Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek 24.09.07 w okolocy godziny 22.30, a ul.limanowskiego w Olsztynie miałem któtkie wyścigi o ile tak można mówić w przypadku 1.8... z taka samą audiolą jak moja. Czarna buda avant, silnik 1.8. Fajnie było. Start z zakrętu, w moim przypadku trochę spóźniony bo nie wiedziałem, ze ten ktoś chce się ścigać ale potem już był nieźle.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jechałem wczoraj w strone Warszawy ul.Puławska i tasowałem sie przez cały czas z A4 B5 Avant w kolorze zielonym , jasnozielonym. 1.8 miała biale swiatla z tyłu, to ktos od nas??? kierowca obczajał mnie po kolezensku przez cala droge.pozdrawiam go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez światłami na Poleczki, skrzyżowanie z Puławską tuż przed 17, srebrny Avancik B5 z ramkami klubowymi z napisem diesel na klapie, kto to?

Ładna niunia, pozdrowionka ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 14.50 , ul. czerniakowska, zielony sedan , klubowe ramki, przyznac sie ?! pozdrawiam

[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 07:39 _________________________________________________jak ciemne szyby z tylu, to ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez światłami na Poleczki, skrzyżowanie z Puławską tuż przed 17, srebrny Avancik B5 z ramkami klubowymi z napisem diesel na klapie, kto to?

Ładna niunia, pozdrowionka ;o)

ja .... :th:

widzialem ze mrygasz długimi ale myslalem ze przepuszczasz samochody na skrzyzowaniu a nie widzialem ramki z przodu ;)....

dopiero jak przejechales skrzyzowanie z Puławska zobaczyłem tylna ramke klubowa .... :thumbup:

[p.s twoja tez niczego sobie .... :naughty:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wczorajszą współpracę Panu w A4 z którym jechałem z Krakowskich Alej do Bochni na przemian prowadząc peleton, było to granatowe a4 1.6 albo 1.8, wydaje mi sie że raczej 1.6 bo zostawało w tyle miejscami :decayed:

Miał bata na bagażniku dlatego można było śmiało pruć bez obawy przed miśkami:P To chyba nikt z klubu(starszy człowiek i do tego z mojego miasta) co potwierdza regułe że w audi jeżdża tylko porządni ludzie (są wyjątki..) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem dłuższy czas za A4 Avant 1.8T, od Stoczka Łukowskiego do Latowicza. Nikt z klubu raczej ale w kupie raźniej :P

a blachy pamiętasz, może będe znał. swoją drogą ładna tam jest droga nie? (przynajmniej od Seroczyna do Latowicza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski kolor, B5, blachy chyba WG ..... ale nie jestem pewien

Droga całkiem spoko.... (jeżdżę nią co tydzień :P)

MM->Latowicz->Seroczyn->Stoczek->Wnętrzne->Krzywda->Adamów->Hordzież (moje rancho)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem do Jasła jakiś czas temu mijałem się po drodze z 26cioma audi A4 B5; 7mioma B6 i 3 ma B7 pozdrawiam wszystkich :th: Łojezuu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeżdżę w każdy piątek Warszawa - Nidzica a potem prawie Kaletka, w niedzielę w odwrotnej kolejności i nie mam szczęścia spotkać klubowicza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać sie kto sie kreci na Tarchominie niebieściutka S4 B6 ?

I wczoraj przy wylocie z Zaketu jechałem przed zielonym B5 z megnesówką na klapie blachy LRA .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Ono wczoraj o 16:28, jechał Płowiecką od wschodu w stronę skrzyzowania z Marsem

Ja stałem w kosmicznym korku w drugą stronę i spalałem na darmo benzynę....

Niby mignęłem długimi, ale w takim tłoku chyba mnie nie zauważył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje audi RS4 B5 Niebieskie O początkowych numerach rejestracyjnych KR stało w poniedziałek 1.10.2007 i 8.10.2007 na ulicy nadbystrzyckiej w Lublinie obok Politechniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z klubowiczów studiuje zaocznie na polibudzie krakowskiej na wydziale mechanicznym w NH? ;] widziałem wieczorem jakieś a4 tydzień temu, kolor niewiadomy, a moze ten klubowicz jest wykładowcą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MorgothV8 nie widziałem niestety , widocznie mało sie w oczy rzucasz :)

Smoczyca , zobaczyłem ramki klubowe to trąbiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stronę skrzyzowania z Marsem

Ja stałem w kosmicznym korku

to nie byl ono tylko jakis kosmita :polew: :polew:

ja nikogo nie widzialem ale pozdrawiam dziesiatki A4-owców mijanych codziennie w Wawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...