Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

No fajna furka, chodzi pięknie :kox: Dużo siana, ale przyjemność z jazdy bezcenna (za wszystko inne zapłacisz kartą ...) :>

Kuredu co masz dłubnięte u siebie? :mysli: Takie 300 KM to już do spokojnego turlania chyba wystarczy zwłaszcza w a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff tez dopiero teraz ogarnalem watek calutki

ładnie ładnie... kiedy program ??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem gdzie możesz za dobrą kasę i z gwarancją 12-24-36 miechów zrobić program..jak coś to priv :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gearancja na modyfikację czy na wszelkie następstwa modyfikacji?, z życia wiadomo, że importer-dealer nie da nigdy gwarancji na takie coś a jak wie to ogólnie traci się gwarancję, zawsze będzie widać że, auto było flashowane i nie ma chyba jeszcze programu który by to ukrył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gearancja na modyfikację czy na wszelkie następstwa modyfikacji?, z życia wiadomo, że importer-dealer nie da nigdy gwarancji na takie coś a jak wie to ogólnie traci się gwarancję, zawsze będzie widać że, auto było flashowane i nie ma chyba jeszcze programu który by to ukrył

ja po chipie z auto-premium mam wpisane w karcie klienta że była zmiana oprogramowania sterownika silnika i do listopada tego roku mam pełną gwarancję tak jak przed programem a później jest niby przedłużenie gwarancji o kolejne 3 lata ale jak się dowiedziałem jest to w formie ubezpieczenia i nie obejmuje wszystkim podzespołów także lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu, wiadomo, że to kwestia umowna i AP w tym względzie jest OK ale inne ASO już nie tak bardzo, co do przedłużenia gwarancji to lecą na maxa w kulki, nie informują dokładnie o warunkach

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech opłaca się ściągać z UK tak jak inne elementy tuningu, program można robić tak jak robił Kuredu w AP ew. u Patryka Pachury przedstawiciela ABT na Polskę http://www.pachura.pl/aktualnosci.php, co do wydechu to tylko Super Sprint, Milltek ew. Magna Flow jeśli chcesz firmowy wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program.. jak się trafi na drodze ktoś, na kogo fabryczna ilość, będzie za cieńka, a program faktycznie by coś dał. uuu wtedy to program się pojawi jeszcze tego samego dnia ;)

Qri może Ty spróbujesz :cool1: 300KM vs 333KM i cięższe auto :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABT ma najdłuższą tradycję, MTM ma raczej głośne, Milltek chyba bardziej po środku, prywatnie stawiam na ABT bo oni mają swój wyścigowy TEAM - Pachura też, co sprawdzi się w sporcie to i na codzień, liczy się doświadczenie i jakość, S4 to nie CC więc jak montować to komponenty najwyższej klasy a ABT ma takowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę nad tym Milltekiem szczerze mówiąc. Tu ten Kocar pod Poznaniem jest w stanie to sprowadzić i zamontować, a auta pchać do anglii jakoś nie mam zamiaru. Wszystko cenowo wychodzi podobnie, no może u nas troszkę drożej, ale niewiele. Mam jednak nadzieję, że na luzie stojąc nie będę brzmiał jak niektórzy koledzy z Hond, co własnych myśli chyba nie słyszą? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

Tak sobie myślę nad tym Milltekiem szczerze mówiąc. Tu ten Kocar pod Poznaniem jest w stanie to sprowadzić i zamontować, a auta pchać do anglii jakoś nie mam zamiaru. Wszystko cenowo wychodzi podobnie, no może u nas troszkę drożej, ale niewiele. Mam jednak nadzieję, że na luzie stojąc nie będę brzmiał jak niektórzy koledzy z Hond, co własnych myśli chyba nie słyszą? :shocked:

w kocarze wszystko ci ladnie zrobia mie masz sie co martwic na zapas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chetnie ale do poznania sie nie wybiore bo czasu brak - byles kiedys na wawelu ? jak nie to moze czas zobaczyc :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...