Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej żeby się nie ścigali bo Elb może troszkę zostać w tyle za Yamahą a potem się wkurzy i kupi kompresor do swojego V8 po czym Yamaha zrobi program na +400KM i wariaty będą się ścigać do końca życia :gwizdanie: :kox:

To byłby dobry scenariusz :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahę :)

Oj tu by można polemizować, ale na bank było by ciekawie :good: Z tych wszystkich szaf typu Phaeton, czy Mieczysław 500, które się tu przewijały, te bym w akcji zobaczył najchętniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie jeździ czarny Nissan GT-R :slina::evil:

Goniłem go kiedyś na 3 pasmowej ul. Bora Komorowskiego ale zabrakło mi 7 biegu i poszedł w ch%j :polew::decayed::wallbash:

Nie ma co porównywać S4 do GT-R to już inna liga jeśli chodzi o osiągi, 3.4s do 100KM/h mówią same za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, pęka po prostu :decayed:

jutro pogadam z Elbem może się wybierzemy na chwilę S5 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na starcie macie wtopę grubasy jedne z masą :naughty::kox: Pogadaj z yamaha i wkręć się niby, że z jego auta się lepiej będzie filmować - zyskacie ładnych parę kilo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie jeździ czarny Nissan GT-R :slina::evil:

Goniłem go kiedyś na 3 pasmowej ul. Bora Komorowskiego ale zabrakło mi 7 biegu i poszedł w ch%j :polew::decayed::wallbash:

Nie ma co porównywać S4 do GT-R to już inna liga jeśli chodzi o osiągi, 3.4s do 100KM/h mówią same za siebie :)

to tak jeszcze odnosnie mozliwosci GT o ktorym wczesniej pisalismy , cyta z zaprzyjaznionego formu czlowieka ktory mapuje imprezy i evo

wczoraj jechałem Gt 330KM 500Nm@3500 i GTR do 200 nie mógł w ogóle odejść, chłopak się załamał lekko hahah.

:wink4: auto jest w Lodzi wiec blisko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie jeździ czarny Nissan GT-R :slina::evil:

Goniłem go kiedyś na 3 pasmowej ul. Bora Komorowskiego ale zabrakło mi 7 biegu i poszedł w ch%j :polew::decayed::wallbash:

Nie ma co porównywać S4 do GT-R to już inna liga jeśli chodzi o osiągi, 3.4s do 100KM/h mówią same za siebie :)

to tak jeszcze odnosnie mozliwosci GT o ktorym wczesniej pisalismy , cyta z zaprzyjaznionego formu czlowieka ktory mapuje imprezy i evo

wczoraj jechałem Gt 330KM 500Nm@3500 i GTR do 200 nie mógł w ogóle odejść, chłopak się załamał lekko hahah.

:wink4: auto jest w Lodzi wiec blisko :wink4:

No ja bym się też załamał i przesiadł się na GT :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wkoncu z Kuredu i jego 2.0T? :gwizdanie:

Przełożona zabawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nosem jest Tor Poznań więc trzeba się w przyszłości zgadać.

Twoje rozumowanie zaczyna nabierać sensu :wink4:

a jeszcze lepiej porównać się do paru innych napaleńców www.timeattack.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad ale może nie zawsze wszyscy się z Tobą ścigają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wariowanie nie ma chyba opcji, jak już to można wykupić dobry kurs jazdy: http://www.aw.poznan.pl/akademia/sportowa.html

generalnie polecam, kiedyś miałem kurs u Profesora Szwagierczaka, potrafi pokazać "dobremu" kierowcy jakim jest kiepskim kierowcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby się nie ścigali bo Elb może troszkę zostać w tyle za Yamahą a potem się wkurzy i kupi kompresor do swojego V8 po czym Yamaha zrobi program na +400KM i wariaty będą się ścigać do końca życia :gwizdanie: :kox:

To byłby dobry scenariusz :naughty::decayed:

z tym niech się koledzy pościgają :decayed: Ja tam jednak lubię RS4 B7 :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...