Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj raniutko w Nadarzynie widziane B5 sedan TDI na numerach LRY.pozdrawiam

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To moje auto :hi:

Tylko nie wiem czy to byłem ja czy któryś z mechaników :gwizdanie:

Opublikowano

To moje auto :hi:

Tylko nie wiem czy to byłem ja czy któryś z mechaników :gwizdanie:

Widziałem je jak przejeżdżało bardzo spokojnie przez targowisko

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki bordowej A4 b7, numerów nie pamiętam ale chyba na L się zaczynało, na pewno nic warszawskiego :hi:

Wpuściłem Cię dziś przed siebie na światłach w Pruszkowie przy Zniczu a potem jechałem cały czas za Tobą aż do końca Łopuszańskiej :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika który parkuję swoją granatową lalkę B5 avant po II lifcie przy ul. Muzealnej na Młocinach :hi:

Opublikowano

Pozdrawiam dwóch kolegów, którzy parkują/pracują na (lub okolicach) Domaniewskiej - granatowe B5 sedan WPR... oraz srebrne B6 (nie pamiętam nr-ów). Prawie codziennie widziałem, któryś z tych samochodów. :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Pozdro dla kierowcy i pasażerki ciemnego B6 sedan LLB06xxx jechałem za kolegą wczoraj 23 maja od Piaseczna Puławską aż do Płaskowieckiej gdzie kolega skręcił trąbiłem i pomachałem kolega odmachał

Opublikowano

Przyznać się kto porzucił swoją A4 b5 avant 1,9 tdi kolor srebrny na klapie naklejka klubowa..W Warszawie na stacji paliw pol oil czy jakoś tak na Wisłostradzie w stronę Łomianek . Stoi już tam drugi dzień bynajmniej ja już ją widzę drógi raz. pozdro dla właśćiciela... :hi: ps. napewno to nie jest auto pracownika stacji bo pytałem ..

Opublikowano
:hi: Pozdro dla Kolegi z ciemnego sedana b5 :naughty:daemon coś tak z tyłu został ? :przebiegly:
Opublikowano

:hi:

Pozdro dla kierowcy i pasażerki ciemnego B6 sedan LLB06xxx jechałem za kolegą wczoraj 23 maja od Piaseczna Puławską aż do Płaskowieckiej gdzie kolega skręcił trąbiłem i pomachałem kolega odmachał

Pozdrowionka dla bossawka

To zdaje się, że do mnie machałeś :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego avanta WRA, naklejka klubowa na klapie, który dzisiaj o świcie (7.20) skręcał z Rosoła w Ciszewskiego przy SGGW

Opublikowano

Czarny avancik z klubowymi rameczkami zaparkowany w środę ok.14:40 przy ul.Tamka/Ordynacka/Mikołaja Kopernika.Blach nie pamiętam.Pozdrawiam :wink4:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z szarego avanta B6 o numerach EO MISIE . Widzianego w srode o 13.30 w miejscowosci Baranow . Klubowy znaczek na grilu :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z szarego avanta B6 o numerach EO MISIE . Widzianego w srode o 13.30 w miejscowosci Baranow . Klubowy znaczek na grilu :hi:

to kolega mariuszzgierz , też go przyłapałem dzisiaj rano ok. 8:20 :wink4:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z jasnego avanta b6 LZA który wczoraj około 21.30 wyjeżdżał z Elbląskiej w Broniewskiego i później skręcił w Al. AK w stronę Marek :wink4:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z jasnego avanta b6 LZA który wczoraj około 21.30 wyjeżdżał z Elbląskiej w Broniewskiego i później skręcił w Al. AK w stronę Marek :wink4:

:hi:

pozdro pozdro.

Jechałem na Wisłostradę zrobić logi w furce. nawet się udało :>

Opublikowano

1 maja po 22 Lukas patrolował Starówkę :naughty:

i zbyszek512 bawił się na dancingu w Nadziei :banan: przynajmniej tak mi się wydaje bo samochodzik był zaparkowany przed lokalem

zgadza się kolego :decayed:

Opublikowano

kolega jest z samego Zamościa czy spod?? Bo nie wiem czy nie pochodzimy z tej samej miejscowości ??

Opublikowano

Wczoraj koło godziny 17 na al. Sikorskiego widziany ciemny avancior b5 na WI z klubowymi ramkami i naklejką mr - motors.

Któż to taki?

Opublikowano

Z kim się dzisiaj ganiałem po Al.Jerozolimskich...? WPR - Grafitowy sedan B6 na niemałej alu + klubowe ramki

dsc01912tq.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.