Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

ja zamówiłem jednak Continental ContiWinterContact TS850 :)
Przepatrzyłem dość dużo stron z opiniami chłopaków i te opony wywnioskowałem za nie dobre tylko bardzo dobre.

Edytowane przez Szati 1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jakby ktos chciał kupic goodyear ultragrip 9 to kolo z oponeo polecił mi odpowiednik tej opony tylko pod szyldem fuldy. Jest to kristall montero 3. Dokladnie te same parametry a cena duzo lepsza . Kolo twiedzi ze nawet uzyta mieszanka jest identyczna bo fulda nalezy do goodyera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b8 kombi , jakie opony na zime ? chciałbym kupić opony i felgi, pomożecie ?

Ja tam kolego na zimę mam jak najmniejszy rozmiar felgi, najwyższy profil i najwęższą szerokość opony. W moim przypadku standardowe 195/65 r15. A co do felg to myślę, że szukał bym oryginalnych. jak nie audi to chociaż VW ze względu na trwałość. chyba , że zależy ci na jakimś super wzorze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A4 b8 kombi , jakie opony na zime ? chciałbym kupić opony i felgi, pomożecie ?

Co do marki opon to temat obszerny nic tylko czytac.Co do rozmiaru to optymalny rozmiar powinieneś mieć na wlepce w aucie podany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo z oponeo twierdzi ze mozma na nich latac do 190km/h, wiec jak dla mnie ok. Co do tego rantu to nie mialem dzis czasu sie przyjrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie oponki na zime polecicie mi do mojego autka w rozmiarze 17 ??? Dunlop czy Continental a może coś innego ?? Zależy mi żeby były ciche i jak najwięcej żywotne :)

Edytowane przez malysouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pytłem to zimowe najlepsze continental a żywotność 7 lat, pirelli ma najwięcej reklamacji
Tylko nie wiem czy jest różnica w jakim kraju wyprodukowana jest opona?

Edytowane przez Szati 1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje małej pomocy odnośnie rozmiaru opon na zimę, felga avus II 17" szerokość 7,5, na lato mam na nich 225/45, co na zimę to samo czy coś węższego, wyższego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuje małej pomocy odnośnie rozmiaru opon na zimę, felga avus II 17" szerokość 7,5, na lato mam na nich 225/45, co na zimę to samo czy coś węższego, wyższego?

Daj 215/50.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy jestem i jeszcze się nie udzielałem, ale muszę coś napisać. Proszę Fuldy nie porównywać do Goodyeara... Montero 3? Kumpel na tej oponie (kupiona nowa) męczy się 3 sezon i ciągle narzeka. Jeżeli chodzi o UG9 to nie mogę nic powiedzieć. Na jednym samochodzie miałem UG7+ i było bardzo dobrze. W zeszłym sezonie jeździłem na Bridgestone LM30 i było lepiej niż dobrze.

A tak ogólnie: w zeszłym sezonie sprzedaliśmy ok 150kpl Falkenów HS449 i wielu klientów po zimie, na lato zdecydowało się na opony od tego producenta (plusem jest roczna gwarancja od przypadkowych uszkodzeń)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie: w zeszłym sezonie sprzedaliśmy ok 150kpl Falkenów HS449 i wielu klientów po zimie, na lato zdecydowało się na opony od tego producenta (plusem jest roczna gwarancja od przypadkowych uszkodzeń)

Właśnie zastanawiam się na tymi falkenami HS449 w 235/45/17 (cene mają b.dobrą) a nokian WR A3 215/50/17.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...