to na FISie też mi się pojawia, ale jak zgaszę silnik to już znika i muszę robić trasę od nowa, żeby na FISie się pokazała Navi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś wie co to za kabel? Został mi po RNS-D

Wygląda jak dodatkowa antena (?), no ale nie ma miejsca na jej wpięcie w RNS-E

rnso.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co to za kabel? Został mi po RNS-D

Wygląda jak dodatkowa antena (?), no ale nie ma miejsca na jej wpięcie w RNS-E

http://imageshack.us/a/img411/6233/rnso.jpg

przecież RNS-E ma gniazdo dla tego kabla

540x405_rns_e_dvd_do_audi_as_1361780.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co to za kabel? Został mi po RNS-D

Wygląda jak dodatkowa antena (?), no ale nie ma miejsca na jej wpięcie w RNS-E

http://imageshack.us/a/img411/6233/rnso.jpg

przecież RNS-E ma gniazdo dla tego kabla

http://s9.postimage.org/nwj9fh7uj/540x405_rns_e_dvd_do_audi_as_1361780.jpg

<br /><br />

No tak ale to wejście przysłania biała wtyczka Fakra która jest w adapterze

te0016_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do tego białego plastiku w puste miejsce wkładasz tą wtyczkę tylko chyba trzeba zdjąc ten czarny zatrzask z niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to do tego białego plastiku w puste miejsce wkładasz tą wtyczkę tylko chyba trzeba zdjąc ten czarny zatrzask z niej

To jest pewne? Plastik czarny zdjąłem , zabezpieczenie na wtyczce (to różowe) wyjąłem i ten wtyk wydaje się za duży . Po prostu nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, raczej musi pasować może tą przejściówkę masz jakąś dziwną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, raczej musi pasować może tą przejściówkę masz jakąś dziwną

Kupiona w naviservice, dokładnie z tej aukcji

Adapter antenowy FM RNS-E RNSE Audi przejściówka (2585076766) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem i mam nadzieje że ktoś coś poradzi.

Chyba zemściło się na mnie kupno taniej navi z "nieznanego" źródła , pisałem o tym parę postów wyżej.

Sytuacja ma się następująco navi działała normalnie i nagle przestała . Dźwięk podczas odtwarzania muzyki z płyty jest zniekształcony i z dyskietki sd był taki sam aż przestała czytać sd , to znaczy nie raz czyta ale nie ma już dźwięku.

Dźwięk jest tylko dobry podczas słuchania radia. Więc można wyeliminować końcówkę mocy.

Myślałem że to może wina lasera i podmieniłem na chwile napędy z kolegą i jest to samo .

Nagrałem filmik jak to wygląda :

PROBLEM Z RNS-E !!! ZNIEKSZTAŁCONY DŹWIĘK - YouTube

Czy można jakoś sprawdzić za pomocą vaga albo może w navi jest taka opcja gdzie wywali mi jakieś błędy co sie mogło uwalić .

Znających się na sprawie proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu .

Z góry dzięki za pomoc .

Panowie dalej walczę z tym problem .

Po zmianie softu na stary sw550 który dostałem od kolegi z forum jest to samo. Dziwne tylko bo sprawdzeniu w opcjach jaki jest soft pokazywało mi X--- , czyli coś jest zrypane. Rns-e nie obsługuje poprawnie formatu Mp3 z CD i z SD . Słychać muzykę tylko dźwięk jest zniekształcony jak w filmiku wyżej.

Standardowe Audio CD czyta normalnie , tak samo płyty ze zmieniarki cd .

Mapy na dvd jeszcze nie sprawdzałem bo nie mam ale już zamówiłem i czekam na przesyłkę . Aktualnie mam spolszczony soft sw750 i jest to samo . Navi miała wgrywany nowy kod pin bo nie miałem i po tym wszystko sie wykasowało .

Na innym forum dowiedziałem się że to może być wina softu i najlepiej jak bym miał oryginalną płytkę żeby to sprawdzić .

Czekam na wszelkie sugestie jak rozwiązać ten problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto kupić RNS-E LED z a3 ? Przełożyć panel, nie będę miał żadnych problemów z podłączeniem ? sory może głupie pytanie ale nie znam się zbytnio :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem poprzedni właściciel wymienił małą nawigacje na rns-e, mapy nie działają zastanawiam się czy jest dobrze podpięta czy w ogóle ma antenę, sprawdził bym to gdybym wiedział jak wyciągnąć nawigacje bez specjalnych urządzeń, od czego zacząc sprawdzać poprawność podpiętej instalacji, lub mozę ktoś jest z okolic północnej wlkp. Poznań.. itd. chętnie bym podjechał aby spojrzeć na to fachowym okiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem poprzedni właściciel wymienił małą nawigacje na rns-e, mapy nie działają zastanawiam się czy jest dobrze podpięta czy w ogóle ma antenę, sprawdził bym to gdybym wiedział jak wyciągnąć nawigacje bez specjalnych urządzeń, od czego zacząc sprawdzać poprawność podpiętej instalacji, lub mozę ktoś jest z okolic północnej wlkp. Poznań.. itd. chętnie bym podjechał aby spojrzeć na to fachowym okiem.

Pozdrawiam

Jak nie straszny Ci dystans to wbijaj do mnie (Września).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak mam mała navi i tam kabel z anteny idzie do bagażnika ale teraz przy składaniu RNS trzeba ściągać podsufitkę i ciągnąć przez dach i słupki do tunelu? Jak to rozwiazaliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,podepne się pod temacik. Mam RNS-e i kolor FIS w B7. Jak zrobić , aby na górze na Fisie gdy jest odtwarzana jakaś piosenka albo leci jakieś radio , następywała zmiana wyświetlania. Teraz mam przykładadowo ...

Słucham kawałka PONO - Oddech , to na FISIie pojawia mi się PONO....

nie ma dalszej części. U kumpla w B6 i RNS-D tekst się zmienia i suma sumarum idzie odczutać cały kawałek. Niby nie jest mi to do ncizego potrzebne , ale ja muszę mieć wszystko na tip top ;)

Pomoże ktoś ?

Sprawa druga. Jak włączyć coś takiego jak na foto. Takie przybliżenie na na skrzyżowanie . Zeby widzieć na jakim pasie sie ustawić ?

http://global.images10.fotosik.pl/116/e2fcd45e7b4c348b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,podepne się pod temacik. Mam RNS-e i kolor FIS w B7. Jak zrobić , aby na górze na Fisie gdy jest odtwarzana jakaś piosenka albo leci jakieś radio , następywała zmiana wyświetlania. Teraz mam przykładadowo ...

Słucham kawałka PONO - Oddech , to na FISIie pojawia mi się PONO....

nie ma dalszej części. U kumpla w B6 i RNS-D tekst się zmienia i suma sumarum idzie odczutać cały kawałek. Niby nie jest mi to do ncizego potrzebne , ale ja muszę mieć wszystko na tip top ;)

Pomoże ktoś ?

Sprawa druga. Jak włączyć coś takiego jak na foto. Takie przybliżenie na na skrzyżowanie . Zeby widzieć na jakim pasie sie ustawić ?

http://global.images10.fotosik.pl/116/e2fcd45e7b4c348b.jpg

Dołączam sie do pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,podepne się pod temacik. Mam RNS-e i kolor FIS w B7. Jak zrobić , aby na górze na Fisie gdy jest odtwarzana jakaś piosenka albo leci jakieś radio , następywała zmiana wyświetlania. Teraz mam przykładadowo ...

Słucham kawałka PONO - Oddech , to na FISIie pojawia mi się PONO....

nie ma dalszej części. U kumpla w B6 i RNS-D tekst się zmienia i suma sumarum idzie odczutać cały kawałek. Niby nie jest mi to do ncizego potrzebne , ale ja muszę mieć wszystko na tip top ;)

Pomoże ktoś ?

Sprawa druga. Jak włączyć coś takiego jak na foto. Takie przybliżenie na na skrzyżowanie . Zeby widzieć na jakim pasie sie ustawić ?

http://global.images10.fotosik.pl/116/e2fcd45e7b4c348b.jpg

A szukałes w ustwieniach NAVI w RNS E ? :wink:

Co do plikow MP3 tu masz temat moze ktos podpowie ---> http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b6-b7-znikajace-pliki-mp3-karty-sd-rns-e-182547/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,podepne się pod temacik. Mam RNS-e i kolor FIS w B7. Jak zrobić , aby na górze na Fisie gdy jest odtwarzana jakaś piosenka albo leci jakieś radio , następywała zmiana wyświetlania. Teraz mam przykładadowo ...

Słucham kawałka PONO - Oddech , to na FISIie pojawia mi się PONO....

nie ma dalszej części. U kumpla w B6 i RNS-D tekst się zmienia i suma sumarum idzie odczutać cały kawałek. Niby nie jest mi to do ncizego potrzebne , ale ja muszę mieć wszystko na tip top ;)

Pomoże ktoś ?

Sprawa druga. Jak włączyć coś takiego jak na foto. Takie przybliżenie na na skrzyżowanie . Zeby widzieć na jakim pasie sie ustawić ?

http://global.images10.fotosik.pl/116/e2fcd45e7b4c348b.jpg

A szukałes w ustwieniach NAVI w RNS E ? :wink:

Co do plikow MP3 tu masz temat moze ktos podpowie ---> http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/all-b6-b7-znikajace-pliki-mp3-karty-sd-rns-e-182547/

Wooo też by mi się przydało, bo zawsze się motam z jakiego pasa jechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...