Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester ten twój XENEK to podziemny cały pod plazma oświetlił,ale przydały by sie czujnik parkowania na tył-co? :cool1:

A Ty co taki nieśmiały, że nawet do kolegi nie podejdziesz? :> To nie widziałeś mojego czujnika parkowania jak wysiadł z miejsca pasażera i mówił kiedy zatrzymać? :polew:

Byłem z rodziną w kinie na Auta 2. :)

Śmiały -śmiały mała miała awarie (kupkę) i trzeba było lecieć bo zapasowego pampersa juz zużyliśmy :embarrassed::cool1:

Spoko, czasem tak bywa. :)

Wybierasz się z rodzinką na grilla do Jokera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sylwester ten twój XENEK to podziemny cały pod plazma oświetlił,ale przydały by sie czujnik parkowania na tył-co? :cool1:

A Ty co taki nieśmiały, że nawet do kolegi nie podejdziesz? :> To nie widziałeś mojego czujnika parkowania jak wysiadł z miejsca pasażera i mówił kiedy zatrzymać? :polew:

Byłem z rodziną w kinie na Auta 2. :)

Śmiały -śmiały mała miała awarie (kupkę) i trzeba było lecieć bo zapasowego pampersa juz zużyliśmy :embarrassed::cool1:

Spoko, czasem tak bywa. :)

Wybierasz się z rodzinką na grilla do Jokera?

Pewnie sam zalecę opierdzielić jakomś padlinę i spadam się uczyć mam 12 stego egzamin podnoszące stopień awansu zawodowego w urzędzie miasta. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak moja nie będzie chciała to zabiorę się z Tobą. Jak coś to w sobotę się odezwę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to oczywiście kto może to niech bierze dziewczyny/żony/dzieci/kochanki bo ja też jadę z dziewczyną z resztą ma być też trochę znajomych ode mnie z osiedla i ktoś tam z rodziny chyba :wink4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:27_________________________________________________Karol czy Ty nam wykrakałeś pogodę :mysli: na razie nie pada.. o 12 mam jechać kosić trawę.. zobaczymy jaka pogoda będzie przez resztę dnia i jutro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to oczywiście kto może to niech bierze dziewczyny/żony/dzieci/kochanki bo ja też jadę z dziewczyną z resztą ma być też trochę znajomych ode mnie z osiedla i ktoś tam z rodziny chyba :wink4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 16:27_________________________________________________Karol czy Ty nam wykrakałeś pogodę :mysli: na razie nie pada.. o 12 mam jechać kosić trawę.. zobaczymy jaka pogoda będzie przez resztę dnia i jutro :mysli:

Joker musisz iść do jakiegoś szamana i ustawić pogodę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla zabierać i do plazy na parking podziemny :decayed: może uda nam sie chociaż jedną kiełbachę usmalić zanim ochrona, straż lub policja nas zgarnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podziemnym parkingu plazy są nowoczesne czujniki dymu, także pewnie pierwsza była by straż i jakiś głośny alarm w tle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki chyba lipa z tym grillem co? miałem jechać trawę kosić ale praktycznie ciągle pada.. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba się skończy faktycznie spot na plazie i będzie najbezpieczniej, bo zajechać na działkę i zaraz stamtąd uciekać to nie bardzo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam podswietlane kratki nawiewu do b5. jedne komplet bierze sylwek. ale udało mi sie wyrwac drugi jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trzeba sobie odpuścić grilla w tą sobotę bo prognozy pogody nie są optymistyczne - bananiarz wykrakał deszcz. :confused4:

Na jutro też zapowiadają opady deszczu i ochłodzenie. Niby się rozpogadza ale jak popada jeszcze jutro to lipa.

Więc ustawkę robimy od razu w Plazie, czy najpierw w parku i kawalkadą do Plazy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie trzeba sobie odpuścić grilla w tą sobotę bo prognozy pogody nie są optymistyczne - bananiarz wykrakał deszcz. :confused4:

Na jutro też zapowiadają opady deszczu i ochłodzenie. Niby się rozpogadza ale jak popada jeszcze jutro to lipa.

Więc ustawkę robimy od razu w Plazie, czy najpierw w parku i kawalkadą do Plazy? :)

w sumie bardziej miałem ochotę na kebaba w plazie :decayed:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie bardziej miałem ochotę na kebaba w plazie :decayed:

:bag:

Trzeba było tak od razu mówić. :wink4: A nie ściemniać z deszczem. :)

Karol - Grzesiek ma podświetlane kratki z polifta, nie chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w tym tyg. :decayed: dziś do mnie doszły :naughty:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 12:21_________________________________________________będe miał ori lampy po lifcie na sprzedanie, dokładny stan będę znał w poniedziałek jak do mnie dojdą :) może ktos by chciał kupić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuki na razie nie chce....[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 12:25_________________________________________________Sylwek kiedy rezasz kratki podświetlane? ja może dzis jezeli chwila będzie, bo musze lampę przednia skończyć kleić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...