Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro dla dwóch pasażerów (jak dobrze widziałem), niebieskiego Avanta A4 B5 na dolnośląskich numerach z ramkami A4-KLUB :) Spotkaliśmy się na Powstańców Śląskich, potem jechaliśmy razem na rondzie, potem przez skrzyżowanie z Hallera niebieski Avant poszedł prosto, a mój srebrny w prawo w Gajowicką :wink4:

Pozdro :hi:

PS..

..fajny ten kolorek :>

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj(Sobota) w południe, Putusk zielonkawe B5 sedan z Numerami LWL

Naklejka i ramki klubowe

Trąbiłem ale zamiast spojrzeć spojrzała tylko Twoja mama ;)

Opublikowano

Również pozdrawiam :hi: Słyszałem jakiś klakson, ale dałbym sobie rękę uciąć, że w lusterku nie widziałem żadnego Audi. Dopiero jak poleciałeś w prawo zobaczyłem A4 z naklejką. Przyszła teściowa była w lekkim szoku, że kolega, który omija nas z prawej tak bardzo się przyglądał :naughty:

Do następnego :good:

Opublikowano

kto z kozienic (wkz ....) lata czarnym b6 avant z ramkami? :mysli:

Opublikowano

W piątek po 18 Moro znowu mnie nie zauważył ..a stałem na ulicy 2 m od niego :decayed:

Opublikowano

W piątek po 18 Moro znowu mnie nie zauważył ..a stałem na ulicy 2 m od niego :decayed:

Jestem tak zakrecony ze nie wiem. gdzie cie minalem ? no jak Boga kocham wydrukuje sobie twoje foto i powiesze w aucie i bede kazdego przechodnia i kierownika czegokolwiek z nim porownywal :D

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnego avanta B5 z numerami DDZ i nalepką klubową, widzianego w piątek w Warszawie na Armii Krajowej przed mostem Grota.

[cosh]

Opublikowano

To byl SebMis.

Opublikowano

Pozdrówka dla ciemnego B5 w sedanie - zaparkowany w okolicy ulicy Abrahama Władysławowo 27-28 czerwiec. Rameczki klubowe :)

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy ciemnego b5 sedan SR7225 lansującego się w Łebie :naughty: (naklejka+klubowe ramki). Widziałem Cię wczoraj 2 razy.

Opublikowano

Pozdrowienia dla ciemnoniebieskiej Audiczki przy McDonalds na ul. armii krajowej ok godz 20:30 (naklejki boczne) stałeś przede mną

Opublikowano

B6 srebrne sedan z ramkami trasa S1 koło Świecia :)

Opublikowano

W piątek po 18 Moro znowu mnie nie zauważył ..a stałem na ulicy 2 m od niego :decayed:

Następnym razem rozpłaszcz mu suta na bocznej szybie .. :decayed:

W piątek po 18 Moro znowu mnie nie zauważył ..a stałem na ulicy 2 m od niego :decayed:

Jestem tak zakrecony ze nie wiem. gdzie cie minalem ? no jak Boga kocham wydrukuje sobie twoje foto i powiesze w aucie i bede kazdego przechodnia i kierownika czegokolwiek z nim porownywal :D

Zwróć uwagę w końcu, że to może nie przypadek, że ragga Cię tak często "spotyka" :naughty: :naughty:

Opublikowano
Następnym rozpłaszcz mu suta na bocznej szybie .. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Następnym rozpłaszcz mu suta na bocznej szybie .. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

z gola klata :tongue4:

Opublikowano
Następnym rozpłaszcz mu suta na bocznej szybie .. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

z gola klata :tongue4:

i to bedzie chyba sposob :D

zakocham sie od pierwszego wejzenia :D

a tak serio to jego zona jest moja sasiadka :)

Opublikowano

a tak serio to jego zona jest moja sasiadka :)

Już nie :decayed:

Została wierna kopia w postaci szwagierki ze zjebanym umysłem :evil:

Opublikowano

17:30 Jana Pawla II miedzy ONZ i Grzybowska spotkanie z Sedanem B5 jasnym

rejestracja DL lub LD :P kolega mnie obtrabil a potem skrecil w grzybowska - ja polecialem w strone Arkadii.

Pozdrowienia :)

Opublikowano

10 lipca Wjazd na Autostradę A2 Stryków szarawe B6 kombi 1.9 kombi, nr rej. ERW albo ELW.

Wypukła naklejka na klapie. Myślałem że jedziesz na zlot, a tu zonk

Dawałem znać ze srebrnej B5 a Ty zero reakcji. Pozdrawiam

Opublikowano

dzis ok. godz 10.15 przypomnialem kierownikowi czarnego avanta B6 o koniecznosci jazdy na swiatlach (wawa, ul. Kazimierzowska) :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.