Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 6:30 na Trakcie Brzeskim srebrne B6 avant WM XXXX :hi: dzięki za wpuszczenie mnie na lewoskręcie do Halinowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego avanta b5 WH32XXX

Dziś 16:30 ul. Sobieskiego w Warszawie.

Ramki i klubowa naklejka oraz zderzak sklejony taśmą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szare B5 z ramkami klubowymi widziane dzisiaj okolo 8:00 na Al.Lotników przed Instytutem Fizyki. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu po Warszawce bujał się wczoraj 5.11 ok. godz. 22:30 na rondzie Żaba, ciemnym B6 2.5tdi nr. rej. EKU (dalej nie pamiętam jakaś 19 była :) )

Lux ledy z tyłu :wink4:

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po 7 na wybrzeżu gdańskim czarny avat b7 3.0tdi LRY w strone grota nie wiem czy od nas bo nie dopatrzyłem się klubowych oznak.trochę się poganialiśmy, nie wiem co kierownik miał zmodzone pod maską ale zdrowo mnie jeszcze poganiał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 18 od Bronisz do Piastowa srebrne B7 avant. Kolega usiadł mi na d*pie juz na światłach i chyba mocno się zdziwił jak to się stało, że 1.6 ( :polew: ) tak sromotnie go objechało. Ale ważne że próbował (kilka razy :P) Przyjemnie sie uciekało. Pozdrawiam jeżeli to ktoś od nas. Żadnych oznak nie widziałem bo cały czas był za mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po 7 na wybrzeżu gdańskim czarny avat b7 3.0tdi LRY w strone grota nie wiem czy od nas bo nie dopatrzyłem się klubowych oznak.trochę się poganialiśmy, nie wiem co kierownik miał zmodzone pod maską ale zdrowo mnie jeszcze poganiał :blink:

LRY?

To nawet nie wiedziałem, że ktoś w ryckim ma takie auto. Hmm chociaż kiedyś widziałem takie auto u nas, a nie miał rejestracji z szóstkami?

Raczej nie jest z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po 7 na wybrzeżu gdańskim czarny avat b7 3.0tdi LRY w strone grota nie wiem czy od nas bo nie dopatrzyłem się klubowych oznak.trochę się poganialiśmy, nie wiem co kierownik miał zmodzone pod maską ale zdrowo mnie jeszcze poganiał :blink:

LRY?

To nawet nie wiedziałem, że ktoś w ryckim ma takie auto. Hmm chociaż kiedyś widziałem takie auto u nas, a nie miał rejestracji z szóstkami?

Raczej nie jest z klubu.

pocinaliśmy w bardzo dużym ruchu z dużo za dużo prędkością i nie miałem jak się skupić na blachach, wiem tylko, że LRY :szyby bez ściemy oznaczenia na klapie, kierownik młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis okolo 15.15 rondo Pobitno Rzeszow sedan B5 sedan RZE.....grzes1150 :>

A 5 minut wcześniej spotkałem Sławka na moście w Trzebownisku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 30-40 minut temu, czyli ok. godziny 17.00 Lublin ul. Zana czarny/ciemny sedan B5 wydech 2 rurka wyglądało mi to na 1,8T, tabl. rej. D1 STURB ramka rej. "2fast4you S4" :mysli: Chyba ciemne szybki, wydaje mi się, że jakaś naklejka była na bocznej szybce, ale taki deszcz, że nic nie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 14:45 srebrna B6 z ramkami i naklejką widziana na Jerozolimskich blaszki WB983*3 jechałem błękitną B6 na zagranicznych blachach obok trąbiłem i machnąłem Ci a Ty z panną leciałeś i zero reakcji.Miałem koszulke klubową na sobie myślałem że poznasz a tu pupa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj o godz 19:00 w Rybniku na obwodnicy widziany kolega Gregor z Tarnowskich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego avanta b5 WH32XXX

Dziś 16:30 ul. Sobieskiego w Warszawie.

Ramki i klubowa naklejka oraz zderzak sklejony taśmą :cool1:

Pozdrawiam również :hi:

odrobine podklejony :gwizdanie: moze zostawie ja bedzie taki znak rozpoznawczy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja wyciąłem dwóch gagatków w sobotę w WSHiP w Warszawie.

Jedna B5 - kolor śliwkowy, czarny znaczek w grillu.

Druga B5 - Szara - ramki klubowe, felga coś w stylu BBS, na 17" chyba.

Mam fotki, ciepnę później :wink4:

Nie kojarzę o dziwo tych aut..

Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja wyciąłem dwóch gagatków w sobotę w WSHiP w Warszawie.

Jedna B5 - kolor śliwkowy, czarny znaczek w grillu.

Druga B5 - Szara - ramki klubowe, felga coś w stylu BBS, na 17" chyba.

Mam fotki, ciepnę później :wink4:

Nie kojarzę o dziwo tych aut..

Pozdrowienia :hi:

To pudło z czarnym grilem to moje B5 , szarą na feldze a'la bbs też przyczaiłem. Tak czy owak PZDR dla wszysttkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika ciemno szarej BMN 98CK spotkanej na Tarchominie dzisiaj rano - jechaliśmy aż do Łazienkowskiej i zero reakcji :decayed: sąsiedzie nie śpij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...