Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta łosiemnastki , auto brudne bo stoję przy budowie wiec po 1 dniu wygląda jak by miesiąc w stodole stało

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W piątek widziane srebrne b6 "panda" w Łodzi na teofilowie :-)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi widzianego dziś o 14-10 w srebrnym b6 na wlocie do Aleksandrowa Łódzkiego :hi:

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 19:55 ----------

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego avant widzianego pod Lidlem na Łagiewnickiej o 19-45 :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z ciemnego avanta b5 widzianego dzisiaj o 6-40 rano na skrzyżowaniu ul. Pojezierskiej z ul. zgierską w łodzi

Opublikowano

a dzis ok 6:30 przy przejezdzie kolejowym w ołtarzewie widziałem czarne b6 avant zdaje sie na WZ i chyba miał znaczek z logiem klubowym na grilu.... mamy w klubie takie cudo?

Opublikowano

Wtorek 3ci czerwiec. Trasa 86 między Sosnowcem,a Katowicami szare b7 avant na numerach z Sosnowca naklejka klubowa,była rozmowa na cb kolega z forum.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Kogo wczoraj widzialem dojezdzajac do Pruszkowa?Przy Zniczu?Granatowe A4 B5 na WL.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnej B5 Avant na tablicach DW, zderzak przód Rs, przed chwilą wyprzedzony na A4 pomiędzy Wrocławiem, a Opolem

Opublikowano

Nr rej 888?

To szczuraz na nyse pogina :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj w Zamościu koło 12 na krzyżowce koło Carrefoura ciemna B5 w sedanie na nr LZA 12*** z naklejką klubową na klapie :hi:

Opublikowano

Kto wczoraj rano miał przygodę z jakimś kabrioletem na rondzie Zielonka/Nieporęt/Ząbki/Warszawa?

Ładne B6 w sedanie na Rotorach na blachach WGM?

Opublikowano

CAM00199_zpscb5cb8fc.jpg

Pozdro dla kierownika :hi:

Opublikowano

kto dzisiaj myl a6 czarne kombi z ramkami klubu a4 w dolince sluzwieckiej? w robo wash ?

Opublikowano

Ul Św. Wincentego błękitny avant B8 WI XXXX przepuścił mnie na przejściu dla pieszych, szedłem z żoną i córką. Oczywiście przeczucie że to klubowicz potwierdziło się bo na tyle ramki klubowe. :thumbup1:

Opublikowano

dziś w sochaczewie na zbiórce charytatywnej s4 nagaro na blachach CW, dobra bestia :decayed:

Opublikowano

Kurcze dzisiaj taka sytuacja... ktoś coś wie co to za kierownik...anezynyp.jpg:thumbup::thumbup::thumbup:

Opublikowano

To chyba Hammera bryka.

Opublikowano
To chyba Hammera bryka.
:polew:
Opublikowano

Dziś o 5:30 rano na skrzyżowaniu za Siewierzem w kierunku Katowic czarny Avant B6 rej. SBE.... pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Ok 12 przy skrzyzowaniu gorczewskiej i młynarskiej w wwa stalo na sprzedaz srebrne a3 8l po lifcie. Miala wlepe a3 klubu z lewej strony i stara wlepe klubu a4 po prawej. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.