Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.

Pewnie Duds ;)

Opublikowano

Dziś około 5.40 Puławska w kierunku centrum przed obwodnicą ciemny avant B5 EKU naklejka na tylnej klapie pozdrowiony - obtrąbiony :)

Opublikowano

Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.

Pewnie Duds ;)

ma zderzaki od s3??

Opublikowano

Przed chwilą ul.Garwolinska w W-wie, zaparkowany srebrny sedanik B5 na LU***** z klubową ramką z tyłu.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać ;)

to moglem byc ja :)

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie :)

Tyle, ze ja avant ;) Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz :)

Hehe - dziś na pewno Avant mijany- chyba codziennie latamy tą samą trasą mniej więcej w tych samych godzinach - dokładnie 8:20, skrajny prawy pas (przed tym miejscem wyłączonym z ruchu na kontrole ITD).

Mrugnąłem długimi - tylko że dziś wziąłem drugie auto (czarna Octavia III). Do następnego :wink:

Opublikowano

ma ktoś z klubu b7 s-line w sedanie na LLB?bo moja kobieta twierdzi że śledziła kogoś na trasie lubartów lublin,pytam bo może to ktoś z klubu

Opublikowano

Dzisiaj na trasie nr 7 widziałem B6 avant bliźniaczo podobnego do flyer`a. Ktoś od nas?

Opublikowano

Przed chwilą wjazd do Częstochowy srebne b6, dwa kominy, listwy s4 na BI 9xxxx kto to?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Olszak namierzony godzinę temu przy wjeździe na S8 od strony Blizne. Pozdro pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Dziś ustrzelone A4 B5 Avant KLI...... szary gleba ładna felga i klubowe wlepki w Podgaje DK11 godzina 10.30 ja jechałem czarnym Avantem z boxem na dachu.Pozdrawiam

Edytowane przez danielo

Opublikowano

Kolo 17 czarne b6 avant Rej Wos w gdansku.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

na pograniczu Redy i Gdyni widziane ciemne (chyba kolor lava) B7 avant S-line, rejestracje GWE :hi:

Opublikowano

Olszak namierzony godzinę temu przy wjeździe na S8 od strony Blizne. Pozdro pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Jesli kolo 15 to wracalem z pracy z babic ;)

Edytowane przez Olszak86

Opublikowano

R7 JAREK Widziano dzisiaj godz. 13.30 Pizzeria matrix Borek Stary:D

Opublikowano

Olszak namierzony godzinę temu przy wjeździe na S8 od strony Blizne. Pozdro pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Jesli kolo 15 to wracalem z pracy z babic ;)

Jakoś tak, nie zdążyłem nawet zatrukać :wink:

Opublikowano

Dzisiaj około 15 pod "Lerła" w Piasecznie wpuściłem ciemne a4 sedan B5 z WOT... a później chwilę jechałem za - naklejka na klapie - obtrąbiłem i obświeciłem ale Kierownik chyba nie widział - pozdrowienia!

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi widzianego dziś w Łodzi na ul Bratysławskiej przy adm Osiedle Młodych ESI

Opublikowano

Kolega Kolkov widziany na zjeździe z toruńskiej obok ulicy Głębockiej ok 22 :decayed:

Opublikowano

Kolega Kolkov widziany na zjeździe z toruńskiej obok ulicy Głębockiej ok 22 :decayed:

do domu jechałem, po spocie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.