Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj koło 11 w Mrągowie granatowe B5 sedan z ramkami.

Godzina 15 w ostrołęce na MCdonaldzie b7 avant z blondynka w srodku.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj koło 11 w Mrągowie granatowe B5 sedan z ramkami.

Godzina 15 w ostrołęce na MCdonaldzie b7 avant z blondynka w srodku.

w mragowie to moje b5

Opublikowano

Dzisiaj koło 21 na starówce na Senatorskiej w Warszawie zaparkowane B5 mustiego. pozdro :hi:

Edytowane przez Przemots

Opublikowano

Wczoraj godzina 16:30 na spacerowej w gdansku ładne b6 z ramkami Rej. Wos.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Dzisiaj koło 21 na starówce na Senatorskiej w Warszawie zaparkowane B5 mustiego. pozdro :hi:

Byłem byłem :wink4:

Opublikowano

Dzis spotkane na bytowie jakies 2h temu siwy avant b6 WO srebrne ramki , b5 avant czarny GLE

Pozdrawiam ;-)

Xperia

Opublikowano

o6pqqoR.jpg

pozdrowienia dla kierowcy tego pięknego okazu widzianego pod Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi :decayed:

Opublikowano

Przejechałem całą autostradę A4 i nie spotkałem nikogo :kox:

a co ja mam powiedzieć? Przejechałem całą EU i też nikogo nie widziałem. Ba, mnie również nikt nie widział chociaż zrobiłem po PL 1100 km w ciągu tygodnia (10.08-18.08)...Kłobuck, Jaworzno, Jędrzejów, Kraków, Katowice, Cz-wa

[emoji24]

Spotkałem jedynie kolesia w A3 w korku, na bramkach we Francji.

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

Wczoraj w Zielonce między 16 a 16.30 mijałem się z B5 sedan polift na numerach WWL. Na przedniej szybie w rogu szyby biała naklejka DOPE. pozdrawiam

Edytowane przez Przemots

Opublikowano

Właśnie obok maca na wylocie z wawy b6 na wsi 1.8tq. Pozdro:hi:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzisiaj koło 11 w Mrągowie granatowe B5 sedan z ramkami.

Godzina 15 w ostrołęce na MCdonaldzie b7 avant z blondynka w srodku.

w mragowie to moje b5

fajna ta Twoja audi dzisiaj widzialem ze stoi na sprzedaż

Opublikowano

Lidl na Sadowej b5 2.8 LZ

wyslano zez telefonu

dziś ok 19 biały b5 LUB z ciemnymi szybami i ramkami na Ułanów w Lublinie

Edytowane przez wojci

Opublikowano

Pozdrowienia dla koleżanki z granatowego avanta b5 z nr. GLE mijalem cię 10 minut temu w łodzi na rogu włókniarzy a drewnoska

Opublikowano

Lidl na Sadowej b5 2.8 LZ

wyslano zez telefonu

dziś ok 19 biały b5 LUB z ciemnymi szybami i ramkami na Ułanów w Lublinie

Siema wojci!

To 2.8 to auto po-klubowe.

kiedyś pozdrowiłem kierownika "długimi" na mieście a potem też klaksonem i patrzył na mnie jak na j**niętego.

Po prostu kupił klubowe auto.

Opublikowano

B5 avant LCH na JP2 przed chwila naklejka na szybie

wyslano zez telefonu

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika z czarnej B6 avant WW38**** spotkanego dziś w Wiskitkach na rondzie leciałeś w stronę Sochaczewa,a za 10 min mijałeś mnie na A2 w stronę W-wy.

Opublikowano

Kogo w wawie na lazurowej stoi ciemny sedan s4 b6? Dziś był o 18 widziany ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

13.10 Gdańsk, koło Błędnika- czarne B7 Sedan, koła RS6, na blachach BS- jechałem obok Ciebie w starym Jeep'ie Cheerokie :decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia dla czarnego b7 kombi z klubowymi ramkami dziaj ok 19.20 przy Wilenskim

Opublikowano

Pozdrawiam kolege z czarnego b6 avant na WU ze starymi ramkami myjacego samochod na karcherach naprzeciwko wola parku :-

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.