Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czarny avant B6 na klubowych ramkach nie spojrzałem na blachy, mijałem przed Kuźnicą na półwyspie helskim. Pozdro dla kierownika:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w radzyniu kolo stadiony b5 kombi srebrne , z przodu tablice klubowe:hi:

moja była? :decayed: na blachach LRA czy coś innego? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lra

No to widziałeś "moją byłą" :wink: pytałem kumpla, potwierdził, że był w LRA i możliwe że to on :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowy sedan b5 z FMIC, ciemnymi szybami, glebie i 17" dodatkowo oramkowane tablice WZ widziany i goniony przez kilka km od Krakowskiej przez Katowicką aż po samą Pszczelińską w Brwinowie :naughty: Pozdrowienia z białego Transita oklejonego Archiwum Państwowe, musiałeś mnie widzieć :decayed:

Pozdro Pozdro nie zwróciłem zabardzo uwagi chyba :) Ale faktycznie leciałem tą droga :D

Szerokosci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten o to kolega na rogu Jagiely i krolowej Jadwigi o 19:45 dzisiaj ;) na fotelu pasazera widzialem ladna pania :P kierowcy nie widzialem

http://img837.imageshack.us/img837/2866/13466948003810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten o to kolega na rogu Jagiely i krolowej Jadwigi o 19:45 dzisiaj ;) na fotelu pasazera widzialem ladna pania :P kierowcy nie widzialem

http://img837.imageshack.us/img837/2866/13466948003810.jpg

Auto Gik'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegła niedziele 2 września o godz 13 w miejscowości Stojadła pod Castoramą widziany niebieski avant b6 na blachach DZA 32LH ramki klubowe oraz szalik w bocznych szybkach.

Oraz 4 września o godz 17 widziany pod posesja domu w miejscowości Sulejowek srebrny avant b6 o nr WM 5505A na ramkach

:decayed:niestety ja jeździłem autkiem służbowym. Pozdrawiam kierowników :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jechałem za srebrną B5 WPR... naklejka klubowa na klapie na wyjeździe z Wladyslawowa mrugałem światłami pozdrowienia dla kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrugłem awaryjnymi przejeżdżając obok kierownika czekającego na biegnącą pasażerkę :naughty: w niebieskim sedanie b6 z naklejką na klapie.

Przy wyjeździe z Ząbek na Żołnierską dziś rano. Rejestracja zaczynała się na L .

Ale chyba kierownik nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 DarkMind'a widziana dzisiaj na parkingu przy D.H.Tomasz na Nowym Mieście w LZ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-3 dni temu w Komorowie k.Pruszkowa widziane B6 avant bordowe 2.5tdi quattro na numerach EBE oznakowany wlepami forumowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UZabc.jpg

kogo wozidło ? Plitwickie Jeziora w Chorwacji 13 sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pod Promenadą B7 avant na WT z jasnym środkiem RECARO wjeżdżał na parking na górę.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...