Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba srebrne ale nie pamiętam czy sedan czy avant, na pewno miało antenkę CB ale byłem zagadany z pasażerami i nie wołałem na radio.

jak diody z tyłu to norbertdriver

Eeeee myślałem, że chodzi Ci o nr 2 z mojej listy :) Z Norbertem zgadałem się na CB (nr 3 ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba srebrne ale nie pamiętam czy sedan czy avant, na pewno miało antenkę CB ale byłem zagadany z pasażerami i nie wołałem na radio.

jak diody z tyłu to norbertdriver

Eeeee myślałem, że chodzi Ci o nr 2 z mojej listy :) Z Norbertem zgadałem się na CB (nr 3 ;) )

:> :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pozdro dla kolegi spotkanego ok 13:30 na Wisłostradzie czarny sedan rej WD....444 Ładnie się prezentował :good:

Pozdro kolego apropo to na widok passata na WND trochę pohamowaliśmy zapędy :decayed:

Twoja A4 też bardzo ładna :good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pozdro dla kolegi spotkanego ok 13:30 na Wisłostradzie czarny sedan rej WD....444 Ładnie się prezentował :good:

Pozdro kolego apropo to na widok passata na WND trochę pohamowaliśmy zapędy :decayed:

Twoja A4 też bardzo ładna :good:

Pozdrawiam

Gdy wyrównałem się z nimi to zobaczyłem tylko napis PSY na kołnierzyku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo dzisiaj widziałem na Purszkowskiej? Granatowe B5 kąbi z wielkimi znaczkami OOOO na pół samochodu :mysli: damskie rysy twarzy u tego kolesia mi się kojarzą z jakiegoś spota ale nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo dzisiaj widziałem na Purszkowskiej? Granatowe B5 kąbi z wielkimi znaczkami OOOO na pół samochodu :mysli: damskie rysy twarzy u tego kolesia mi się kojarzą z jakiegoś spota ale nie jestem pewny

:D to moro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bordowe/wiśniowe B5 Avant, rejestracja GA ***** na A1 w stronę Nowych Marz ok 13. pozdrawiam Kierownika :hi: wyprzedzałem Cię moją A5-tką blachy WE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo dzisiaj widziałem na Purszkowskiej? Granatowe B5 kąbi z wielkimi znaczkami OOOO na pół samochodu :mysli: damskie rysy twarzy u tego kolesia mi się kojarzą z jakiegoś spota ale nie jestem pewny

:D to moro

Ano to ja :D

Kobiece rysy (kurr musze brode zapuscic czy cos :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do was, Dzis wjezdzajac do wroclawia pojawil mi sie komunikat

KOS XXXXX Zwolnij (xxxxx to reszta numeru rejestracyjengo)

co to jest za ostrzeżenie ? nie spotkalem sie z takim czyms, na bank nie radar bo nie robi zdjec tylko zczytuje numer, pozniej mialem czerwone swiatlo zaraz sie zrobilo to niewiem czy o to by chodzilo ?

co to za wynalazek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do was, Dzis wjezdzajac do wroclawia pojawil mi sie komunikat

KOS XXXXX Zwolnij (xxxxx to reszta numeru rejestracyjengo)

co to jest za ostrzeżenie ? nie spotkalem sie z takim czyms, na bank nie radar bo nie robi zdjec tylko zczytuje numer, pozniej mialem czerwone swiatlo zaraz sie zrobilo to niewiem czy o to by chodzilo ?

co to za wynalazek ?

Ma uswiadomić kierowce że nie jest anonimowy i że to "zwolnij" jest konkretnie do niego.

Fotoś to nie jest więc bez paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolesia z czarnej b7 z naklejką klubowa na tylnych lewych drzwiach, widzianego dziś rano o 7.30 na DK78 w Celinach dokładnie na wiadukcie nad budowa autostrady :hi:

ps. fajna bryka stary :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...