Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziwi to skakanie temperatury od 60 do 120... a paliwo jak wskazuje? zaniża czy też skacze jak głupie? Że w baku 5 litrów a pokazuje maxa? czy zaniża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jak jest skacząca temp to jest j**niety czujnik, pokazuje juz że nagrzany nagle spada do 60 przez chwile stoi zaraz wraca:whistling: pamietam robert to u nas miał w AJMie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wracając do tematu śmierci By7 to nie zostawił zadnego listu a zdołka go wypuścili bo ojciec po niego przyjechał i oddali ojcu kluczyki a promili miał 0,64,później musiał znowu wsiąśc do auta które czekało pod statoilem. Nie pier**lcie nigdy jak cos tam słyszeliście bo później się źle to czyta. był moim dobrym przyjacielem więc postanowiłem obronić fakty.Widziałme się z nim tuż przed odebraniem prawa jazdy miał do nas wrócić ale jechał coś załatwić do puław taki pech że go złapali nikt nie wiedział że był pobpity bo to mało alko w organizmie. Przyczyną samobójstwa nie było napewno w 100% procentach odebranie prawa jazdy to mogło być dojebanie całkowite i nie wytrzymał presjii.Jedno musze przyznać że czas i praca włożona w b6 wyszła na dobre zrobił ją od zera był tylko orgi ze stanów.Budzi respekt. Napisałem to tutaj bo dużo czasu spędzał na tym forum ale sie mało udzielał,więcej czytał.Wiadomości które podałem są w 100% autentyczne i jeżeli ktoś usłyszy jakąś fame prosze to od razu zripostować bo naprawdę szkoda. chłopaka.Pozdrawaim Sero5g dobry przyjaciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sprostowałes, bo jak to zwykle fama idzie w miasto w siedmiu wersjach zaraz po wydarzeniu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wracając do tematu śmierci By7 to nie zostawił zadnego listu a zdołka go wypuścili bo ojciec po niego przyjechał i oddali ojcu kluczyki a promili miał 0,64,później musiał znowu wsiąśc do auta które czekało pod statoilem. Nie pier**lcie nigdy jak cos tam słyszeliście bo później się źle to czyta. był moim dobrym przyjacielem więc postanowiłem obronić fakty.Widziałme się z nim tuż przed odebraniem prawa jazdy miał do nas wrócić ale jechał coś załatwić do puław taki pech że go złapali nikt nie wiedział że był pobpity bo to mało alko w organizmie. Przyczyną samobójstwa nie było napewno w 100% procentach odebranie prawa jazdy to mogło być dojebanie całkowite i nie wytrzymał presjii.Jedno musze przyznać że czas i praca włożona w b6 wyszła na dobre zrobił ją od zera był tylko orgi ze stanów.Budzi respekt. Napisałem to tutaj bo dużo czasu spędzał na tym forum ale sie mało udzielał,więcej czytał.Wiadomości które podałem są w 100% autentyczne i jeżeli ktoś usłyszy jakąś fame prosze to od razu zripostować bo naprawdę szkoda. chłopaka.Pozdrawaim Sero5g dobry przyjaciel.

spokojnie, nie ma co się sprzeczać o wersję wydarzeń, szkoda chłopaka i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warsztacie masz opis czyszczenia pływaka, moze to pomoże:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Organizuję grupowe hamowanie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to tutaj są informacje http://a4-klub.pl/lubelskie-82/dyno-day-grupowe-hamowanie-lublinie-244568/

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już kabelek od Viakena :naughty:

tera VAG:grin: pełny oczywiście :decayed:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Śliczne A4 Xenon LED Skóry (2649016350) - motoAllegro

cysiek co planujesz teraz kupic?

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

widze ze w 3.0 albo 2.7 celujesz i b7:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput ten twój kolega od S6 własnie chyba dobija handlu w rykach, S4 ryckie oglądał, też srebrne, to A6 fajnie z daleka sie prezentuje, ale progi rażą, przód kwiczy wzgledem reszty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput ten twój kolega od S6 własnie chyba dobija handlu w rykach, S4 ryckie oglądał, też srebrne, to A6 fajnie z daleka sie prezentuje, ale progi rażą, przód kwiczy wzgledem reszty:wink:

a kupił to s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...