Spotkania na drodze

Traviz

W sobote 19.12. po godzinie 20, ciemna B5 w avancie z wlepa klubowa nr WI150*J na Powązkowskiej w Wawie, kto to był, przyznać mi się szybko :wink4:

He, he, to ja. Szybko nie było, ale to ja, się przyznaję :)

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kogo dziś otrąbiłem na Marywilskiej? Poliftowa granatowa B5 w Avancie na legionowskich blachach. Naklejka klubowa pod ligiem A4.

a na klapie 1,6, a zbierała się jak 2,7 biT? :wink4:

Nie, to był 100% diesel :D 1.9

Kali ma bi i logo 1,6 na klapie - granatowa eSa B5

Dzisiaj ok 7.30-40 przecinałem skrzyżowanie Al. Jerozolimskimi (chyba z Regulską) na światłach jako pierwsza stała granatowa B5 Avant z ramkami.. Kali może..

Pozdrawiam :hi:

He, he, to ja. Szybko nie było, ale to ja, się przyznaję :)

Pozdro kolego :):hi:

To ja cię zaczepiałem ładna audi i kolor taki jak mój ,a ta twoja laska to jakaś nieśmiała mocno nie chciała otworzyć szybki. Jeżdże dużo po Wa-wie ale żadko trafiam na kolegów z klubu pozdro :hi:

dziś avancik w Jarocinie godzina 11:35 skręcał w lewo a ja śmigałem prosto zagadałem na CB ale chyba antena tylko dla ozdoby :naughty: :naughty: pozdrawiam :hi: :hi:

Szpecowa A4 namierzona dziś u Karpińskiego :cool1:

Szpecowa A4 namierzona dziś u Karpińskiego :cool1:

Ta.. pakuje się nowa skrzynia i trochę innych gratów :good:

Dziś na trasie toruńskiej ok godz 12 widziana była srebrna audi a4 avant o numerach WZ3223A pomykała w stronę Marek na tylnej klapie wlepa klubowa. Pozdrowienia dla kolegi ja leciałem autem służbowym :hi:

Wczoraj widziałem białe B5 sedan z ramkami klubowymi ale nie mogę sobie przypomnieć czy to było Brzesko czy Bochnia. W każdym bądz razie gdzieś tam.

Pozdro dla kierowcy ciemnego Avanta B5 o numerach EL417EM , widzianego dziś w Łodzi na ulicy Milionowej (stał w koreczku przy Piotrkowskiej) około godz.16:15.Miał rameczki klubowe,trąbnołem ale był zajęty rozmową przez telefon. :hi:

Pozdrowienia dla kolegi z granatowego sedana widzianego dziś ok 13 w Grodzisku Mazowieckim o numerach WPR HL64 na tylnej klapie naklejka klubowa . Jechałem białym Citroenem za tobą mrugnołeś mi awaryjnymi po włączeniu kierunku i nie skręceniu :hi:

pozdrowienia dla kolegi w grafitowym b6 avant, w klubowych ramkach rejestracja południowo praska, dziś o 17 jechaliśmy razem po Powstańców Śląskich, obyło się niestety bez pozdrowień na drodze, bo raz że niewiele w tą pogodę widać, a dwa że jechałem saabem (niebieskie 9-3 cabrio)

Dzisiaj koło blue city śmignęło koło mnie A4 B6 avant na WY z ramkami klubowymi w stronę centrum.Ja jechałem czarnym golfem 3 kombi z wlepą vwgolf.pl .pozdrawiam

Szarak B6 na WPR`ach w sedanie zaparkowany dziś na Domaniewskiej. Ramki klubowe.. chyba poźkowa ex-fura.

siwek jest w Radomiu :wink4:

a 4 b5 avant, szare z tablica NIEBO

widziany pod realem w Olsztynie