Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kolegi w ciemno-zielonym B5 na olkuskich blachach, spotkanie na drodze w sobote, droga DG-Olkusz, godziny przedpołudniowe :hi:

Samochód bez ramek, tylne lampy lexus-style, być może czyta forum :)

:hi: :hi: :hi: dziękuję =>> ITS ME :> :>

kolego rameczki są ale z "ojca" tej stronki :> tak ze ...szacuneczek ... www.audiklub.org od tego wszystko sie zaczęło :naughty: no i oczywiścei naklejeczki też są :tongue4:

Jesli ma tylne lampy lexusy to napewno nie czyta tego forum :polew:

:evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentualnie można zrobić wielką nalepę na tylnej szybie :gwizdanie:

Której ja na pewno nie nakleję! :decayed:

BTW można ustalić jakiś znak rozpoznawczy na CB. Jeśli widzimy jakąś A4 z anteną to możemy wołać np. A4-klub czy coś w tym stylu.

A w ogóle to w Lublinie pod UMCSem w weekendy często widzę różne Audiki. Czy może ktoś z forum tam się dokształca? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kolegi w srebrnym sedanie o nr. PL..... którego prowadziłem 26.04 z ostrołęki w kierunku białegostoku. czy to może ktoś z forum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jechało za mną granatowe a4 b5 avant blachy WE70*** około 17h zrobiłem sobie objazd "na pale" korka w pułtusku i kolega jechał za mną. podejrzewam że to klubowe bo miało lampy przednie po lifcie zderzak od eski bez halogenów grill jakiś siatkowy:P i diesel

ja jechałem tez granatowa meganka WXB :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi smiga na rej. KN w nowym sączu srebrnym B5 kombi? :naughty: ma ramki klubowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonej B5 na Przemyskich blachach, z naklejką i ramkami klubowymi który jezdził dzisiaj po Rzeszowie :th:

421f8d5dc435691b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Kilka dni temu spotkałem na wysokości teatru 100 srebrnego avanta z ramkami klubowymi na KR rej.... myślałem że to trueogre i zacząłem trąbić , okazało się że to ktoś inny. Na spotach nie widziałem tego Pana. Przyznać się kto to? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj spotkałem klona mojej szarej B6 w avancie, koło metra wilanowska circa about 17:40. Rameczki klubowe i rejestracja RKL... Mignąłem światłami i pomachałem, ale kierownik chyba się nie zorientował. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, bywa na spotach raz na kilka m-cy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolo 19 w Konstancinie (chyliczki) widziałem ciemne b5 sedan z ramkami klubowymi z pękniętym reflektorem prawdopodobnie po stłuczce

kto to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie powiem wyjeżdżałem z bocznej uliczki pod gore(z lewej strony) srebrnym motorem może widziałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ale dam sobie głowę uciąć ze miałeś na ramkach czerwony napis A4 lol muszę zmienić kask bo mam halucynacje :P

pozdro

edit w niedziele 11,05 po południu na krajowej 7 mijałem chyba Nosb-a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce srebrnego B5 w sedanie , wszystkie ciemne szyby , z tyłu ciemne Ledy , z przodu sonary lub FK Black. widziałem w wawie na ul. Klimczaka na Wilanowie przy nowobudowanym rondzie które bedzie łączyło Wilanów z Ursynowem. ktos z klubu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (19.05.08 sobota ok 18tej) trasa na Sandomierz, za Zwoleniem w miejscowości Sycyna chyba granatowe B5 WGM... jechałem żółtym Transitem mignąłem, ale odzewu brak ktoś od nas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...