Spotkania na drodze

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To moje auto :hi:

Tylko nie wiem czy to byłem ja czy któryś z mechaników :gwizdanie:

To moje auto :hi:

Tylko nie wiem czy to byłem ja czy któryś z mechaników :gwizdanie:

Widziałem je jak przejeżdżało bardzo spokojnie przez targowisko

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki bordowej A4 b7, numerów nie pamiętam ale chyba na L się zaczynało, na pewno nic warszawskiego :hi:

Wpuściłem Cię dziś przed siebie na światłach w Pruszkowie przy Zniczu a potem jechałem cały czas za Tobą aż do końca Łopuszańskiej :)

Pozdrowienia dla kierownika który parkuję swoją granatową lalkę B5 avant po II lifcie przy ul. Muzealnej na Młocinach :hi:

Pozdrawiam dwóch kolegów, którzy parkują/pracują na (lub okolicach) Domaniewskiej - granatowe B5 sedan WPR... oraz srebrne B6 (nie pamiętam nr-ów). Prawie codziennie widziałem, któryś z tych samochodów. :przebiegly:

:hi:

Pozdro dla kierowcy i pasażerki ciemnego B6 sedan LLB06xxx jechałem za kolegą wczoraj 23 maja od Piaseczna Puławską aż do Płaskowieckiej gdzie kolega skręcił trąbiłem i pomachałem kolega odmachał

Przyznać się kto porzucił swoją A4 b5 avant 1,9 tdi kolor srebrny na klapie naklejka klubowa..W Warszawie na stacji paliw pol oil czy jakoś tak na Wisłostradzie w stronę Łomianek . Stoi już tam drugi dzień bynajmniej ja już ją widzę drógi raz. pozdro dla właśćiciela... :hi: ps. napewno to nie jest auto pracownika stacji bo pytałem ..

Pozdrowionka dla bossawka

To zdaje się, że do mnie machałeś :)

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego avanta WRA, naklejka klubowa na klapie, który dzisiaj o świcie (7.20) skręcał z Rosoła w Ciszewskiego przy SGGW

Czarny avancik z klubowymi rameczkami zaparkowany w środę ok.14:40 przy ul.Tamka/Ordynacka/Mikołaja Kopernika.Blach nie pamiętam.Pozdrawiam :wink4:

Pozdrowienia dla kolegi z szarego avanta B6 o numerach EO MISIE . Widzianego w srode o 13.30 w miejscowosci Baranow . Klubowy znaczek na grilu :hi:

to kolega mariuszzgierz , też go przyłapałem dzisiaj rano ok. 8:20 :wink4:

Pozdrawiam kolegę z jasnego avanta b6 LZA który wczoraj około 21.30 wyjeżdżał z Elbląskiej w Broniewskiego i później skręcił w Al. AK w stronę Marek :wink4:

pozdro pozdro.

Jechałem na Wisłostradę zrobić logi w furce. nawet się udało :>

kolega jest z samego Zamościa czy spod?? Bo nie wiem czy nie pochodzimy z tej samej miejscowości ??

Wczoraj koło godziny 17 na al. Sikorskiego widziany ciemny avancior b5 na WI z klubowymi ramkami i naklejką mr - motors.

Któż to taki?

Z kim się dzisiaj ganiałem po Al.Jerozolimskich...? WPR - Grafitowy sedan B6 na niemałej alu + klubowe ramki

dsc01912tq.jpg