Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Pany gdzie w puławach znajde jakis sesnownyt sklep ze spodniami jeansowymi, musze cos sobie kupić do sylwka, a w tych rykach to jakaś tragedia, a z alegro juz nie chce zamawiać, kiedys był sklep firmowy wrangler/lee, chodzi mi o coś takiego tyle że w cenach do przyjecia, bo tam to pamietam 100% przebitki było wzgledem cen alegro:thumbdown:

no w zielnoej masz sklep z jeansami i chyba w tej nowej pseudogaleryjce coś otworzyli

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra, spodnie kupiłem na miejscu:decayed: teraz koszule, ale po to już poajde do tej zielonej zobaczyć, bo u mnie szału nie ma:facepalm:

Opublikowano

koledzy, w takie mrozy myjecie swoje autka? jest sens? jade za pare dni w trase do rodzinki a dawno auto myłem :P

polecilibyście jakąś dobrą dbającą o auto myjnie w puławach?

ps. pizza ze 108 bardzo dobra :D

Opublikowano
  • Autor
koledzy, w takie mrozy myjecie swoje autka? jest sens? jade za pare dni w trase do rodzinki a dawno auto myłem :P

polecilibyście jakąś dobrą dbającą o auto myjnie w puławach?

ps. pizza ze 108 bardzo dobra :D

ja myję na samoobsługowej na ul. Lubelskiej za Groszkiem - tym obok stacji Statoil, ale to raczej jak mróz puści:decayed:

Opublikowano

Klubowicze życzę Wam Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt

Opublikowano
  • Autor
Klubowicze życzę Wam Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt

Wzajemnie:hi:

Opublikowano

Robiłem kiedyś pizze w 108:P wesołych świat wszystkim życze :D

Opublikowano
  • Autor
Robiłem kiedyś pizze w 108:P wesołych świat wszystkim życze :D

Dodawałes cos od siebie?:polew:

Opublikowano

siema chlopaki ma ktos na zbyciu przetwornice do ksenonow?na allegro jak zamowie to nie dojdzie mi do sylwestra

Opublikowano
siema chlopaki ma ktos na zbyciu przetwornice do ksenonow?na allegro jak zamowie to nie dojdzie mi do sylwestra

ja mam przetwornice używane bez canbus na zbyciu. za flaszeczkę i kw ją twoje.

Opublikowano

Gdzie w Puławach kupię baterię za w miarę dobrą cenę?

u Niedziałka za 450-500zł odpada :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Gdzie w Puławach kupię baterię za w miarę dobrą cenę?

u Niedziałka za 450-500zł odpada :thumbdown:

ul. Składowa 6

Hurtownia Akumulatorów tam się mieści

Opublikowano

Koledzy a jakaś nie samoobsługowa myjnia? Bo w necie nie bardzo mogę cos znaleźć.

Pizza 108 już parę razy przetestowana - dobra:-D

Kolejne pytanko wiecie coś może o kimś kto w okolicy wymienia napędy w rns-e?

Do warszawy nie bardzo kalkuluje mi się jechać.

Wysłane z Androida przy pomocy Tapatalk

Opublikowano
Koledzy a jakaś nie samoobsługowa myjnia? Bo w necie nie bardzo mogę cos znaleźć.

Pizza 108 już parę razy przetestowana - dobra:-D

Kolejne pytanko wiecie coś może o kimś kto w okolicy wymienia napędy w rns-e?

Do warszawy nie bardzo kalkuluje mi się jechać.

Wysłane z Androida przy pomocy Tapatalk

Ja polecam w Rykach kolege prowadzącego myjnie ręczną:hi:

Auto Myjnia Ryki - Piotr Kwiatkowski

Opublikowano

Byłem korzystałem, chłopaki dobrze myją, bylem zadowolony, ale chętnie bym coś w Pulawach znalazł.

Wysłane z Androida przy pomocy Tapatalk

Opublikowano

chetnie wymienie sie gierkami na xbox360

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

kolego miedzy Carrefourem a Kauflandem

Opublikowano

Dzięki kolego, przejeżdzałem, faktycznie jest, może wstąpie do nich, chociaż dziś pogoda nie sprzyja, nie znam jeszcze zbyt dobrze Puław, ale mam wrażenie, że wiecej, przynajmniej lepiej widocznych, jest myjni samoobsługowych.

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Siemanko chopacy :D

witka

kopę lat:decayed:

Opublikowano

A no trochę czasu zleciało, człowiek zaganiany całe życie :/

co tam slychowac ?? jakies cos w LPU sie szykuje zlot ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.