Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to idealnym zamiennikiem rozmiaru 255/50/17 jest rozmiar 205/55/17 więc troszkę wężej i wyżej więc większy komfort.

Zresztą luknij sam

http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/225/50r17/

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko ja mam teraz 255/35R19 i zawieszenie -30mm więc raczej wyższy profil nie bardzo. Zostanę przy 225/50R17, chodzi mi tylko o samą opinie o właściwościach tego Michelina bo to dość świeża konstrukcja.

Opublikowano

Właśnie taki jak podałem 225. Byłem sprawdzić.

Przepraszam, moja wina, bo nie wiedziałem, że chodzi o B8 :hi: Na Tapatalku nie widać opisów profili aut autorów posta.
Opublikowano

Poszukuję opinii na temat Conti Wintercontact ts830p. Dobre to to ?

Opublikowano

Siemano,

Potrzebuje porady odnosnie opony zimowej do Audi a4 B8 2.0tdi 143ps. Rozmiar opony to 245/40 R18. Mozecie polecic sprawdzone modele?

pozdro

Opublikowano

Poszukuję opinii na temat Conti Wintercontact ts830p. Dobre to to ?

Nigdy nie spotkalem Conti ktore bylo ...ujowe.

Opublikowano

Michelin alpin 5, Continental contiwintercontact ts850, czy nokian wr d3 , w rozmiarze 205/55r16?

Opublikowano

Ja teraz kupiłem nokiany ale po przejechaniu 600km po suchym asfalcie trudno napisać opinie ;) zobaczymy po zimie.

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Pirelli Carving, Dunlop Winter Sport 3d, 4d

Opublikowano

Tu macie wyniki najnowszego testu dla rozmiaru 205/55 R16:

lg4aaqx8.jpg

Opublikowano

Kiedyś na innym autku miałem Nokian, więc teraz też zamówie. Mówią, że dobre, piszą, że dobre tylko kurde cena ich też rośnie z roku na rok.

Snt frm iP usng Tptlk

Opublikowano

Kiedyś na innym autku miałem Nokian, więc teraz też zamówie. Mówią, że dobre, piszą, że dobre tylko kurde cena ich też rośnie z roku na rok.

I będą coraz droższe ponieważ są to jeszcze nie docenione oponki w pl ale coraz więcej ludzi jezdzi na nich i sobie chwali,ja również :wink:

Opublikowano

Jakie opony zimowe polecacie do audi b8 ?Nie chodzi mi o firme tylko wymiary .. myślałem nad 205/55/16 bo zostały mi z poprzedniej Audi ale czy da rade ? albo nad jakimiś 18stkami tylko w jakim rozmiarze ?

Opublikowano

Na 18" 225/45 R18 czyli zamiennik fabrycznego rozmiaru 245/40 R18.

Opublikowano

Panowie potrzebuję porady :) Opony zimowe nowe lub używane w stanie idealnym. Krótkie trasy do 50km ale dziennie jeżdżone. Tereny górzaste, więc ten bieżnik, opona żeby dobrze siedziało auto w drodze i opony odprowadzały ten śnieg. Jaka firma? Obecnie mam pirelli, ale mogę zmienić jeśli coś lepszego doradzicie.

205/55r16.

Opublikowano

Kiedyś na innym autku miałem Nokian, więc teraz też zamówie. Mówią, że dobre, piszą, że dobre tylko kurde cena ich też rośnie z roku na rok.

Snt frm iP usng Tptlk

W nowym Motorze mają test zimówek i Nokiana wpisali jako markę premium obok conti i pirelli ;-)

Na śnieg najlepiej wypadły właśnie Nokiany, na mokrym minimalnie lepiej Conti

Opublikowano

Aha czyli z pierlek zrezygnować i najlepiej nokiany. w sumie ceny podobne jak za continental czy pirelli. A jak marka firestone?

Opublikowano

Ogólne podsumowanie dla 195/65 R15 z Motoru to:
Conti > Nokian > Uniroyal > Sava > Dębica > Pirelli > Firestone > Yokohama

Do większych chyba powinno być podobnie, w końcu bieżnik ten sam
Jest to ogólne zestawienie śnieg,mokro,sucho+komfort i oszczędność

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

Conti > Nokian > Uniroyal > Sava > Dębica > Pirelli > Firestone > Yokohama

Dziwne, że nie uwzględniono Goodyear.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.