Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz racje - szkoda ze w lutym nie zapisalem sie na druga ture :polew:

a kto Tobie bronil sie zapisac - zapisy trwaly ponad miesiac i ja odrazu pisalem z jaka data - trzeba lapac okazje :hi:

Jak bedzie druga tura na 100% to oddam swoj stolek :tongue4:

Opublikowano

2 miesiące mineły, a dopiero 31% zapisanych odwiedziło Mistrza :no:

co z wami, nie chcecie mocy? :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

No Panowie nareszcie coś drgneło ( porządek mile widziany ) :hi:[br]

Opublikowano

Witam,

Jakby ktoś zrezygnował z I tury lub(przy opcji że będzie II tura) chciał przełożyć CHIP na Ii turę to jestem bardzo chętny na I turę....

Opublikowano

Masz racje - szkoda ze w lutym nie zapisalem sie na druga ture :polew:

a kto Tobie bronil sie zapisac - zapisy trwaly ponad miesiac i ja odrazu pisalem z jaka data - trzeba lapac okazje :hi:

Jak bedzie druga tura na 100% to oddam swoj stolek :tongue4:

Druga tura będzie na 100% jak się skończy pierwsza :polew:- proste - więc trzymaj ten swój stołek i pozdrawiam :good::hi:
Opublikowano

Będę sią zapisywał na dniach. Jest już nowa hamownia?

Opublikowano

Nowa hamownia rusza prawdopodobnie pod koniec tygodnia (czw. - pt.)

PS. Jednak w tym tygodniu hamownia jeszcze nie ruszy, tym samym mój termin przesunął się o kolejny tydzień.

Opublikowano

Otwarta lista jest na forum golfa ja zapisałem się w sobotę i mam termin na 14 maja :decayed:

Opublikowano

a co ty masz za silnik

Opublikowano

a co ty masz za silnik

Jeśli do mnie pytanie to wystarczy zerknąć w dane pod nikiem

Opublikowano

a co ty masz za silnik

Jeśli do mnie pytanie to wystarczy zerknąć w dane pod nikiem

2,0 benzyna to chyba jakis TSI to bez turbo jest to co ty tam chcesz chipować :mysli:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________A nie wróc to TDI

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1615532.html

Opublikowano

2,0 benzyna to chyba jakis TSI to bez turbo jest to co ty tam chcesz chipować :mysli:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________A nie wróc to TDI

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1615532.html

odrobine ot, ale tsi ma turbo, chyba chodziło o fsi :wink4:

Opublikowano

2,0 benzyna to chyba jakis TSI to bez turbo jest to co ty tam chcesz chipować :mysli:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 21:04_________________________________________________A nie wróc to TDI

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1615532.html

odrobine ot, ale tsi ma turbo, chyba chodziło o fsi :wink4:

Masz racie FSI :good: ale to juz nie ważne :wink4:

Opublikowano

OK. Można mnie wykreślić - poz.33. Wszystko super, bylem pod wrażeniem. Solidna firma, ten Rogal.

Opublikowano
  • Autor

OK. Można mnie wykreślić - poz.33. Wszystko super, bylem pod wrażeniem. Solidna firma, ten Rogal.

:hi:

pochwal sie co i jak?

Opublikowano

Dopiero na maila mam dostać wykresy z hamowni. Nie wszystko było cacy... w czasie ostatniej próby zaczęło się slizgać sprzęgło :(. Po wymianie jadę jeszcze raz na ostateczne hamowanie.

Opublikowano

Cześć, dodzwonić jest się ciężko ale się udało i zapisałem się na 26 maja na 10:00

Opublikowano

I mnie można wykreślić :cool1:

Seria 143,9 KM 332,9 Nm

Mod 165,1 KM 384,8 Nm

Mocna seria więc i przyrost nie jest bardzo duży, a jednak w drodze powrotnej był :> na gębie.

Ale panowie rozpędzić się do 180 czy 200 to nie problem teraz, ale wyhamować to już inna bajka... więc teraz czas pomyśleć o mocniejszych hamulcach :mysli:

Oczywiście Witek pełen profesjonalizm, miałem wrażenie że robił jak "dla siebie". :notworthy:

Opublikowano

I mnie można wykreślić :cool1:

Seria 143,9 KM 332,9 Nm

Mod 165,1 KM 384,8 Nm

Mocna seria więc i przyrost nie jest bardzo duży, a jednak w drodze powrotnej był :> na gębie.

Ale panowie rozpędzić się do 180 czy 200 to nie problem teraz, ale wyhamować to już inna bajka... więc teraz czas pomyśleć o mocniejszych hamulcach :mysli:

Oczywiście Witek pełen profesjonalizm, miałem wrażenie że robił jak "dla siebie". :notworthy:

No hamulce trzeba by zmienić... :cool1::kox: Gratki wyniku! :good:
Opublikowano

Ja jestem zapisany na 27 maja :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.