Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo dziś obtrąbiłem :mysli: (sedan b5 ) KR**** ramki klubowe stojacego na środkowym pasie , około południa , Al. Niepodległości / Rakowieckiej jadacego z Centrum :hi:

Kolega rozmawiał przez telefon ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Płocku na Królewieckiej blisko Tumskiej przy Kebabie czarne B6 w sedanie, z dwoma wydechami WPL LL~~ coś tam dokładnie nie pamiętam :>

Czekałem chwile na właściciela ale się nie zjawiał. ( ramki klubowe )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szary sedan B6 1.9TDI na WN***** jadące z Toruńskiej na Wisłostradę w kierunku centrum po 13:00-klubowe ramki i wlepka.pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo widziany pod WSPA w piątek.

Zaparkował naprzeciwko mnie przez trawnik i nie widział :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego A4 B5 Avanta klubowe ramki rej. LU *** widzianego na Aleji Wilanowskiej niedaleko skrzyżowania z Puławską, stałeś na awaryjnych i kogoś wysadzałeś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote, bieruń nowy klubowe rameczki sedan b6, ST 95599 , lekko wymusil mi ppierszenstwo wjezdzajac z osiedla przy ul warszawskiej w kierunku oswiecimia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla podróżujących klubową b5'tką w pięknym oryginalnym kolorze, na blachach "DW" :> Mrygałem Wam awaryjnymi z białego Iveco dziś na Bałtyckiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szary sedan B6 1.9TDI na WN***** jadące z Toruńskiej na Wisłostradę w kierunku centrum po 13:00-klubowe ramki i wlepka.pozdro :hi:

Również pozdrawiam :] :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnozielony kombi B5 DB.... z naklejką klubową - Towarowa 7 przed chwilą :-) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, około 19, Rondo Jazdy Polskiej, ciemne (czarne?) B6 sedan, WPR na kwadratowej rejestracji, a obok wlepa klubowa. Kierownik zorientował się i dał awaryjnymi, albo tylko podziękował za wpuszczenie na zjazd w trasę łazienkowską w kierunku lotnika - w odpowiedzi mrugnąłem długimi... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek Blue City (parking poziom "ptaka" :polew: ) około 17-stej czarne B6 z ramkami klubowymi WF32**C ............. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn-Kortowo-UWM WMiI

ciemne A4 b7 klubowe ramki na olsztyńskich blachach z tego co pamiętam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo widziany pod WSPA w piątek.

Zaparkował naprzeciwko mnie przez trawnik i nie widział :decayed:

Już się chwalił w Pytkach, że z jakimś kolesiem BMW i Mitsubishi zajumali :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi i jego pasażerki w srebrnym avancie B5 tabl. rej. WMA ... naklejka klubowa na klapie. Spotkanych wczoraj ok. 17 na wlocie do Wawki za Zakrętem przed Kajki, łapka na pozdrowienie była, powitanie światłami również :hi: Pozdr! P.S. Gdybyś miał CB to byśmy pogadali chwilę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy i również pozdrawiamy :hi: Niestety pasażerce przeszkadza cb radio więc nie posiadam czsami szkoda.

eee tam :) a w czym jej to cb przeszkadza? :P Przecież non stop włączonego nie musisz mieć :wink4: No ale... do następnego spotkanka na trasie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyje to :naughty:

DSC00346.jpg

sorry za kiepską fotkę ale ciemno i późno już było :drunk:

toz to fotka ze spota ,nie widziałes ich w poblizu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...