Spotkania na drodze

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj koło 19, poznań, rejestracje KR, ciemne a4B6 naklejka klubowa na szybkach tylnich? na rondzie stałem obok audi Q7 srebrna ale kierownik z kierowniczka nie reagowali na zaczepki :)

dzisiaj na Piłsudskiego przy wiadukcie o g. 8:10 widziane ciemno granatowe B6 Avant z nalepką na tylnej klapie EL 810... któż to?

Dzisiaj Lublin Tysiąclecia w stronę tesco czarne B5 mnie otrąbiło , a pózniej i ja się odwdzięczyłem i coś koledze z przodu prawa lampa chyba się ruszała na wybojach bo migało za mną trochę na kraśnickich :hi:

pozdrawiam ;) wiem wiem, dolny zaczep mam urwany.. ale szukam już coś przedliftowego zeby przekleić

ciemne ???

Wczoraj Aleje Jerozolimskie w strone Pruszkowa ok. 20 czarny avant WPR XXXX

Pozdrawiam :good:

ciemne ???

czarne chyba :D mam mega czarne szyby więc mógł być też granatowy :polew:

Ja pozdrawiam kierownika którego widziałem parę dni temu w Koszalinie jak wracałem z wakacji :) Niebieski avant z chromowanymi klamkami, relingami i chromem wokół szyb :) Avant miał ramki klubowe dlatego od razu zwróciłem uwagę :)

Dzisiaj koło 19 srebrny Avant B6 w Zamościu na ul. Partyzantów nr rej. LLU 029** ramki klubowe kto to taki?

Pozdro dla kierownika czarnej b6 w sedanie na WPR 09***, widziany po 18 skręcał z Brwinowa na trasie w stronę Pruszkowa.

Pozdro dla kolegi z czarnej B6 widzianej dziś we Wrocku po zjeździe z ronda w Powstańców, przed skrzyżowaniem ze Sztabową :hi: Trąbiłem ze srebrnej b5-tki :decayed:

nosfer albo nosferowa :kox: :kox: :kox:

Kogo dzisiaj pod decathlonem przy al. Krakowskiej wyczaiłem? :naughty: Jakieś 30-40 minut temu? 21.30 powiedzmy. Czarne B6 avant fela 17'' tabl. rej. WF... ramki klubowe :) Zaparkowane obok białego forda transita... Pozdro :hi:

Wczoraj w Gdańsku na Grunwaldzkiej niedaleko CH Manhattan - zielony sedan B5, naklejka klubowa na tylnej klapie, blachy GST - pozdrawiam :hi:

wczoraj widziana a4 z klubowymi ramkami około 16 a 17 a widziana hmm nieznam tamtej okolicy ale rejestracje na R chyba sie zaczynała granatowa a4 sedan , jechałem firmową Honda accord oklejona