Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

srebrny polift sedan LU 2*41L w Lublinie na ul.Narutowicza któz to taki :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czerwony sedan przedlift B5 na LZ z naklejką na klapie widziany na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką w sobote ok 14. Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

pozdro dla czarnej b6 avant rej WE 766.... jadącej wczoraj przez Marki w stronę w Radzymina, kolega ładne bąki puszczał :kox:

Opublikowano

Czerwony sedan przedlift B5 na LZ z naklejką na klapie widziany na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką w sobote ok 14. Pozdro dla kierownika :hi:

Jeżeli to trasa W-wa - Lublin to pewnie ja :hi:

Opublikowano

Czerwony sedan przedlift B5 na LZ z naklejką na klapie widziany na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką w sobote ok 14. Pozdro dla kierownika :hi:

Jeżeli to trasa W-wa - Lublin to pewnie ja :hi:

no na krzyzówce w kierunku Lublina

Opublikowano

dzisiaj spotkałem na ulicy Lubelskiej w Puławach b5 w avancie obklejoną jak moja, koleś mi machnął i tyle, ciekawe kto to i czemu się nie udziela na forum :mysli: pojechałbym za nim ale śmigaliśmy na poprawiny :naughty:

Opublikowano

Srebrne B5 sedan chyba po lificie pierwszym widziane dziś pod Praktikerem w Jankach WPR029 około 18,15 wlepka klubowa po lewej stronie. Za późno zauważyłem żeby zagadać :wallbash:

Pozdro dla kierownika i pasażerów.

Opublikowano

dzisiaj spotkałem na ulicy Lubelskiej w Puławach b5 w avancie obklejoną jak moja, koleś mi machnął i tyle, ciekawe kto to i czemu się nie udziela na forum :mysli: pojechałbym za nim ale śmigaliśmy na poprawiny :naughty:

Paput ludzi nie poznajesz...

Opublikowano

dzisiaj spotkałem na ulicy Lubelskiej w Puławach b5 w avancie obklejoną jak moja, koleś mi machnął i tyle, ciekawe kto to i czemu się nie udziela na forum :mysli: pojechałbym za nim ale śmigaliśmy na poprawiny :naughty:

Paput ludzi nie poznajesz...

:polew: :polew: zmienił felgi i teraz zapatrzony :decayed:

Opublikowano

kowi i adam widziani na stacji shell w czwartek rano :decayed: przywitane i pobajerowane :good:

Opublikowano

dzisiaj spotkałem na ulicy Lubelskiej w Puławach b5 w avancie obklejoną jak moja, koleś mi machnął i tyle, ciekawe kto to i czemu się nie udziela na forum :mysli: pojechałbym za nim ale śmigaliśmy na poprawiny :naughty:

Paput ludzi nie poznajesz...

łosz w kurffe sorki dziewczyna mi zasłoniła i tylko naklejki zobaczyłem :>

Opublikowano

Pozdro dla kierownika granatowej A4 B5 rej. WB *** spotkanego na Ul.Górczewskiej który jechał za mną aż do skrzyżowania Górczewska-Powstańców Śląskich :kox::naughty::hi:

Opublikowano

:hi:

spotkałem ciemną a4 b5 1.8T (LZA......) w niedzielę z naklejką klubową na drodze Zam-Waw

pozdro

Opublikowano

to ja :D

wyprzedzałeś mnie??

Opublikowano

to ja :D

wyprzedzałeś mnie??

nom.... :decayed:

Opublikowano

A4??

Opublikowano

A4??

tak, szary avant b6 :decayed:

Opublikowano

kowi i adam widziani na stacji shell w czwartek rano :decayed: przywitane i pobajerowane :good:

:hi:

targ ubity :naughty:

Opublikowano

kowi i adam widziani na stacji shell w czwartek rano :decayed: przywitane i pobajerowane :good:

:hi:

targ ubity :naughty:

co kupowaliście?

Opublikowano

kowi i adam widziani na stacji shell w czwartek rano :decayed: przywitane i pobajerowane :good:

:hi:

targ ubity :naughty:

co kupowaliście?

kredki do szkoły :decayed: niebawem zobaczysz w odopwiednim wątku :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.