Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czerwona B5 w piątek 25, na przeciwko szpitala na Szaserów, pozdro :hi:

To pewnie ja byłem :hi: a myślałem że nikt mnie nie ustrzeli we warszawce :decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Srebrny avant b6 z dokładkami w kolorze lakieru widziany na parkingu w Olsztynie na Kortowie w dn. 27.09, rej. GKW 5***. Kto to był? :naughty:

Opublikowano

To sem był ja :) Na tygodniach jeszcze felunek zmieniony będzie bo się średnio na kołpaczku prezentował:) Z dymiącą głową po weekendzie wracałem do Wawki.

Pozdrawiam serdecznie

no felga zrobi różnice:)) ale obowiązkowo co najmniej 18:)) z dymiącą głową mówisz-- lepiej uważać to policyjne miasto. hahah

Opublikowano

Co zrobic:) Trzeba było wracać do domu :)

Opublikowano

Szary avant B6 na obywatelskiej. Jesli dobrze widziałem to miał naklejki klubowe na tylnej klapie :hi:

Opublikowano

Srebrna a4 b6 sedan, dwa wydechy, wlepa, klubowe ramki, w brwinowie rynek dzis 12 cos, blachy WPR J***5 :hi:

Opublikowano

Srebrna a4 b6 sedan, dwa wydechy, wlepa, klubowe ramki, w brwinowie rynek dzis 12 cos, blachy WPR J***5 :hi:

Nosfer :good:

Opublikowano

Srebrna a4 b6 sedan, dwa wydechy, wlepa, klubowe ramki, w brwinowie rynek dzis 12 cos, blachy WPR J***5 :hi:

Nosfer :good:

Nosfer i B6?

Opublikowano

a co , myslisz ze go nie stac ???

Opublikowano

Nosfer chyba lata czarną b5? :mysli: No chyba żę to rodziców :tongue4:

Opublikowano

wrocław godz 18 rondo na powstańców srebrna A4 klubowa nalepka na tylnej klapie

Pozdrowienia dla kierowcy ( ja śmigałem służbowym )

Opublikowano

Srebrna a4 b6 sedan, dwa wydechy, wlepa, klubowe ramki, w brwinowie rynek dzis 12 cos, blachy WPR J***5 :hi:

Może Kokosa gdzieś na zakupach namierzyłeś :tongue4:

Opublikowano

No chyba żę to rodziców :tongue4:

Aleś palnął. :doh1:

_________________________________________________

Przy okazji srebrne B5 w Pruszkowie ok 7:15, wczoraj, z naklejką klubową i ramkami z napisem [ŁYSY] :decayed:

Kierowcy nie kojarzę, ale co klubowa to klubowa :naughty: Zatrąbiłem, pozdrówki były.. Zapraszamy na spoty :gwizdanie:

Opublikowano

aaaa i jeszcze widziałem białe Audi przed Nową Ruda na sprzedaż ( nawet się zatrzymałem )

ramki klubowe, kierowcy brak :)

Opublikowano

zdjecia%20014.JPG

Jakis cichociemny od nas ?

Spotkany dzisiaj ok 8:30

Opublikowano

Jakis cichociemny od nas ?

ja nie widze zadnych klubowych oznaczen.

Opublikowano

dlatego pytam czy nie cichociemny co np ramki klubowe w szufladzie trzyma :P

Opublikowano

dzis rano czarna bepiuntka w sedanie (chyba II lift) z naklejka klubowa zaparkowana na poczatku ul. Piwarskiego :hi:

Opublikowano

Dziś godznia ~14 Bliżyn (stałeś na przystanku) czarna b5 Ładne 17' na numerach TST. Oczywiscie naklejka klubowa po prawej stronie;p

Opublikowano

Na pewno 17 nie 18?. Bo czarną dudi gania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.