Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12:00 Michałów Reginów ciemne B6 sedan z ramkami :)

Pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj po 16, na S2 spotkane srebrne B6 na WKZ. Kontakt nawiązany :wink:

Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Ok 13 ulica Rosy Bailly ciemne A4 b5 wlepki klubowe na klapie i chyba ramka też:)

Opublikowano

Steszew,ok13 grafitowe b5 avant polift w dieslu na glogowskich rejestracjach.naklejka klubowa na klapie

Opublikowano

Dziś o 18 - rondo w Żyrzynie.

Czerwona B5 avant, WPI, ramki klubowe. Jechałem S3 z naprzeciwka,

Pozdro :hi:

To pewnikiem ja nie zauważyłem ale pozdrawiam

Opublikowano

możne nie na drodze ale pod marketem na Głębockiej

2ae513d731603c9fm.jpg

f405612b3a74ae8dm.jpg

4de9e9b6519cf05cm.jpg

851dcf5ea1cd12e5m.jpg

Opublikowano

Dziś w okolicach 8 rano kolejny wspólny przejazd POW'em od połczyńskiej z Sebkiem, pozdro :naughty:

Opublikowano

Dziś w okolicach 8 rano kolejny wspólny przejazd POW'em od połczyńskiej z Sebkiem, pozdro :naughty:

znów musiałem na Ciebie czekać:D:grin: pozdrawiam również:)

Górczewska była zapchana rano?

Opublikowano

Nie była :D

Opublikowano

Dzis Warszawa 17:30 spotkane przy politechnice na nowolipki :

Grafitowe b6 avant s-line z ramkami klubowymi 3D na LRA , rowniez przy polibudzie na nowolipki w tym samym czasie srebrne b6 avant na WJ, ramki klubowe i wlepa z tyłu i koło 18:30 na dzwigowej b5 avant granatowe na RLS. Zadnych akcentow klubowych ale za to gwincik i piekne 18-19 kołka. Pozdrawiam kierownikow ;)

Opublikowano

Czy przejeżdżał ktoś 19.05 w Malborku około 14:10 Avantem B6 na GCH? :) Zobaczyłem w ostatnim momencie, możliwe, że z klubu :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś w okolicach 8 rano kolejny wspólny przejazd POW'em od połczyńskiej z Sebkiem, pozdro :naughty:

znów musiałem na Ciebie czekać :D:grin: pozdrawiam również :)

Górczewska była zapchana rano?

Czekałeś to Ty na kogoś dziś rano (na boku pod Renault) przed wjazdem na trasę :grin::P i nie reagowałeś na światełka... To pognałem sam dziś...

Nie była :D

@bongod, @sebek kiedy mini spot'a pod tesco albo na orlenie np robimy?

Opublikowano

Dziś w okolicach 8 rano kolejny wspólny przejazd POW'em od połczyńskiej z Sebkiem, pozdro :naughty:

znów musiałem na Ciebie czekać :D:grin: pozdrawiam również :)

Górczewska była zapchana rano?

Czekałeś to Ty na kogoś dziś rano (na boku pod Renault) przed wjazdem na trasę :grin::P i nie reagowałeś na światełka... To pognałem sam dziś...

Nie była :D

@bongod, @sebek kiedy mini spot'a pod tesco albo na orlenie np robimy?

Zauważyłem Cię dopiero kiedy mnie minąłeś:)

a co do spota to ja jestem otwarty na propozycje:)

Opublikowano

Przed chwilą na ząbkowskiej srebrna A4 avant B6 WE . Ramki i wlepa :) Pozdrowienia dla kierownika :)

Opublikowano

możne nie na drodze ale pod marketem na Głębockiej

2ae513d731603c9fm.jpg

f405612b3a74ae8dm.jpg

4de9e9b6519cf05cm.jpg

851dcf5ea1cd12e5m.jpg

To za prawidłowe parkowanie ???

Mąka czy gaśnica ?

Edytowane przez Fido

Opublikowano

jasne ze gasnica, v8 sei zagotowalo ;]

Opublikowano

6:45 widziane b6 avant czarne z ramkami na WB przy radarze na gorczewskiej. Jechales w kierunku centrum. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Pozdrawiam również :)

Opublikowano

Dziś w okolicach 8 rano kolejny wspólny przejazd POW'em od połczyńskiej z Sebkiem, pozdro :naughty:

:D

tradycja!

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika S4 B6 avant na WZ :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.