Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla koleżanki z a4 b5 avant ciemny która dzisiaj koło 17 przejeżdżała królewiecka we Wrocławiu;p

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ktura

:facepalm:

Opublikowano

Granatowy Avant B6 na ul. Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej, dzisiaj, kilka chwil po 15:00 mijaliśmy się z naprzeciwka - wyłapałem ramki klubowe, ładna furka pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

dzisiaj czarne a4 avant przedlift na WG w Siedlcach na Sienkiewicza przy rodzie, pod salonem fryzjerskim, pozdrawiam

Opublikowano

Teraz pod Tesco na Kabatach czarny sedan B6 FG...A. Stałem naprzeciwko. Pozdro :-)

Opublikowano

Dziś ok 7:40 widziana niebieska B6 kombi na numerach SC*** nieopodal Wyścigów konnych. Później, ok 16:00, szara B6 limo na WWL *** pod CH Targówek.

Pozdro :hi:

Opublikowano

Na Puławskiej dzisiaj widziane białe B5 avant na WN z bagażnikiem rowerowym na dachu.pozdrawiam

Opublikowano
Na Puławskiej dzisiaj widziane białe B5 avant na WN z bagażnikiem rowerowym na dachu.pozdrawiam

Jak około 16 i w stronę centrum albo około 13 koło S2 to ja :-) Odbijam pozdrowienia :-)

Opublikowano

Ja nie widziałem, ale mam swoich ludzi na mieście i zdjęcie zrobiła Ci ta osoba i wysłała mi mms`em.Podkładka pod rejestracje z napisem SZCZECIN.Słyszałem, że bardzo zadbane i czyste te twoje A4.Pogratulować

Opublikowano

To na pewno ja byłem. Chyba nikt na forum nie ma takich ramek tutaj :-) Akurat świeżo po warsztacie jestem gdzie mi auto umyli ;-) I dziekuję. Normalnie nigdzie nie można się czuć bezpiecznie ;-)

Opublikowano

Wczoraj chwile ok 16.30 parking przy ulicy przed zjazdem z Okopowej w prawo w Leszno - srebrny/szary sedan B6, na blachach WW, ramki klubowe + naklejeczki na drzwiach :decayed:

Opublikowano

Dziś w Lublinie przed 8 krzyżówka z Mełgiewską

usumybys.jpg

Pozdrawiam jechałem tą czarną polówką ;)

Opublikowano

O matko, polówką jechał :facepalm:

Ona je w quattro ? :grin:

Opublikowano
O matko, polówką jechał :facepalm:

Ona je w quattro ? :grin:

Czekaj, czekaj...

Jak wpadnie na spot D3'ką to Ci kopara o beton pier**lnie...

Opublikowano

nie wiem czyje to auto,może ktoś kojarzy,przewija mi się po lublinie i nie mogę dopatrzeć właściciela a dowiedział bym się szczegółów o aucie,ciekawi mnie tylko czy właściciel jest w klubie

df52704145cfc1b7m.jpg

Opublikowano

Dziś ok 16:00 stacja BP przy Toruńskiej widziane czarne B7 avant z klubowymi ramkami.Centralnie przejechales przede mną ;-) Pozdrawiam.

Opublikowano
O matko, polówką jechał :facepalm:

Ona je w quattro ? :grin:

Czekaj, czekaj...

Jak wpadnie na spot D3'ką to Ci kopara o beton pier**lnie...

A jak Polówką to ja wpadnę żółtym Matizem.:decayed:

Opublikowano
O matko, polówką jechał :facepalm:

Ona je w quattro ? :grin:

Czekaj, czekaj...

Jak wpadnie na spot D3'ką to Ci kopara o beton pier**lnie...

A jak Polówką to ja wpadnę żółtym Matizem.:decayed:

Odrazu informuję, że ja nie będę Cie holował po spocie.

O ile na niego dojedziesz...

Opublikowano
Dziś ok 16:00 stacja BP przy Toruńskiej widziane czarne B7 avant z klubowymi ramkami.Centralnie przejechales przede mną ;-) Pozdrawiam.

Miał wlepke na tylnej klapie dziecko w aucie i ładne fele?? :decayed:

Opublikowano
Dziś ok 16:00 stacja BP przy Toruńskiej widziane czarne B7 avant z klubowymi ramkami.Centralnie przejechales przede mną ;-) Pozdrawiam.

Miał wlepke na tylnej klapie dziecko w aucie i ładne fele?? :decayed:

Rejestracja WWL..... Szedlem przy stacji a kolega zawijał przy myjni Bp i podjechał pod odkurzacz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.