Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie można by na Kazimierz wpaść którejś niedzieli :)

hopki na tej drodze do kazika są masakryczne, a póxniej dosc spory odcinek nie równej drogi maaaaasakra:facepalm:, no chyba że asfalt zrobili od tamtego roku:whistling:

załatwimy lawetę, tylko haka nie mam :grin: jak tam wrzuciłeś jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Kazimierzu tlok. Srednio widzi mi sie robic tam spota. No ale dostosuje sie jakby co;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek jeszcze nie wrzucałem

Arti ty cos wspominałes ze plastiki spawasz? bo mam w planie małą wydumke hybryde zrobic z 2 boczków drzwi, trzeba był by ładnie wpasować maskownice z passata w boczek B5:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to być moze Cie odwiedze z przerobionymi boczkami by to pokleić jakos:wink: pierw musze testy w domu porobić czy to da rade ze sobą pogodzić tak by nie wyszła lipa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to być moze Cie odwiedze z przerobionymi boczkami by to pokleić jakos:wink: pierw musze testy w domu porobić czy to da rade ze sobą pogodzić tak by nie wyszła lipa:decayed:

kowi rzuc ten paździerz nie ładuj kasy tylko kupuj prawdziwe, męskie LPG:grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cysiek to Twoja spręzynka?:grin:

Masz fajne, ciekawe auto? Jesteś miłośnikiem motoryzacji? Mieszkasz na terenie Puław lub w jego obrębie?

Masz ochotę spotkać się z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach motoryzacyjnych ?

Jeżeli tak to właśnie Ciebie powinniśmy zobaczyć na Cyklicznych co tygodniowych Spotach motoryzacyjnych.

I Spot odbędzie się w sobotę 27.04.2013 o godz 19:00 na terenie parkingu Leroy Merlin

- spot będzie miał na celu organizacje następnych spotkań oraz ustalenie ważnych kwestii związanych z nim

- stwórzmy motoryzacyjna społeczność Puław!! Lublin, Radom, wszędzie coś się dzieje aby nie w Puławach, więc zmieńmy to i pokażmy co mamy w garażu :D

- nie interesuje nas marka model stan :D aby się padlina trzymała kupy :P

Stawiennictwo obowiązkowe :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym podleciałz ciekawosci, ale dzisiaj ide na rapy miejscowe do kina w tych godzinach:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput wpadnij tam i jakieś spy foto zrób:decayed:

kowi, napisane jest że fotki będą na FB po każdym spocie, tylko jak rozpoznać że to spot skoro każde auto z innej parafii:grin:

a już najgorzej jak się wieś-tjunów najedzie typu mega szpojlery neony i lambo dorsy - to o czym z takim pogadasz?:decayed:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

no ale widzę ze przedstawicieli od nas będzie co najmniej 3-4 przedstawicieli od nas to może kogoś zwerbują:whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...