Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwne BKL to Kolno ktoś z mojego rejonu a w życiu nie widziałem typa.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kogo namierzyłem wczoraj na parkingu w Nadarzynie "Shop Line" czarne b6 w avancie z klubowymi ramkami , rej BKL 1*4*3 ???

Fajny kolor felg :kox:

Pozdro :hi:

Adaś, a to nie było przypadkiem RKL? Widziałem kiedyś w stRaszynie taką B6 :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Pozdro dla kierownika i kierowniczki czerwonej A4 B6 w sedanie BL xxxx spotkanego w Łomży pod Biedronką na Piłsudskiego.

Opublikowano

Kogo namierzyłem wczoraj na parkingu w Nadarzynie "Shop Line" czarne b6 w avancie z klubowymi ramkami , rej BKL 1*4*3 ???

Fajny kolor felg :kox:

Pozdro :hi:

Adaś, a to nie było przypadkiem RKL? Widziałem kiedyś w stRaszynie taką B6 :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Grzesiu napewno się nie pomyliłem ...

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę ze srebrnego A4 B6 na rejestracjach LLE który przepuścił mnie dziś w korku na aleji Tysiąclecia w Lublinie około godziny 9:00.

Opublikowano

Przed chwila na Chodeckiej niebieski avant b6 z ramkami na WPU. Trąbiłem do kolegi ale był na czymś skupiony. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta b6 okolice Warszawy nie pamietam dokladnie blach SC 72....

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z ciemnego avanta na klubowych ramkach w Siedlcach przy podlasiu w piątek. Kolega również spojrzał ale ramek chyba nie widział.

Opublikowano

moze ja moze nie? masz ciemnego avanta?

tarcze do quattrowki mam jakies w miare nienajgorsze :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegii z klubowymi ramkami w białej A5 lift. Widzianego wieczorem na stacji shell Radomsko :)

Opublikowano

moze ja moze nie? masz ciemnego avanta?

tarcze do quattrowki mam jakies w miare nienajgorsze :)

Tak, czarny avant :) chociaż jeśli Twój profil nie kłamie, to nie wyglądałeś na 50 lat [emoji14]

Dev już mi wybił pomysł używanych tarcz :) narazie pójdzie najtańszy zestaw nowych, a może na wakacje wpadnie s6 :)

Opublikowano

Wczoraj srebrne b5 avant na WT, około 19 pod KingCross Praga.

Dzis srebrne b6 avant na WE około 8 stało na Międzynarodowej przy skrzyżowaniu z Angorską.

Wszystkie autka z tablicami klubowymi :)

Pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez sambo

Opublikowano

Dzisiaj(tj. piątek)srebrny sedan b6 z czarnym tylnym zderzakiem na ZST(?) z klubowymi ramkami w Bad Segeberg w Niemczech. Kolega obtrąbiony z tira ale mimo klubowych ramek chyba się nie zorientował :)

c24693033323b31e363c03ff0ae4fc03.jpg rozglądajcie się Panowie [emoji14]

Opublikowano

Bongod widziany wczoraj przy tesco na gorczewskiej w kierunku s8. Pozdro ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siema pozdro ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Możwe Frostyyy jechał. Bo nie kojarze w ZST srebnej b6 z czarnym zderzakiem

Opublikowano

W Łochowie stojacy a4 b5 sedan ciemna zielen z wlepa klubowa przy trasie na Węgrów. Pozdro ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś w Warszawie widziane A4 B5 ciemno zielone kombi ok 18 na wjeździe z modlińskiej na trasę AK/ Toruńską i być może ta sama ok 21 przy torze F1 karting

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hutch1

Opublikowano

Pozdrawiam.

IMG_6957.jpg

Opublikowano

Pozdro dla kierowców dwóch B6 avant widzianych pol godziny temu pod castoramą przy wola parku na górczewskiej, jedna srebrna na WJ.. i druga czarna na WR...

spocik byl jakis ?:)

Edytowane przez sebek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.